|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
3.1.2008 0:59:54   
obrigit
Je čisto odvisno od tipa človeka jaz te prelepe trenutke preživljam na žalost sama ker je ati na misiji v Afganistanu in pride domov šele ko bo mala Špelca že rojena(PDP 12.2.2008)prihod atija predviden v začetku marca ampak se človek navadi ni panike se pa zanima za počutje in zdravje vsaki dan. Edino dobra stvar tega samevanja je da imam ogromno časa zase in prav dobenega čiščenja,kuhanja,pranja. user posted image user posted image user posted image  Samo še mi ni jasno kako bo pol ko bom v 14 dneh dobila oba.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
3.1.2008 7:45:45   
slovenka
za mojega imam pa občutek, da če že ne povsem isto pa vsaj zelo podobno doživlja nosečnost kot jaz. Saj si zmeraj vzame dopust, ko imam pregled, tako da je pri vsem zraven, sedaj imam tudi AS in skupaj poslušava, se veliko pogovarjava, izbirava ime, skupaj prebirava knjige o nosečnosti in dojenčkih... Pa tudi sicer, ker se bova počasi selila v hišo, me sedaj veliko bolj varuje, da nič težjega ne delam... Jaz si sploh ne predstavljam, da bi bil bolj odsoten in bi bila nosečnost bolj kot ne moja zadeva. Tudi potem pri skrbi za user posted image pričakujem, da bova kar se da izenačena, ker se mi zdi to pomembno - to, da bi on skrbel za avto, jaz pa za otroka, se mi zdi preživeto in moj na to sploh ne bi pristal. Ne rečem pa, da je treba sedaj pretiravati, igrati občutke... 

(odgovor članu obrigit)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
3.1.2008 11:52:39   
sinskaT
Imam veliko srečo, da je moj lubi zelo pozoren in nenarejeno navdušen nad najinim otročkom, ki prav veselo brca, sedaj tudi ko da bodoči očka roko na trebuh - v začetk se je pa čisto pomiril.

Je pa res, da vsak par po svoje doživlja nosečnost. Pri nama je tako, da si je moj že zelo dolgo želel otroka in ga ni bilo, sedaj zna veliko bolj ceniti, da je nama ratalo tako rekoč takoj in to tudi pokaže - pocukranost gor ali dol. Meni pa je 10000x lepše, ko vidim kakšno energijo in zagon mu daje tale naš buši user posted image .

Vse je lažje v dvoje.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
3.1.2008 14:19:02   
urssyy
Midva z mojim user posted image  sva po treh letih mučenja, le prišla do user posted image , smo 14 dni ped PDP. No in na začetku se mi zdi, da sploh ni dojel, da bo postal ati. Dolgo se trebušček sploh ni videl in ni imel pravega občutka. Sedaj pa je čisto divji, vsaki večer me boža po trebuhu in se pogovrja z user posted image , čez dan me večkrat pokliče in vpraša kako je najin dojenček. Se mi prav zdi, da je šele tik pred zdajci dojel, da gre zares. Se mi zdi, da je bila velikost trebuščeka tista, ki ga je streznila, da se res nekaj dogaja. Se pa bojim, da bom morala bit ljubosumna na mojga user posted image , ker trenutno je deležen več pozornosti kot jazuser posted image

(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
3.1.2008 19:30:57   
Nasy
Na začetku se mi je morda zdelo, da precej mlačno deluje, sploh pa sem tako delovala tudi jaz, ker se po 2 SS nisva niti upala veseliti. Po NS je že bilo malo drugače. Odkar so se začele brcike, me pa skozi sprašuje, če se je mali kaj oglasil, če kaj brca, če recimo jaz nič ne omenim. Pa takrat, ko je brcanje najbolj intenzivno, mu položim roko na mojga bušija ali pa to stori sam, pa tudi pogovarja se včasih z njimuser posted image V MŠ sva hodila skupaj, tudi na porodu bo po vsej verjetnosti prisoten. To bo najin prviuser posted image in  me veseli, da ceni, da sem kar nekaj prestala, da sva prišla do njega. 

