|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   OZRAČJE PRI BAZENIH
10.1.2008 13:54:44   
MIA86
Imamo 6tednov staro punčko, in bi radi šli v toplice. Kopati je vendar nimam namena, ampak pa me samo zanima če je vseeno vredu zanjo, da gre k bazenom, kjer je bolj slab zrak?? In, ali je dovolj da ima oblečen samo body s kratkimi rokavi??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: OZRAČJE PRI BAZENIH
10.1.2008 13:59:44   
Bonnie_RR
Če bi js šla s toliko starim user posted image v toplice, bi se izgibala bazenov in se čim več gibala drugje, predvsem pa na svežem zraku.

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu MIA86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: OZRAČJE PRI BAZENIH
10.1.2008 14:16:26   
lelaval
Če bi js šla s toliko starim v toplice, bi se izgibala bazenov in se čim več gibala drugje, predvsem pa na svežem zraku.

Lp


Zakaj pa bi se morala izogibat bazenov, če se sama želi kopat?
Komot lahko greš, in lahko imaš otročka samo v bodiju - če mu bo pa prevroče, pa še tega sleči. Vidva pa le uživajta. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: OZRAČJE PRI BAZENIH
10.1.2008 14:28:28   
pikalonca
Brez problema greš lahko z malo na bazen in bodi s kratkimi rokavi bo čisto dovolj, saj je temperatura ob bazenih nekje 25 stopinj. Drugače jo pa s pleničko malo pokrij in ji bo čisto ok.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu MIA86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: OZRAČJE PRI BAZENIH
10.1.2008 14:40:09   
alesha
Ne vem, jaz tudi ne bi šla na bazen s tako majhnim.
Tam je cel kup ljudi, zdravih in bolnih, polno virusov, ker je ozračje idelano, da se kaj nalezeš.
Jaz ne bi šla. Sem pa šla, ko je bila moja tamala stara 5 mesecev, pa še to v takih dneh, ko niso vsi povprek bolni.


_____________________________

Najina lubica LUNA - 28.05.2007
...in še ena lubica PIKA STELA - 2.5.2010

(odgovor članu pikalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: OZRAČJE PRI BAZENIH
10.1.2008 15:02:46   
monja79
Mi smo bili septembra na dopustu v Atomskih in je bila user posted image  stara slabih 8 tednov. Je ful uživala. Sem jo slekla v body ali pa pustila kar v plenički in če je bila potreba malo pokrila s tetra pleničko. Smo pa šli v tisti del, ki ni čisto ob bazenu, da je bilo manj trušča. Je pa ful uživala in brcala. Skratka brez problemov in ne vidim razloga, da ne bi šla. Virus lahko tudi drugje stakne in ne na bazenu.
Kar pojdite uživat.user posted image

(odgovor članu MIA86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: OZRAČJE PRI BAZENIH
10.1.2008 20:15:48   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Če bi js šla s toliko starim v toplice, bi se izgibala bazenov in se čim več gibala drugje, predvsem pa na svežem zraku.

Lp


Zakaj pa bi se morala izogibat bazenov, če se sama želi kopat?
Komot lahko greš, in lahko imaš otročka samo v bodiju - če mu bo pa prevroče, pa še tega sleči. Vidva pa le uživajta. user posted image


Js osebno nisem nek ljubitelj bazenov in toplic, zato tud ne bi šla tja s tako majhnim otrokom. Verjetno je k temu prispevala tud slaba izkušnja, ko smo se enkrat (mali je bil takrat star že več kot 1 leto) le spravili eno popoldne na kopanje v bližnje zdravilišče, pa je tamali dobil neko bakterijo in 10 dni jemanja antibiotikov.
Povedala sem pač samo svoje mnenje...

Lp







_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?