kateru fredov obroč (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Mojca20 -> kateru fredov obroč (14.1.2005 11:01:59)

...pride v poštev pri 1 letu? Stari smo 9 mesecev, vendar ga bomo kupili kar za starost 1 leto.




Miškolin -> kateru fredov obroč (14.1.2005 11:48:45)

Fredovi obroči so trije

rdeč 3 mes - 4 let
oranžen 2 let - 6 let
rumen 4 let - 8 let

Tebi pride v poštev prvi - rdeč in ga imaš potem lahko še najmanj 3 leta!

JE pa tako, da če je otrok prešibak, se mu vmes med telesom in obročem da eno blazino, ki ne drsi, da otrok ne leze dol!




Anonimen -> kateru fredov obroč (14.1.2005 13:14:38)

Mojemu Tiborju je bilo pri 10 mesecih na plavanju tako dolgčas, da je vaditelj rekel, pazi zdaj, mulc, in mu dal ta oranžen obroč. Pa Tibor sploh ni vedel, da je kaj drugače... vsi so se čudili. V čem je sploh fora?




Lenny -> kateru fredov obroč (14.1.2005 13:20:06)

V oranžnem je naš mulček bolj v vodi. Ojoj, kako naj napišem, obroč je tanjši in otrok ima manj opore. Baje. Ko smo mi zamenjali na zadnjem tečaju, je bilo malemu veselo vseeno. Ni opazil posebne razlike.




Bejba -> kateru fredov obroč (14.1.2005 13:26:51)

Kaj je to fredov obroč :zmeden:?

LP; B




Anonimen -> kateru fredov obroč (14.1.2005 14:28:03)

Bejba, to ej obroč podoben šlaufu za plavanje. Poglej v moj album, pa boš videla.:)




Bejba -> kateru fredov obroč (14.1.2005 20:41:04)

No, pa spet nekaj več vem. Hvala, Kristina.
Kdaj pa se lahko gre na DIF, pri katerih mesecih? Tudi jaz bi kam šla z njim, da se malo zabava. Samo ne vem kako se bo mami v kopalke spravla :zmeden::)-.

LP; B




tilka -> kateru fredov obroč (14.1.2005 21:40:08)

Od četrtega meseca dalje ga vzamejo na plavanje. Tudi jaz sem o tem razmišljala. Imam tudi tak problem kot ti-kopalke namreč.
Potem pa sem prebrala eno starejšo debato na to temo (ne vem na katerem forumu, malo pobrskaj) in mi je odleglo. Saj ni treba vsega probat.
Če pa greš, pa se lepo imej. Sebe v kopalkah pa nikar preveč ne glej (vidi, to se pa rima).
lp.:sloncek:




Stran: [1]