Ležalnik (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


tia&silvija -> Ležalnik (13.1.2005 9:13:23)

Zanima me če ve svoje pikice zapnete v ležalniku. Naša je stara 2 in pol meseca in sem jo že večkrat pustila ne da bi jo privezala. Pa mislim, da ni najbolj pametno.

LP, S&T




Babsy -> Ležalnik (13.1.2005 9:22:20)

Jaz ga ne vedno, pa mislim, da bi ga morala. Še posebno, ko se ležalnik dvigne v bolj sedeči položaj. Saj potem kar dol drsi.

Babsy
:)-




andrejaz -> Ležalnik (13.1.2005 10:15:10)

Ko smo imeli ležalnik čisto v vodoravnem položaju ga nismo nikoli privezali. Ko smo dvignili naklon v bolj sedeč položaj pa je začel drseti navzdol, zato smo ga morali začeti privezovati.

:sloncek:




tia&silvija -> Ležalnik (13.1.2005 14:36:47)

Meni so ga kupili sodelavci kot darilo za pikico. Kupili so mi ga v babycentru in mislim, da stane cca 15.000 sit in je zelo priročen. Hrbtišču in delu za nogice se spremeni naklon pa še lok z igračkami je zraven. Pikica zelo uživa v njem.

LP, S&T




Annny -> Ležalnik (13.1.2005 16:05:32)

Jaz je pri treh mesecih še ne privežem, jo bom pa kmalu morala, ker se že dviguje in se lahko zgodi, da kam čmokne:ups:




Anja167 -> Ležalnik (13.1.2005 20:05:56)

Ko kupuješ ležalnik, glej toliko, da se mu bo dal naklon enostavno spremeniti vmes, ko bo otrok ležal v njem. Pri našem (Cam) ne gre in je zaradi tega praktično neuporaben... :(




Stran: [1]