|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   delo in nosečnost
3.1.2008 16:01:40   
Anonimen
mene pa nekaj zanima......sem v 5.ednu nosečnosti in sedaj imamo v službi urejanje arhiva-nošenje fasciklov sem in tja. ali naj pomagam, ali naj povem,da se noseča in naj dela kdo drug namesto mene???
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: delo in nosečnost
3.1.2008 16:04:28   
tasyo
Sicer ne vem, koliko tehtajo tile vaši fascikli, vendar če so to običajni fascikli, potem ni nobene panike. Sicer pa je mali pikolino dobro zavarovan v tvojem trebuščku. V kolikor pa imaš kakršnekoli težave, pa le povej, da si noseča... Da ne boš po kakšnih lestvah lezla in padla...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: delo in nosečnost
3.1.2008 16:20:18   
Spark
 Malo se mi zdi prezgodaj da bi v službi že povedala. Čeprav ti fascikli znajo biti zelo težki. Tako, da jaz bi raje malo pomirkala oz. se nekako zgovorila, da te boli križ in da ne moreš tega prekladat.

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
3.1.2008 16:22:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: delo in nosečnost
3.1.2008 19:12:53   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

mene pa nekaj zanima......sem v 5.ednu nosečnosti in sedaj imamo v službi urejanje arhiva-nošenje fasciklov sem in tja. ali naj pomagam, ali naj povem,da se noseča in naj dela kdo drug namesto mene???


Tako rekoč do konca nosečnosti prenašam 14 kilskega sina, mislim da, če ne krvaviš oz če nimaš rizične nosečnosti, ne kompliciraj in delaj.



Oprosti, ampak tale komentar je precej ne na mestu. Ker je v 5. tednu še ne ve, če ima ali nima rizične nosečnosti ane? Če maš ti to srečo, da lahko nosiš 14 kg brez problema je to prav lepo zate, ampak ni pošteno, da sodiš vse po sebi. Eno odgovornost imamo tudi do še nerojenih bitij in če se da mal popazit zakaj pa ne. Ene imajo MV, ki ni dovolj močan in lahko ima splav že če dvigne 5 kg. Malo pomisli preden daješ take nasvet, ki lahko eni ženski naredijo ogromno škodo. Če je ne poznaš, še ne pomeni, da lahko brez odgovornosti daješ take komentarje.

Anonimna predlagam ti, da nosiš fascikle, do take teže, ko se ti še ne zdi pretežko. Tud če nosiš po enega in enega. Pač rečeš, da te boli križ al pa nekaj. Trenutno je bolj pomemben tvoj user posted image , kot pa prenašanje fasciklov.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
3.1.2008 19:28:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: delo in nosečnost
3.1.2008 19:42:06   
eya
Po moje tam do 5 kg lahko prenašaš. Za ostalo se izgovori na težave s križem ali kaj podobnega, za nosečnost jaz tako zgodaj ne bi povedala.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: delo in nosečnost
3.1.2008 19:50:51   
Anonimen
Tako kot so ti svetovala dekleta, lažje fascikle pa četudi en pa po en, drugač pa se  izgovori na bolečine v križu, začni šepat.. jaz ne bi še povedala v službi in tudi še nisem.

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: delo in nosečnost
3.1.2008 19:52:59   
Anonimen
Odvisno kako se počutiš.

Delaj počasi, po malo pa bo, če še ne želiš povedati.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Kako pogosto
qloq

Kako pogosto spremljate odajajo Big Brother?

vsaki dan ( od pon-ned) (21%)

ne spremljam(nikoli) (36%)

občasno ( ko se dogaja kaj pametega) (7%)

me ne zanima ( dolgčasna odaja) (36%)


Število vseh glasov: 152

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!