|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bager
3.1.2008 15:15:03   
SISI25
Iščem bager, ki ima žlice na obeh straneh. Nekaj podobnega temu:

http://www.eigrace.com/product_info.php?products_id=1264

Ampak ne one plastične. Iskali smo po celem Celju pa nismo našli niti enega. Na netu, kjer sem našla enega ga nimajo več user posted image . Moja dva pa si jih tako želita. Sta samo čakala kateri mož jih bo prinesel pa jih nismo nikakor našli.

Če je katera kje videla kakšnega (rajši bi kakšnega manjšega, da ga lahko nosita okoli, ampak bomo zadovolnji z kakršnim koli) kjerkoli mi naj prosim pove, bomo zelo zelo hvaležni.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bager
3.1.2008 15:34:30   
Skabi
Točno takega je naš Miklavž kupil v celjskem šparu.  Poglej v Spar, Tuš, Pikalpolonico. Verjetno pa zdaj res nimajo ničesar več. Prodajajo jih tudi v Toysu v Gradcu.
Tudi ta je plastičen, ampak je Brudarjeva plastika zelo kvalitetna. Čez prejšnjega kopača je mož zapeljal z avtom, pa smo samo kabino poravnali nazja in je bil čisto v redu - sploh se ni nič zlomilo.  Velikost je pa za skoraj triletnika tako primerna, da gre tudi v posteljo z njimuser posted image

(odgovor članu SISI25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bager
3.1.2008 15:38:50   
al1*
Mi smo sicer iz Mb, ampak pri nas je največja izbira v Sparu, še več pa kupimo v Avstriji - v Mullerju (mariborski nima igrač) ali Toysu. Najbolj kvalitetni po naših izkušnjah so pa ali Bruder ali pa Siku.

_____________________________

lp


(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bager
3.1.2008 15:41:40   
SISI25
Ne v Celju nimajo nikjer več. Smo iskali v čisto vseh otroških trgovinah. Verjetno je res povsod zmanjalo. user posted image
Pa saj če bi vedela, da v gradcu ga sigurno imajo bi ga šla še tja iskat, ker me že vsak dan sprašujeta in kar nastavljata posodo kot da bo Miklavž še vedno kaj notri dal. user posted image

Pa malo sem itak sama kriva. Sta rekla za Miklavža, da bi bagra in še 100 drugih reči in sem rekla, da bagrov itak imata 20 (imamo vse sorte, samo takšnega še ne user posted image )bomo druga, no in ko sta še vedno samo te bagre sanjala sem rekla naj bo in povsod iskala ampak jih niso imeli čisto nikjer več. Zdaj pa imam. Si belim glavo že 14 dni kje ga dobit. In celo dva rabimo ne enega.

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bager
3.1.2008 15:47:18   
SISI25
Ja še to. Saj gledala sem ravno Bruderjeve in Sikujeve, pa jih nikjer več ne najdem. Ti vem, da so vredu. Siku sem našla enega, rabim pa dva, ampak je rekla, da jih pred februarjem ni možno dobit.
Bomo verjetno res malo do Avstrije zavili.

(odgovor članu SISI25)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bager
3.1.2008 15:53:29   
Maxica
Bruderjeve bagre in kamione sem videla tudi v Baby Centru.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu SISI25)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bager
3.1.2008 16:35:45   
SISI25
Saj Bruderje imajo povsod, samo teh bagrov nimajo nikjer več user posted image , no vsaj v Celju ne

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bager
3.1.2008 20:09:52   
Shorty_
Tale je iz pikapolonice e-trgovinauser posted image

user posted image

(odgovor članu SISI25)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bager
3.1.2008 20:13:04   
Shorty_
al pa tale dva sam sta mal bolj "rahitičnauser posted image "
user posted image KOPA&Ccaron; Z DESKO IN &Zcaron;LICO
user posted image

(odgovor članu SISI25)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bager
3.1.2008 20:17:22   
Shorty_
tale je pa v sončkuuser posted image

(odgovor članu SISI25)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bager
3.1.2008 21:32:29   
frutka_
Če kupuješ delovne stroje ti absolutno priporočam igrače od firme BRUDER. Je iz kvalitetne plastike z oznako dobra igrača, nemške proizvodnje.
Mi imamo doma ene 3komade teh  BRUDER strojev (žerjav, bager in viličar) pa so preživeli že marsikaj. Cene so sicer višje ampak gledano na dolgi rok se res ne uničijo ampak ostanejo.

