pokašljevanje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


tinadvojčica -> pokašljevanje (18.1.2005 16:31:32)

Moja pikica stara tri mesece mi pokašljuje in ko joka se mi zdi da ima malo hrapav glas.Kaj naj naredim?Zdravnico sem klicala pa mi je rekla naj grem v kopalnico v paro sedet z pikico.




.ču -> pokašljevanje (18.1.2005 17:54:26)

A to pomeni,da hrope,ko diha:zmeden:




Natas@ -> pokašljevanje (18.1.2005 18:19:21)

Tudi pri nas se je bilo podobno, samo da se je začelo z zamašenim nosom, nato pa vročina - imamo pa vnetje desnega srednjega usesa in vneto grlo, ter smo na antibiotiku. Pa smo bili tudi že včeraj pri zdravniku in se ni videlo še nič, danes pa tole. Upam samo, da se ne bo še kaj več razvilo. Nočem strašit, samo povem kako je bilo pri nas. Drugače pa svetujem, da čim večkrat čistite nosove.
Lp




HuAnita -> pokašljevanje (18.1.2005 18:26:52)

Tudi moja :muca: je čudno hropla zadnjič. Ko sva bili pri zdravnici, ji je dvakrat poslušala pljuča, pa je rekla, da nič ne sliši, da je najverjetneje sluz, ki jo potem dojenček izkašlja.


Hu:hudicek:Anita




TaRe* -> pokašljevanje (18.1.2005 18:38:36)

Tako se je začelo pri naši.Najprej je bila ful zahripana,potem je začela kašlat,nato pa še nos,vročina...zdravnik je tud rekel,da se nič ne vidi in ne sliši,pa je vseeno vzel kri(ta veliki,ker je imela iste simptome)-ugotovitev..pljučnica.res da ni bilo ful hudo,za paniko delat,ampak lahko bi pa blo,če ne bi dobile antibiotika.
Počakaj še kakšen dan,pol pa pojdte raj k zdr.,boš vsaj mirna.:muca:




Stran: [1]