Pedoodles obutev (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


marko30 -> Pedoodles obutev (7.1.2008 4:04:44)

Ali je že kdo preizkusil obutev Pedoodles za otroke. Prodajajo jo na spletni strani www.zverinica.si. Prosil bi za komentarje vse tiste, ki ste že preizkusili.

Hvala




maja1488 -> RE: Pedoodles obutev (8.1.2008 19:34:12)

Ful so lepi, sam so bolj male številke. Po mojem so fanj za otroka, ki komaj shodi oziroma se šele uči.




saline -> RE: Pedoodles obutev (9.1.2008 21:28:53)

Meni zgledajo ful lepi, samo mi je pa ta spletna trgovina malo čudna, nobenih podatkov o trgovini-kdo so, kje so.... in nobenih pogojev prodaje ni nikjer napisano (npr, ali je možna vrnitev izdelka, če ne odgovarja in podobno) ali pa jaz ne najdem?[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Samo nekaj o izdelkih, cene in košarica.
Ali ima kdo izkušnje z njimi?




saline -> RE: Pedoodles obutev (9.1.2008 21:30:32)

Eh, se opravičujem, ravno sem našla-monitor je bolj slab, barve pa blede in nisem videla.




marko30 -> RE: Pedoodles obutev (10.1.2008 0:52:07)

Jaz sem oddal svoje prvo naročilo in ga tudi v zelo kratkem roku prejel. Čeveljčki so super. Drugače pa obstaja tudi tabelca kjer piše katera številka je za določeno starost (oziroma velikost v cm). Skratka za enkrat zadovoljen tako s trgovino kot tudi čeveljčki.





maja1488 -> RE: Pedoodles obutev (11.1.2008 12:53:03)

A to so čevelčki tudi za ven? Meni delujejo tako, kot da bi otroka zeblo, če bi v njih zunaj skakal?




Stran: [1]