(odgovor članu SISI25)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bager
3.1.2008 21:35:40   
OliveOyl
Jaz ti tudi priporočam Bruderjeve igrače.Doma imamo skoraj vso težko mehanizacijo,
in preživela je že marsikaj...user posted image Res so kvalitetne igrače,malo dražje sam ni primerjave
z drugo plastiko.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bager
4.1.2008 0:31:05   
TIA22
Pojdi v bližnjo pikapolonico in če jih nimajo od bruderja, ti naj dajo njihov katalog in jih lahko naročiš. Počakaš mislim da do 5 dni in jih dobiš. Jaz vedno tako. se mi ne da vsepovsod iskat in ker vedno kupujemo bruderjeve, jih res kar naročim.

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bager
4.1.2008 7:14:47   
mojsoncek
Zakaj pa ne narocis tega kar preko spletne trgovine? A ni to najbolj simpl?

No, kar se kvalitete tice, je Bruder zelo dober. Se posebej zato, ce se kaj zlomi, plastika ni ostra in se otroci ne morejo porezati.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bager
4.1.2008 7:19:10   
Lenny
Pokliči v MOKO Domžale. Po povzetju ti bodo brez problema poslali.

www.moko.si

www.siku.de

Najina dva imata en kup Siku modelčkov. Kovinski so praktično neuničljivi. In rovokopača ima Moko zagotovo.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bager
4.1.2008 9:34:10   
SISI25
Sem bila v čisto vseh teh trgovinah in nikjer nimajo na zalogi. Naročijo lahko ampak bo trajalo povsod do nekje konca januarja ali sredi februarja. Poklicali smo tudi v Moko in vprašali za takšen bager in so rekli konec februarja.
Edino v Pikapolonici pa res nismo vprašali, če lahko naročimo.

Sem bila še sama presenečena, da so tako šli, da jih sploh ni mogoče dobiti. Iz celjskega Direndaja (kjer imajo te Sikuje) je klicala po vseh poslovalnicah po Sloveniji pa jih nikjer več ni. user posted image

Ja bi bilo najlažje preko spletne strani naročit, če jih pa hudiča nikjer več nimajo na zalogi.user posted image
 No za tista dva iz pikapolonice ne vem. Ker takšnih pa nočeta (imamo nekaj podobnega doma, ampak ni zanimivo, mogoče ven za na pesek kaj več pa ne)

shorty onega z gosenicami pa že imamo ampak zdaj si želita s temi žlicami spredaj in zadaj.

No v glavnem nikoli si nisem mislila, da je problem en bager dobit user posted image

Pa sem že stokrat rekla, da bagra sploh več ne kupimo, ker jih lahko še sami prodajamo, zdaj pa iščem te kot da se gre za življenje pa smrt user posted image .

Hvala vsem za pomoč!

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: bager
4.1.2008 9:38:48   
Pobalami
Pokliči še v baby center. So pa res božiček, miklavž in dedek mraz najbrž vse pobrali user posted image

(odgovor članu SISI25)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: bager
4.1.2008 9:58:48   
ajdaN
Včeraj sem ravno tistega s slike videla v KR Müllerju - so imeli še 4 komade. Če ti kaj pomaga.

(odgovor članu SISI25)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: bager
4.1.2008 12:48:14   
Lenny
user posted image

Tale je pri nas zakon. Če ga kje pri nas vidim, ti javim.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: bager
4.1.2008 16:20:00   
SISI25
Lenny točno tega si najbolj želita. Sta ga videla v katalogu od Sikuja. Pa smo bili v Direndaju in jih nimajo v nobeni poslovalnici več. Smo klicali tja Moko, ki naj bi bili uvozniki tudi nič, pridejo konec febriarja user posted image user posted image . Sem ju komaj prepričala, da bi kakšnega drugačnega, samo da ima obe žlici, no zdaj pa še drugih več ne najdem user posted image . Gremo jutri do Avstrije malo pogledat, pa upam, da bomo tam kaj podobnega našli. Sem vsaj do enega šopinga prišla user posted image .


(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?