|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pravilno pasenje kravic
15.1.2008 22:56:03   
pt
V iskalniku sem našla "pravilno pasenje kravic".
Kakšno pa je to? Kdaj ste dale svoje dojnčke pasti kravice in za koliko časa?
Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pravilno pasenje kravic
16.1.2008 9:30:25   
melani99
Nam je pediater to razložil takole (sicer je malo težje napisati, lažje je pokazati): tamalo damo na trebušček, vpre se na komolce oz na podlahtico do komolcev, rokice so v položaju širine ramen, da pa je ne meče naprej na glavico, ker ima težišče pri glavici, saj je še ne drži čisto samostojno pokonci, ji pa ritko rahlo pritiskaš dol. Poskusla sem napisat čimbolj razumljivo, upam, da boš si lahko predstavljala, kako to izgleda.
Pasti kravice jo pustim , dokler ona to hoče, ko se zmatra, itak sama neha. Je pa moja punčka stara 4 mesece, korigirano 1 mesec, pa to počnemema že kak dober mesec.

(odgovor članu pt)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pravilno pasenje kravic
16.1.2008 22:46:48   
ALJA75
se podpišem pod melani99

(odgovor članu melani99)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pravilno pasenje kravic
17.1.2008 12:47:09   
Anonimen
Naš ima 6,5 mesecev in sploh noče pasti kravic kar v jok gre. Vse eno ga pustimo čeprav se trma. Od samga začetka je težak in velike rasti tako da se težje dvigne na rokce. Zdaj se pa sam kotali nč druga hrbet trebuh hrbet. 

(odgovor članu ALJA75)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pravilno pasenje kravic
17.1.2008 22:17:41   
sinnerka
naš bo star jutro 2meseca pa to počne že dober mesec malo več nevem kako to ampak
že glavico tud sam drži pokonc to pa že tudi več ko en mesec se mi zdi da imam čudežnega otroka ker vem da eni pri tej starosti samo ležijo pa gledajo naš pa dobesedno divja user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pravilno pasenje kravic
18.1.2008 9:42:11   
bina30
Naš še ni star dva meseca in že ful od začetka glavico drži pokonci. Ko ga dam na trebušček, misleč, da bo malo zaspal, on samo gleda naokoli, glavo vzdiguje ful visoko, da me je včasih že strah, da mu bo dol zletela, ampak, ne.

(odgovor članu sinnerka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pravilno pasenje kravic
18.1.2008 9:51:32   
Paštetka
da me je včasih že strah, da mu bo dol zletela


sori, ampak sem se mogla nasmejat user posted image user posted image user posted image user posted image

Meni je včeraj P rekla, da mora imeti roke naprej in skoraj iztegnjene. pri ritki se pa potisne dol samo, če se premetava in je švoh za pasenje kravic, torej ima že nesimetrično razvite mišice. To sem morala jaz početi pri 1. otroku.

Eh, ja pa to vse skupaj pomoje kak vzameš. 1. ni znal pasti kravic in je bil kar se motoričnega razvoja tiče brzinski in je pri 8.mesecih že fajn hodil. Pupa se pa pri 5. mesecih še sploh ne obrne, kravice pa pase kot se šika pravilno.user posted image


(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pravilno pasenje kravic
18.1.2008 19:20:25   
urskas
IZVIRNO SPOROČILO: bina28

Naš še ni star dva meseca in že ful od začetka glavico drži pokonci. Ko ga dam na trebušček, misleč, da bo malo zaspal, on samo gleda naokoli, glavo vzdiguje ful visoko, da me je včasih že strah, da mu bo dol zletela, ampak, ne.


Tudi naša je bila taka!
Posledično zelo dolgo ni spala na trebuščku.

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Tiste ki imate fantka..
Erin

Kdaj mu je šla kožica od lulija čisto dol?

do 1. leta (44%)

do 2. leta (13%)

do 3. leta (7%)

kasneje (21%)

operativno (14%)


Število vseh glasov: 244

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!