Sangenic (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Lunca1 -> Sangenic (2.1.2008 6:55:22)

Pozdravljeni!

Iščem eno temo, ki je bila na RR pred nekaj meseci, pa je ne najdem. Ena je pisala, da se da dobit nekje te palčke za Palčka zavijalčka, ki skoz ven letijo. Bi bila zelo hvaležna, če bi dobila kakšen podatek, ker mi imamo samo še ene 3-4 palčke, dojenček se pa veselo pripravlja na prihod.

Že vnaprej hvala. Lunca1




Alfabeta -> RE: Sangenic (2.1.2008 19:31:12)

Tole bi pa tudi jaz rada vedela, samo ko smo se zadnjič pogovarjali o tem, je ena res rekla, da ji manjkajo, vendar nisem zasledila, da bi se jih dalo dokupiti. Če izveš mi prosim pošlji ZS, ker se meni zgodi da spregledam sporočilo.

Hvala




VesnaLana -> RE: Sangenic (2.1.2008 20:29:20)

Če misliš na refile za palčka zavijalčka jih jaz redno kupujem v baby centru imam pa tudi Sangenic. Imaš pa take do 4mesece (roza barve refil) in od 4 mesecev naprej (zelene barve refil). Refil po 4 mesecih je bolj močan, ker ko otrok poiskuša GH drekec bolj smrdi in te so bolj odišavljeni in bolj odebeljeni, da zadržijo vonj.




Lunca1 -> RE: Sangenic (2.1.2008 21:15:28)

Ne ne mislim kaset, ampak tiste palčke, ki pleničko zavijejo. Zelo rade ven letijo. Pa je zadnjič ena pisala, da se jih da nekje na enem servisu ali nekaj podobnega dobit. Gre pa za star model Sangenica.




Stran: [1]