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu urssyy)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
3.1.2008 20:24:21   
Sonnja
moj pa vsak dan poboža bušija in tudi lupčka,kar se mi ne zdi pocukrano mene čisto nič ne moti.dvakrat je šel z menoj ne uz in tudi g povprašal o mojih težavah če so normalne, pri hišnih opravilih mi pomaga odkar živima skupaj sedaj pa še bolj.brcike čuti in je srečen našemu user posted image sva tudi našla pesem ki mu jo predvajama vsak dan in nama odg. z kako močno brco.  vsak je po svoje naret in ne pomeni da eni reagirajo"pravilno" nekateri pa ne tega pač ni.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
4.1.2008 11:41:45   
*medica*
tud moj dragi je kar pozorn ...ni zj ne vem kako pocukrano..samo ve kako sva teško spočela tega otroka in tako nama daje pozornost toliko kok je potrebna...zvečer me vedno namaž po bušiju ..pa ko leživa pa gledava tv me vedno poboža da lupčka pa se mal zgovarja z malčkom..pa vedno vpaša če se mali kaj oglaša če je kaj brcal..pa tko..meni kr paše..raje da je tak kot pa da se sploh ne zmeni ne zame ne za otroka...

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
4.1.2008 12:04:18   
Februarka08
Tudi moj user posted image je pozoren do mene in najinega user posted image v bušiju... Mogoče se to kateri zdi preveč pocukrano, meni ni, ker tako pokaže da misli na naju in da naju ima rad... Vedno, ko kam gre, mi da lupčka, potem pa še na bušija... Zvečer me namaže, se pogovarja malo z user posted image , sprašuje če kaj brca, če sva v redu in podobno. Pomaga po stanovanju in veliko reči napravi namesto mene, ker jaz ne smem... Tako da ga lahko samo pohvalim. user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu *medica*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
4.1.2008 23:46:36   
katy82
No pa de se še jst mal pohvalm z mojim user posted image .Za otročka sva se matrala eno leto,no pa sj ni tko dolga doba,je blo pa tulk bol sladko k sva zvedla.Ker mam ginekološke probleme sva se oba pripravla na to,da bom doma v bolniški.Od prvega dne k sva zvedla,da sva noseča se do mene obnaša ful pozorno,pa s tem ne mislm,da non stop visi na bušiju.Se pocrklava,se pogovarjava in objemava,bušija pozdravlja in lupčka pa čist tko kot nanese,moram rečt,da zdej čedalje bolj k se že bolj pozna.Aja še to,v 11.tednu sem zakrvavela pa sva mislila,da je vsega konc tko da naju je to še bolj povezal z najino malo pikico.

Jst pravm tko,vsak dec to doživlja drugače pa so lohk še taki mačoti,so po moje v seb pravi mucki,razen če ni v glav kaj premaknjen.

Se pa držim tega načela,da dam mojmu user posted image tud mal zraka,da lažje zadiha(kaka kavica,pjačka s kolegi)ker je tud on sam človek k včas tud rab kak drug pogovor,ne pa sam od bebice,pa to še ne pomen,da naju nima rad.

Sj ljudje smo si različni,jst včasih rabm ful pozornosti,da sm že seb osladna,sm kaj čem,če pa tko pašeuser posted image .

No zdej se grem pa mal pocartat pol pa spat.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
5.1.2008 14:09:50   
tweetek
Tud mojega lubija lahko samo pohvalim. Ni tako da bi vsak dan "visel" na trebušku, ampak kdaj ga poboža, ali pa mu kaj pove (ponavadi da mora bit priden in ne nagajat), reče mu Johnny junior user posted image user posted image , pa zmeri tud dojenčka pokriža ko greva spat.... Aja, pa kupil mu je knjigico za darilo za božička user posted image . Šel je tud z mano na NS inpravi da bi rad bil zraven pri rojstvu ker se mu zdi da mi lahko zelo pomaga. Je bolj pozoren do mene, pripravljen se je pogovarjat kako bo pa kaj rabiva ne gre pa v ekstreme, pa ne bere knjig - v bistvu je čisto zadovoljen če mu jaz povem kaj se dogaja...

Mogoče bi si želela da bi se tud sam o kakšni stvari pozanimal (recimo o negi otroka) ampak saj ma še čas - sem 4 mesece noseča. Všeč mi je da pokaže zanimanje za mene in otročka in da pomaga, kaj več pa ne pričakujem - vsak po svoje, važno je da sta "kompatibilna" in da ti ne pričakuješ česa kar ti on ni sposoben dat.... Se mi zdi normalno da smo me nekako bolj obsedene z našimi user posted image ,  in oni pač tega ne morejo tolko občutit. Saj zato je pa forum user posted image

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
5.1.2008 14:12:39   
tweetek
aja, pa se ful strinjam s katy , treba se je tud o drugih stvareh pogovarjat (se moram prav spomnit na to ker jaz bi o user posted image 24 ur na dan) in ga "spustit" na pijačke in tako... Ne boste verjele mi je zadnjič povedal da se s kolegi o otrocih pogovarjajo ko so na pivu user posted image .... A so mačoti, a ne?

