|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj prava barva oči in las
18.1.2008 11:06:44   
Anonimen
Živjo

Mogoče katera ve, po kolikšnem času dobi dojenček svojo stalno barvo oči in las?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj prava barva oči in las
18.1.2008 11:10:29   
kofetek2010
oči - praviloma tam nekje okrog 1.leta
lasje - okrog 5./6. leta

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj prava barva oči in las
18.1.2008 14:11:31   
kaya2007
men so se oči spremenile med 3. in 4. letom

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj prava barva oči in las
18.1.2008 14:59:49   
mateyka
men se lasje spreminjajo cel lajf - postajajo vedno temnejši user posted image samo to je mel tud moj oči, tko da.. user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj prava barva oči in las
18.1.2008 17:45:40   
Naja30
Baje ko se otrok neha dojit, mu ostane taka barva oči. Ne vem, če je to res user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj prava barva oči in las
18.1.2008 18:10:24   
Talika19
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

men se lasje spreminjajo cel lajf - postajajo vedno temnejši user posted image samo to je mel tud moj oči, tko da.. user posted image



Meni tudi (ko se barvam) oziroma ko mi sivijo.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj prava barva oči in las
18.1.2008 19:01:47   
urskas
Tisto o dojenju in barvi oči je najbrž vraža. Pri nas definitivno ne drži.

Svetlookim otrokom se barva definira prej kot temnookim. 
Moja tastarejša im temno rjave oči in so takšne postale pri nekje 11-12 mesecih. Prej so bile nedoločljovo temno modrosivozelenorjave barve. Tamlajša ima pa modre oči in so takšne že od treh mesecev dalje.

Barva las pa se spreminja in je dalj časa ni možno določit kakšna bo ko malo zraste. PO moje je tista prava pri nekje 4-5 let. Čeprav sem sama takrat bila še čisto belo-blond. DAnes pa sem temno blond. Po porodi pa so moji lasje še temnejši, sicer jih poleti obšlesa sonce in so spet blond...



< Sporočilo je popravil urskas -- 18.1.2008 19:02:18 >

(odgovor članu Talika19)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj prava barva oči in las
18.1.2008 19:26:52   
san
hčeri se je pri štirih spremenila iz zelenih v rjavo, sinu se pa sedaj iz zelene v rjavo barvajo - zdele čez dva dni bo 4 leta star

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj prava barva oči in las
18.1.2008 21:39:02   
Anonimen
Moja user posted image je ob rojstvu imela temno temno sive oči. Pri 2M so se ji spremenile v temno rjavo.
Po moje se ji ne bodo posvetlile. Bomo videli.

(odgovor članu san)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj prava barva oči in las
18.1.2008 21:46:31   
Anonimen
moji tavečji lasje iz svetlo rdečkasto blond skos bolj temnijo. zdaj je temno blond in je stara 3,5.
tamala pa še zdaj pri 20 mesecih nima čisto zdefenirane barve oči. oz ma neke svetlo rjave, podobne mojim. ampak mislim da se ji še skos spreminjajo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj prava barva oči in las
18.1.2008 22:05:18   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

men so se oči spremenile med 3. in 4. letom

Tudi mojim otrokom so se oči ob različnih letih spremenile.

Ta velik se je rodil s čisto temno modrimi, pa so šle čez vse faze, od modrih, druge barve modrih, modro zelenih, sivo zelenih, do čisto zelenih zdaj pri 12. letih.

Ta srednja ima modre oči od rojstva, vendar je imela čisto temne, zdaj ima pa že nekje od 4. leta dalje bolj svetlo modre. Še vedno pa ne spadajo med glih svetle oči.

Ta mali se je rodil s temno rjavimi očmi in enake ima tudi danes, po skoraj 4. letih.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj prava barva oči in las
18.1.2008 22:17:29   
mami_miki
moj bejbi je imel zdaj 6 mesecev čisto modre, zdaj pa nekako pri 8 mes. ratujejo zelankaste....hm...ne vem...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?