Grelec stekleničk (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Caarmen -> Grelec stekleničk (15.1.2008 20:14:07)

Kaj ve menite o njem? Ali ga uporabljate? Kakšen se vam zdi ta, ki je sedaj v Baby centru v akciji?




Anonimen -> RE: Grelec stekleničk (15.1.2008 20:20:03)

Nisem uporabljala.

Segrejem vodo na plinu in vanj postavim stekleničko.




kaya2007 -> RE: Grelec stekleničk (15.1.2008 20:35:41)

mi imamo 2 grelca, en je tak, da ima še nastavek za v avto (vtakneš v vžgalnik, philips) in tega niti nismo uporabljali, ker tudi ni tako močen in malo dlje traja da se segreje. drugega pa ves čas uporabljamo, ne vem kaj bi brez njega.




Naty*Taja -> RE: Grelec stekleničk (15.1.2008 21:51:30)

Brezvezna zadeva po moji presoji. 




rosen -> RE: Grelec stekleničk (16.1.2008 8:02:14)

Sem uporabljala in pravim,krasna zadeva. Ko so bile punce bolne,sem skuhala čaj in ponoči akcija.Tako mi ni treba bilo ponoči kuhat čaja. Pa še takoj si ga imel pri roki in na pravi temperaturi.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Padme -> RE: Grelec stekleničk (16.1.2008 8:04:41)

Mi smo ga dobili za darilo, pa si skoraj sive lase dobil zraven ko si grel mleko, je trajal več kot 5 minut, da se je segrelo. Zato uporabljamo mikrovalovko, ki za to potrebuje 30 s.




scubadiver -> RE: Grelec stekleničk (16.1.2008 8:55:32)

Moja svakinja ga je dobila za darilo za malčka, uporabila ga je enkrat. Zdej ga je posodila meni, pa sem ga tud uporabila enkat samkrat, pa mi je čist mimo. Rajš uporabljam mikrovalovno ker je mnogo hitreje. Večinoma imam pa kar mrzlo prekuhano vodo v loncu in vročo v termoski, pa zmešam te dve vodi, da dobim pravo temperaturo. Veliko hitreje kot grelec...




Anonimen -> RE: Grelec stekleničk (16.1.2008 9:31:45)

Jaz ga uorabljam samo za ohranjanje temperature mleka, ker moj škrat včasih noče jest, pa ga dam na toplo, da ga potem v roku ene ure zmaže.




kristinaj -> RE: Grelec stekleničk (16.1.2008 10:33:25)

brez veze, vržen denar proč. imam enega doma, ki sem ga uporabila, ne vem če 3x.

če misliš mleko imet v hladilniku in ga potem z grelcem ogret, traja preveč časa....narediš prej mleko če imaš vodo v termosu ali pa če daš steklenico v lonček z vrelo vodo.....




bankc -> RE: Grelec stekleničk (16.1.2008 10:40:16)

mi imamo tudi dva
enega za v avto ter enega doma. Krasna zadeva. Uporabljamo redno.Tudi ta grelez za v avto uporabljamo ker imava sorodnike bolj deleč in nama prav pride za med potjo. super zadeva [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Caarmen -> RE: Grelec stekleničk (16.1.2008 11:03:43)

Ali ima katera takega, ki je v Baby centru sedaj v akciji? Sama mikrovalovke ne uporabljam in jo tudi po vsej verjetnosti ne bom... Ali ve čaj potem vsakič grejete ali date kar mrzlega?
Pa za v avto se mi zdi to dobra ideja.




Klarita -> RE: Grelec stekleničk (16.1.2008 11:12:47)

Bodi pozorna na širino flašk, ki jih uporabljaš, da bodo v grelec pasale, drugače pa je vseeno skoraj katerega kupiš. (imajo vsi enak princip) Jaz ga najprej nisem imela pa sem delala tako silo, da ga rabim, ko sem ga končno kupila, pa sem ga mogoče 3 x uporabila, sedaj mi leži v špajzi zapakiran. Dejstvo je, da predolgo traja, če hočeš hrano not pripravljat, meni bi otrok že hripav postal od drenja, če bi mu s tem pripravljala. Gre z mikrovalovno hitreje, lahko pa si prekuhano vodo daš v termovsko in ostane dolgo vroča.
Za segrevanje pa nisem nikoli rabla grelca, ker če je mislil je vse pojedel, če ne pa bi itak bilo čez eno uro prestaro in sem mu vedno raje svežo naredila.




jaša2 -> RE: Grelec stekleničk (16.1.2008 13:51:48)

jaz ga sicer uporabljam, ker sm ga pač dobla od sosede, samo tud nisem fuuul navdušena nad njim, ker res malo dlje traja, da se segreje na pravo temperaturo.




afroodita -> RE: Grelec stekleničk (21.1.2008 12:03:27)

To je ful kul zadeva jaz prekuham vodo in napolnim stekleno flaško z vodo in jo postavim v grelec temaraturo imam naštimano vedno isto tako da ko je lačna samo prejilem v drugo flaško in zmešam mleko.

Imam pa poroblem spucat vodni kamen,ampak se da sam pomatrat se je treba




zvezda06 -> RE: Grelec stekleničk (2.1.2013 16:11:04)

Mene pa zanima, ali digitalni grelec od Aventa (ga nameravam kupiti) segreje stekleničko le do 40 stopinj in ohranja temperaturo, ali samo greje in lahko mleko v bistvu tudi zavre v njem? Ker mikrovalovko -imam, rada pa bi grelec, ki bi skoz grel na 37-40 stopinj, da bi bilo mleko dlje časa ravno prav toplo (sin počasi je, se ustavlja in mleko se hitro ohladi).




Stran: [1]