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
5.1.2008 23:01:02   
jana81
nej se še jaz pohvalimuser posted image
moj dragi je sedaj ko je začutil prvo brco čist navdušen, saj je bil že prej , vendar je rekel da ko se mi še buši ni videl sploh ni mel občutka da bova mela bebico, sedaj je pa tk vesel, da ga kr naprej lupčka...in ko sva včeraj izvedela še da bo user posted image , se mu je pa čist utrgalo (skos je naviju za fantka namreč), zej se kr pogovarja non stop z njim, dans sva šla že kr cotke nakupit... res ful sem deležna pozornosti.....user posted image user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
27.1.2008 20:29:45   
ankhesenpaaten
eeee, sem si prav malo oddahnila......sem mislila, da je samo moj "tak" user posted image
z mano je bil samo na nuhalni, še to pa zato, ker se meni ni dalo "jajcat" s primorske v domžale njemu pa ni panike se lovit po ulicah, ki jih ne pozna - jaz znorim user posted image
na trebušček položi roko skoraj vsako noč, pa brez ljubčkanja.....nisva glih romantična. sicer pa je še kar priden in ga skrbi, da ne dvigujem težjega od 1kg, pa želel bi, da bi šla spet na bolniško, .....če bi bil malo več z mano bi bilo super....
ma se pa bojim, da ne bo hotel bit z mano ne na materinskih vajah in ne pri porodu user posted image  ......mogoče za porod ga bom še prepričala - si močno močno želim da bi bil

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
27.1.2008 20:29:46   
ankhesenpaaten
eeee, sem si prav malo oddahnila......sem mislila, da je samo moj "tak" user posted image
z mano je bil samo na nuhalni, še to pa zato, ker se meni ni dalo "jajcat" s primorske v domžale njemu pa ni panike se lovit po ulicah, ki jih ne pozna - jaz znorim user posted image
na trebušček položi roko skoraj vsako noč, pa brez ljubčkanja.....nisva glih romantična. sicer pa je še kar priden in ga skrbi, da ne dvigujem težjega od 1kg, pa želel bi, da bi šla spet na bolniško, .....če bi bil malo več z mano bi bilo super....
ma se pa bojim, da ne bo hotel bit z mano ne na materinskih vajah in ne pri porodu user posted image  ......mogoče za porod ga bom še prepričala - si močno močno želim da bi bil

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
26.4.2008 11:24:08   
caligula
mene je pa moj definitivno razočaral. Zelo sva si želela dojenčka in ko sem zanosila, me je vprašal? a ti si vesela? mislim, halooooooooooo? Pa kaj je tem dedcem? Obnaša se isto kot prej, če potarnam da mi je slabo ali kaj reče, da nism edina noseča in da je še vsaka preživela. A je to normalno=? Potem pa po drugi strani vedno govori, kaj bosta delala, ko se rodi, da bo non stop z njim itd itd, men več čist nič jasno, bi mi pa prav prišel kakšen dan skupnega crkljanja.

(odgovor članu ankhesenpaaten)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
26.4.2008 12:02:54   
Mijavček
Jaz sem v 13. tednu z dvojčki, zanosila sem po 4 letih matranja, tako da je mogoče bolj pripravljen,  ampak vseeno ... dokler se še ni trebušček nič videl in dokler ni bil z mano na nuhalni je bil bolj trd, mislim....ne do mene, ampak enostavno ni nimel občutka, da je tam notri res kaj user posted image  Potem ko bruham, me vedno poboža po hrbtu, pa tko...., pa skoz moram met raporte, če sem dovolj pojedla user posted image . No zdaj po nuhalni me pa tud poboža po trebuščku, zvečer al pa zjutraj, ko sva v pojstli .
Meni je to dovolj, za zdaj, sem mislila, da bo še bolj "trd" user posted image

