|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj otročka v Stocckijev sedež?
14.1.2008 18:11:20   
valči
Da ne bi zgornje teme smetila o stolčkih za hranjenje,bom tukaj vprašala tiste,ki imate stolček trip trapp za hranjenje.Namreč prejšnja dva sem imela v Peg perego stolčkih,po enem letu pa v trip trap,ki ga imam doma in je super.Peg perega sem si sposodila in vrnila,sedaj za svojo pupo pa se mi je izmuznil iz rok,ker so ga drugi prej dobili.Se mi splača kupit kakega podobnega peg perego,ali lahko dam hčero v trip trapp,ko bo sedela,to pa ne vem,kdaj bo.
Kako pa prva hranjenja izvest,v jajčkiuser posted image ?Sicer je user posted image še ne tri mesece stara,me pa zanima,kako ste izvajale hranjenje samo z tripp trap stolčkom,sem malo zmedena,kdaj lahko dam najhitreje user posted image v ta stol?

Hvala vnaprej,upam,da ste razumele vprašanjeuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj otročka v Stocckijev sedež?
14.1.2008 18:43:30   
frutka_
Odvisno kdaj boš uvajala gosto hrano in kdaj ti bo mala sedela. Če pri 6-ih mesecih še ne bo sedela jo boš težko v trdem lesenem stolčku hranila, ker ti bo lezla na stran.
Jaz jajčke nikoli nisem uporabljala za hranjenje. Jajčka je namenjena vožnji in je itak bila vedno v avtu.
Imaš morda ležalnik- gugalnik?
Poglej za rabljene PP stolčke. Ziher se bo kaj našlo na bolhi ali pa na RR oglasih.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj otročka v Stocckijev sedež?
14.1.2008 20:44:11   
lex
v ležalniku do 6 meseca, potem je pa že super sedela in sem jo dala v trip trap

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj otročka v Stocckijev sedež?
14.1.2008 22:19:22   
Lejči
naša je bila najprej, ko smo začeli z gosto hrano v antilop stolčku, šele bistveno kasneje pa smo jo dali v trip trap (ga uporabljamo še danes), ker se mi za take male še ne zdi najbolj primeren, no vsaj pri nas je bilo tako.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj otročka v Stocckijev sedež?
14.1.2008 22:57:20   
živa
valči, meni je pri 6 mesecih še visel naprej v trip trapu, ampak je kmalu potem obvladal sedenje. Sicer pa sem ga jaz pogosto hranila kar v stolčku bumbo (spodaj imaš slikce tega stolčka), ki sem ga postavila na pult, mizo, stol ali na tla. 

user posted image

Lp,

živa

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj otročka v Stocckijev sedež?
14.1.2008 23:26:10   
valči
živa,
prosim za informacijo,kje si kupila ta stolček in koliko stane,ker zgleda super,je mahen in lahek?!
Od koliko mesecev dalje,pa do koliko je namenjen?Se ga dobi v Baby centru?


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj otročka v Stocckijev sedež?
14.1.2008 23:45:40   
metkica1
Bumbota imajo v BC, stane okrog 40 Eur.
Je pa mišljen od treh mesecev, čeprav moja je stara ravno tri (tako nekako kot tvoja) pa je še ne dam notri mi je še premala. Bom še rajši počakala.
Potem pa ga lahko uporabljaš tako dolgo dokler se sama ne bo hotela iz njega vstat.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj otročka v Stocckijev sedež?
15.1.2008 13:58:17   
frutka_
Ej, tale bumbo je meni grozljivka od sedeža. Kot da bi ga dal v prisilni položaj.user posted image
Kaj pa vem se mi zdijo variante stolčkov s premičnim hrbtnim delom stokrat boljše. Sploh pri 3mesečnem dojenčku. Ti razni stolčki ala Baby Bjorn  in Prima Pappa in ipd..


(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj otročka v Stocckijev sedež?
16.1.2008 13:58:54   
mayci
Meni tudi tale Bumbo ne potegneuser posted image  Mi je tako čudno, da bi trimesečnika noter basala...
Mi smo imeli ležalnik, ki se nam je super obnesel tam do pribl. 5 mesecev in pol, potem pa se je začel mali preveč dvigovat in bi skoraj ležalnik zvrnil. Tako da se mi zdi, da je za prva hranjenja ležalnik super.
Potem smo mi nekaj časa tudi uporabljali sposojeno PP Prima Pappa, potem pa v Stokke Tripp Trapp.



_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?