Avent cucelj z zarezami (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


ALEKSA13 -> Avent cucelj z zarezami (14.1.2008 20:00:29)

Kje teče najbolj (1, 2 ali 3 zareze oz. črtice)? LP




Anonimen -> RE: Avent cucelj z zarezami (14.1.2008 20:05:53)

na 3 najbolj teče. ampak ta cucelj je za gosto hrano - čokolino recimo. boh ne daj malemu dojenčku dat ta cucelj




valči -> RE: Avent cucelj z zarezami (14.1.2008 20:08:20)

IZVIRNO SPOROČILO: LARA

na 3 najbolj teče. ampak ta cucelj je za gosto hrano - čokolino recimo. boh ne daj malemu dojenčku dat ta cucelj

Jaz sem mojima dajala mleko z kašico po 7. mesecu,pa še to le zvečer,pred spanjem.Mleko pa absolutno prehitro teče.




metkica1 -> RE: Avent cucelj z zarezami (14.1.2008 21:05:31)

Joj ste mi pomagale, meni pa je v BC svetovala ta cucelj.
Moja je stara 3. mesece in ta cucelj uporabljam že cca. en teden in se joka oziroma zvija nekaj čudno, ko pije nič ji ne paše, pa sem jo podojila takrat pa lepo pije.
Bom takoj zamenjala, sem pa ravno danes tuhtala, če ni kaj na tem cuclju narobe.




BaByGiRl -> RE: Avent cucelj z zarezami (14.1.2008 21:12:32)

Nikar jih ne ubogaj vse [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Ta Cuc na pretoke je za kasneje. Probaj sama potegniti ven, pa boš videla teče kot po slamici. Dobra je tvoja pikica, da se ji ni zaletelo.
Vidve manjajta cucke, ko se bo tebi zdelo, da presedljata na luknjico več in pretoke.




nektarina -> RE: Avent cucelj z zarezami (14.1.2008 21:31:42)

Jaz sem ta cucelj kupila pri 6 mesecih in pol, sem ga obrnila  na št 1 in  obema mojima otrokoma   je mleko steklo iz ust. Res prehitro cuclja.  MI pa pride prav če dam notri  rižolino, keks ali kaj drugega.  Mi smo do sedaj uporabljali cucelj št 2 in se je  dobro odnesel.
Čez  kak mesec boš te uporabljala za gostejšo hrano.




Stran: [1]