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
26.4.2008 12:25:46   
Anonimen
Heh, moj je iz ene skrajnosti v drugo user posted image  Na začetku ni bilo nobenega pretiranega izkazovanja navdušenja, pač dobila bova otroka, super... Prvih 12-16 tednov me je kdaj pobožal po trebuščku, drugače pa ni veliko govoril o tem, da bova kmalu starša. Je pa bil do mene cel čas zelo pozoren, pazi kaj ješ, pazi kako hodiš user posted image  user posted image , si ok, ti ne smeš tega in onega user posted image . Ko je trebušček rastel in ko je tista pikica notri "postala" fantek in je fantek postal Luka, se je pa začelo veselje. Zdaj sem v 31 tednu in da ne govorim, koliko veselja je. Vsak večer ga boža, se pogovarja z njim, kuje načrte, skratka je zelo zelo nežen do mene in nerojenega sina. Mene pa špara še dosti bolj kot me je prej, pa čisto za brezveze, ker mi res nič ne manjka user posted image  Edino, kar je mogoče za pograjat, da je za kupovanje oblačilc in opreme dosti lesen in njemu se še vedno ne zdi, da se že mudi kaj kupit, saj booooooooooo, boma že naslednji mesec... user posted image  

(odgovor članu Mijavček)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
26.4.2008 22:06:54   
Majuska
Moj je strašno pozoren do mene, pričakujeva pa prvič. Bil je vesel že novice, da bo očka in od takrat ful pazi name. Ne dovoli mi, da dvigujem težje stvari, čeprav sva se selila v tem času. Smeje se, ker me stalno tišči lulat, kadar poležavava, vedno poboža trebušček in malemu zvečer da lupčka, preden greva spat. Mogoče sva res pocukrana, ampak meni pozornost zelo ugaja in mi je všeč, da spremlja dogajanje v meni. Zdi se mi, da se bo zelo veliko ukvarjal z otročkom, zatu mu ne branim božanje in da kaj stori namesto mene.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
27.4.2008 10:36:35   
meta21
Midva prvič pričakujeva in sva nekje čez polovico. Na začetku je kar nekaj časa potreboval, da se je začel zavedat. Mislim, da je šele po nuhalni dojel, kako zares gre.
Mislim, da je celo en pregovor, ki pravi, da ženska postane mama, ko zanosi, moški pa oče, ko se otrok rodi. Ženska mora od prvega dneva (pa še prej) pazit na milijon stvari in se nosečnosti dosti bolj zaveda, kot moški, ki mu ženska reče, da je bil test pozitiven, vidi ali čuti se pa nikjer nič.

Vsak po svoje, ampak mislim, da je glavno, da je otrok zaželjen in pričakovan, da se partnerja zavedata vsak svoje vloge (predvsem po rojstvu) in da ne pozabita drug na drugega. Konec koncev je božanje trebuščka predvsem pozornost mamici, ki pa jo lahko dobi tudi na drug način.

Uživajte nosečnost in se ne obremenjujte s tem, da doma nimamo romantikov iz filmov. Tudi tiste, ki so malo manj romantični in pozorni ter malo bolj nerodni, ljubimo take kot so! Otročki pa bodo že predramili tudi najbolj neobčutljive očete! Samo, da dobijo priložnost ...user posted image

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
27.4.2008 16:59:13   
ksenci
ja, morda se premalo zavedam koko čudovitega partnerja imam.
skupaj sva že 5 let- z manjšo krizo v sredini. nosečnosti nisva načrtovala, ker sem tik pred diplomo, vendar sva se prepustila. zanimivo pri tem, koliko me pozna je, da mi je ravno on zaradi mojega čudnega obnašanja predlagal test nosečnosti, po enem tednu zaostanka menstruacije- za kar ni vedel! test je pokazal pozitivno in oba sva bila presrečno šokirana. sam je hodil dva dni brez glave z nasmeškom na obrazu, povedal vsem prijateljem, potem pa ga je prijela takšna skrb za najin nov domek. uredila sva vse potrebno za prihod sina in moram reči, da je izobražen o porodu in otrocih skoraj bolj kot jaz. vem, da me neskončno ljubi in spoštuje. pomaga mi pri vseh hišnih opravilih, me masira in razvaja. veliko se pogovarjava o bodočnosti in vem, da bo dober oče in bo ljubil sina prav tako kot mene. 

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
24.5.2008 19:01:08   
jocika
Midva sva se pa trudila skoraj tri leta. Se mi zdi, da ko sem končno zanosla, dolgo oba nisma mogla dojet. Moj je začel res kazat navdušenje, ko je otročka prvič na UZ videl, še bolj pa, ko sva zvedela spol - punčka. Od takrat me pa res velik boža po trebuščku, pa kr naprej sprašuje, kak ste pupe moje, pa rožice mi je zadnjič kupil po dooolgem časuuser posted image  - skupaj sva že 8 let, pa ful mi pri gospodinjstvu pomaga....
Moram rečt, da se je kr malo pocukral, ampak oba mava res rada otroke - jst itak, ko sem vzgojiteljica, moj pa tud. Zdej kr naprej govori, da komi čaka, da bo punčka zunaj, da jo bo lahka cartaluser posted image . Jaz pa tudi...

