Napenjanje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Bejba -> Napenjanje (13.1.2005 16:10:15)

No, močno upam, da so se naši krčki le poslovili :bravo:, saj jih že nekaj časa ni na spregled.
Nas pa še vedno muči napenjanje in sicer ponavadi kakšne 2 uri in pol po hranjenju, tako da našega sončka to potem zbudi (tako jamra in se napenja, da se naposled zbudi). Če pa mu uspe prdniti, je pa boljše.
Kdaj pa se to napenjanje neha, saj se mi zdi da je to krivo, da ne spi več časa skupaj ponoči.

LP; Bejba




Annny -> Napenjanje (13.1.2005 16:11:56)

Hmmm, malo ga daj ležat na trebušček ali potelovadi z njegovimi nogicami- mogoče bo to kaj olajšalo zadevo:zmeden2:




tesa -> Napenjanje (13.1.2005 16:31:35)

Jst te na žalost ne morem z ničemur potolažiti, ker mojega pri skoraj pol leta še vedno napenja, prav tako kot tvojega:(
Ponoči ravno zato ne spimo.
Verjetno bo bolje, ko se ne bomo več dojili:zmeden2:
lp:miska:




Bejba -> Napenjanje (13.1.2005 18:30:20)

Anny, saj naš skoz spi na trebuščku, pa ga vseeno napenja. Zgleda da bo moralo miniti samo od sebe.

LP; B




lol -> Napenjanje (13.1.2005 20:07:25)

Komarčkov čaj mu probaj dat preden gre spat.




Bejba -> Napenjanje (13.1.2005 20:27:46)

Joj lol, to bi bilo super, a kaj ko naš vso tekočino izbruha. Zato imamo tudi gosto mleko Aptamil AR in ne navadnega, ker je bil navaden preredek in je ful bruhal. Največ v sebi zadrži navadne prekuhane vode, zato mu raje to dajem, da vsaj malo tekočine dobi.
Problemčki, problemčki,....

LP; Bejba




Pikca -> Napenjanje (13.1.2005 21:07:16)

Naša Živa ima iste probleme. Malo pomaga, če dam na trebušček toplo pleničko in masiram v smeri urinega kazalca.
Lp, Pikca




lol -> Napenjanje (14.1.2005 7:29:56)

potem pa mu probaj dat malo mleka in čaja (skupi zmešan)po žlički.so enepisale da mešajo sok in mleko.probaj škodit ne more.




PIAF -> Napenjanje (14.1.2005 22:25:13)

Kot da bi pisala o mojem sinku! Se tudi sprašujem, kdaj bo tega konec. Poskušala sem že vse, pa se mi zdi, da enkrat pomaga, drugič spet ne...Če zvečer spijem en kefir ali kislo mleko, se mi zdi, da je boljše z malim. Pa če npr. ne jem čokolade. Dam pa mu sladkane kamilice zvečer in tudi čez dan. Komarčkovega čaja nisem probala.
Masiram mu trebušček po potrebi z oljem, dajem mu pa vsak večer tudi vetrovne kapljice.
Ko prdne, je ok, pred tem pa se napenja in zajoče. Ko kaka (sicer vsak dan) je tudi boljše volje potem.
Se sprašujem, kaj še bo le takrat, ko bo začel jesti gosto hrano?




Stran: [1]