Zvečer grozen jok?! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


ALEKSA13 -> Zvečer grozen jok?! (3.1.2008 21:22:13)

Pozdravljene,

ker se mi je to zgodilo že nekajkrat zvečer ko dajem mojega sinčka spat, me že kar malo skrbi in me zanima, ali se je kateri kaj podobnega dogajalo. Star je slabih 5 mesecev.
Zvečer ob cca 20,00 pojeva (po flaški) še zadnji obrok v spalnici, kjer spi. Ko začne jesti, se malo potem začne ful jokati, že skoraj kriči in naredi trup čisto raven in trd, potem potegne nogice k sebi, odklanja stekleničko, tako joka enih 10-20 minut, potem pa se pomiri in poje do konca (včasih pa tudi ne) ter zaspi. To se čez dan nikoli ne dogaja, samo zvečer in še to ne vsak večer.  Sumila sem na krče, samo jih drugače čez dan ima bolj malo in še zdaleč ne tako hudih, pa nevem če krči minejo v 15 minutah. Pomislila sem tudi, da bi mu lahko bilo tudi vroče, ker imamo bolj toplo v spalnici. Res ne vem, kaj je narobe...Bolan ni videti, tudi vročine nima. Ali se je kater kaj podobnega dogajalo in kaj je bil vzrok? Lahko noč.




saskija -> RE: Zvečer grozen jok?! (3.1.2008 21:37:18)

Nam se to dogaja občasno in imamo tudi 5 mesečnika, razlika je le v tem da je dojen in ko je na dojki zvečer dvakrat potegne in začne kričati, nato se vstanem in ga nosim ter dojim nato po 10 minutah mirno zaspi. Sama si takšno vedenje razlagam kot nekakšno neugodje zaradi različnih stvari: lahko je preveč utrujen ali ga kaj zmoti, morda moj vonj, oblačila, zvok, drža, zobki na pohodu, včasih ga zjezi ker ne priteče dovolj hitro...

Na tvojem mestu mislim, da je skrb odveč poskušaj ga le pomirit in pripravit do tega da v miru zaspi.




OliveOyl -> RE: Zvečer grozen jok?! (3.1.2008 21:40:33)

Lahko je samo preutrujen ali pa podoživlje  stvari,ki so se zgodile čez dan.
Pri nas je bilo lih tako,zvečer tako dretje za znoret,nista hotela niti jesti niti spati,
za znoret.Po moje ni panike,bo minilo.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Ines. -> RE: Zvečer grozen jok?! (3.1.2008 21:43:54)

Moja 5-mesečnica to počne, kadar je grozno utrujena. Zdejle, ko sem jo spat dajala, se je drla in se naredi trdo kot dila. Bi jo morala pol ure prej spat dati, pol bi blo pa ql. Tako sem jo pa komaj, komaj pomirila.




nemrak -> RE: Zvečer grozen jok?! (3.1.2008 21:50:51)

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image],
pri nas se to pojavlja že nekaj časa, pa je še manjša oz. mlajša. Stara je dobra 2 meseca. Zadnji obrok komaj pojemo oz. popijemo po flaški.
Se krči, "špuka " cucelj, pa ga spet zagrabi. Naredi požirek, pa jovo na novo.
Potem pa čez nekaj časa včasih mirno poje do konca ali pa prej zaspi.
Pa nimam pojma kaj bi to bilo.
Tolažim se s tem, da potem vsaj zaspi.




annie -> RE: Zvečer grozen jok?! (4.1.2008 15:57:54)

Mogoče pa je treba kupček podret...mojemu je to pomagalo.




Tanayya29 -> RE: Zvečer grozen jok?! (6.1.2008 13:10:42)

Naš tudi to počne,ko je grozno utrujen.Kdaj se mi zdi,da je tok utrujen,da zaradi tega prav težko zaspi.
To se dogaja predvsem,če čez dan malo spi,in imamo še zvečer težave.posledično spi ponoči kot top...




lemavrica -> RE: Zvečer grozen jok?! (6.1.2008 13:15:39)

Naš mi to počne že kak mesec, bo pa konec tedna star 4 mesece. Vsak večer grozovit jok tam od 20h do 23h, če mu vmes rata zaspat za 30min sva z možem prav presrečna. Upam da se to kmalu neha.




Stran: [1]