vetrovi (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


SISI25 -> vetrovi (17.1.2005 16:59:54)

Moja sončka imata že kakšna dva tedna vetrove in to ves dan in noč. ju napenja ko pa prdneta je bolje. Ali katera ve od česa to pride in kako jih odpraviti. Jesta pa delno moje mleko in delno aptamil.




HuAnita -> vetrovi (17.1.2005 19:15:32)

;) Tako je tudi pri moji - že 3 mesece... je pa zdaj že ful bolje, ker zna že sama napeti prepono in izstreliti prdek... Naši ni pomagalo nič (razne kapljice, čaji, celo steklenička za hranjenje), razen masaže po trebuščku z lovorjevim mazilom. Med dojenjem ju skušaj držati malo bolj pokonci - bosta že vmes kdaj podrla kupčka, s tem pa bo manj vetrov.

Hu:hudicek:Anita




Bejba -> vetrovi (17.1.2005 19:33:17)

Tudi mi imamo te probleme. Pri hranjenju poskušamo vsaj 2x podreti kupček, a nam včasih ne rata niti enkrat :(. Je bolje ko mu rata spustiti prdec, a kaj ko se pred tem tako matra. In ponoči ga tudi to zbudi.
Mislim, da je najboljši recept čas. Upam le, da bo čim hitreje mimo.

LP; Bejba




taj2004 -> vetrovi (17.1.2005 20:31:17)

To se bo ze samo odpravlo, vrjetno ima krcke pa jo napenja. Vstrajno podiraj kupcke , tudi ce ne jeste.. Mi smo jih tudi po eno uro podirali ma nakoncu ga je podrl:((


Mazi ji trebuscek z brinovim oljem ter nanj polozi toplo cunjico . To lahko drzi tudi cez noc gor. Nam je pomagalo .




monka -> vetrovi (18.1.2005 9:53:02)

Mojemu sinčku pomaga HIPP-ov zeliščni čaj,ki mu ga dajem med obroki!

lep pozdrav!




iza -> vetrovi (18.1.2005 10:11:47)

Moja ima ful preveč zraka v trebuhu ali v črevah in zato ima ful vetrove. Tako so mi rekli ko sva slikali ledvičke.
lp:rozica:




sergeja26 -> vetrovi (19.1.2005 18:57:03)

poskusi s kapljicami sab-simplex in pa seveda pridno podirajta kupčke :duda::duda:




SISI25 -> vetrovi (21.1.2005 18:00:50)

Hvala. imata pa tudi moja dva verjetno zrak v trebuščku, ker je tudi nam omenila pri pregledu za ledvičke.




Stran: [1]