Plavalni tečaj - kdaj, neoprenske hlačke ali kopalne pleničke (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


ksenija. -> Plavalni tečaj - kdaj, neoprenske hlačke ali kopalne pleničke (12.1.2005 22:51:53)

Zanima me kdaj ste s svojimi dojenčki začeli hoditi v plavalni tečaj oziroma na vadbo in ali ste uporabljali neoprenske hlačke ali kopalne pleničke?
Jaz sem bila v ponedeljek na uvodnem predavanju za vadbo za dojenčke. Z Zalo bova začele hoditi v februarju, ko bo dopolnila 4 mesece.
Se vam zdi to prehitro?

Zanima me še ali kopalne pleničke res prepuščajo drekec?

LP Ksenija




lan -> Plavalni tečaj - kdaj, neoprenske hlačke ali kopalne pleničke (12.1.2005 23:01:56)

Mi smo šli,ko je Lan bil star 4 mesece,prav tako kot Zala,pa ni bilo čisto nič prezgodaj.Kupili smo mu neoprenke,ki so nam tudi kasneje prav prišle.
Glede prepuščanja drekca pa ne bi vedela,ker smo imeli to srečo,da se Lan ni nikoli pokakal v vodi.
Želim vama veselo čofotanje!




Tejči -> Plavalni tečaj - kdaj, neoprenske hlačke ali kopalne pleničke (13.1.2005 10:50:37)

ksenija. mi imamo tudi namen it na kopanje februarja. Kdaj se začne? Vrjetno boš hodila na Ptuj, ne?

LP, Tea




Blink1 -> Plavalni tečaj - kdaj, neoprenske hlačke ali kopalne pleničke (13.1.2005 12:15:18)

Ola Ksenija...

Kako kaj Zala??? Ja, midve s skutivo sva se pogovarjali, da bi šli marca na Fontano...No, takrat bosta Neja in David že 7 oziroma 8 mesecev stara. Ne vem pa kako je s temi hlačkami in pleničkami:zmeden:




filipinka -> Plavalni tečaj - kdaj, neoprenske hlačke ali kopalne pleničke (13.1.2005 15:03:50)

:bravo: Midva bi se tudi šla že februarja na Ptuj kopat!:bravo: pa ne veva kako in kaj! Prosim te Ksenija, če mi napišeše vsaj tel. številko term, pa tudi kakšna druga informacija ne bo odveč!:sloncek:
V.




Anja167 -> Plavalni tečaj - kdaj, neoprenske hlačke ali kopalne pleničke (13.1.2005 20:02:56)

Mi smo začeli zdaj, pri pol leta. Neoprenske hlačke so baje boljše, ker bolje držijo telesno temperaturo, glede zadrževanja drekca pa so baje tudi pleničke OK. LP (= lepo plavanje)!




MINEJA -> Plavalni tečaj - kdaj, neoprenske hlačke ali kopalne pleničke (13.1.2005 20:43:28)

Mi hodimo na Ptuj, ravno danes smo začeli s tečajem (nadaljevalnim).
Imamo neoprenske kopalke, ker kot je že moja predhodnica povedala, zadržujejo telesno temperaturo (ledvice!!!).Pa drekca tudi!

Kontakt pa je:
051-220-984
Mitja Vidovič

ali pa:
plavanje-dojenckov.com




DeVilla -> Plavalni tečaj - kdaj, neoprenske hlačke ali kopalne pleničke (13.1.2005 22:44:34)

Mi2 hodiva na plavanje v Kranj, kjer so nam priporočili neoprenske hlačke. Tako so dalj časa lahko v vodi.




ksenija. -> Plavalni tečaj - kdaj, neoprenske hlačke ali kopalne pleničke (13.1.2005 22:52:47)

Tejči kot ti je že Mineja napisala so se tečaji začeli včeraj, tudi kontaktno številko ti je napisala. Tako da kar pokliči in se prijavi, upam da še imajo kaj prosto, mi bomo hodili od 3.2 ob četrtkih ob 16. uri.
LP, Ksenija




Stran: [1]