_____________________________

Patricija je sonček, ki nama je polepšal svet...

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
18.8.2008 17:49:43   
Blancica
Pozdravljene ;)

Jaz sem v 6t user posted image . Prva reakcija je bila če se zafrkavam...druga, naj ponovno naredim test...po slabem tednu dni, še vedno ne dojame ;) ampak upam, da bo, če ne prej na NS. Jaz se veselim in komaj čakam, da vidim malo pikico ;)
Moški so ena čudna bitja user posted image  nikoli niso dovolj pripravljeni, še takrat ko mislijo da so, ponavadi niso ;)

Lep pozdrav vsem in prijetno user posted image

(odgovor članu jocika)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
19.8.2008 7:26:32   
sasa78
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kako pa vašo nosečnost doživljajo vaši user posted image ?


Nobenega vzhičenja, je vesel, to pa je tudi vse. No malo bolj pazi name, tiste drobne pozornosti pa to, .... Da me kaj po trebuhu poboža, se mu moram prav nastavit pa rečt,...

Pa se ne sekiram, ker vem da je in bo super ati.



Podobno. Je pa bolj pozoren, veliko pomaga, ko pa jaz poslušam AS je zdraven da sliši utrip, pa na UZ gre z menoj. Skratka prepustim mu vsa težja dela - prenašanje težkih stvari, ...

Pozna se da sem user posted image . Moški itak ne pokaže vseh čustev - po moje je tako tudi prav (moški so moški - jekleni user posted image user posted image ) Ko smo na UZ pa pravi da nič  ne vidi - pol pa začne čez neki dni, si vidla rokico, si vidla nogico,.... user posted image user posted image

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
20.8.2008 10:02:00   
ronja
Pri nas je to že drugič, tako da že ve, kaj ga čakauser posted image . Ker sta obe moji user posted image rahlo do pretežno težavni (prvič sem bila skoz bolana in to ornk: pljučnica, 39,5 vročine, bledla sem itd... bruhala po 5x na dan, shujšala po indeks podhranjenosti v 3.-4. mesecu user posted image , zdaj pa sem v 12. tednu krvavela, ko da so me zaklali, odluščil se je del posteljice in moram bolj ali manj samo ležat in počivat), ne vem, kako bi se odzival, če bi bilo vse ok. zdaj se odziva tako, da mi proba stvari olajšat: on ponoči vstaja in uspava malo, ker je jaz ne smem dvigovat in da se lahko malo naspim, da se mi ta hudič zaceli, on puca po tleh, obeša perilo, nosi vse stvari iz avta,... Skratka skoraj vse mora samuser posted image . Tako da se mu predvsem smilim, ker ve, da sem sicer hiperaktivno bitje in mi je tole stanje ubibože grozno...

Je pa res, da mu je všeč, ko ga malecka brcne skozi bušija in da ji včasih kaj pove - ampak ni pa to vsak dan.

Anonimna, ne sekiraj se: še nam je vse skup malo surrealistično, njim pa še toliko bolj: ko bo enkrat videl, kako user posted image prihaja iz tebe (če bo s tabo na porodu), si bo v drugo bolj predstavljal, da dejansko zdaj notri eno tako malo luštno bitjece raste... Vsaj tako je bilo pri nama, zdaj si oba bolj predstavljava, da je not dejansko že dojenček.

Aja, pa še to: ko sem prvič zanosila, sem se kar malo bala, kako bo sprejel, ker sva ravno tisti mesec ukinila kondome in sem bila kar prestrašena še sama. Takrat je bil čisto vzhičen, ko sem mu povedala. No, končaslo se je sicer 1 teden kasneje s ss, kar sem vzela kot poz. izkušnjo, da zdaj veva, da sva že pripravljena na otroke, ker sva bila oba razočarana, ker je bil splav.
No, ko sem drugič zanoisla, pa je bil kar malo rezerviran - sem ga spraševala, zakaj se zdaj ne veseli kot prvič - pa se je izkazalo, da se boji, da bi bilo spet kaj narobe in se ni hotel prezgodaj veselit.
Tretjič se je takoj veselil, ker nobenemu od naju ni padlo na pamet, da bi bilo kaj narobe in ko sem krvavela, sva bila oba paf: zjutraj sem še peljala malo na kolesu k babici, šibala v službo, tudi s kolesom, potem se mi je pa samo vsulo in naslednjič, ko me je videl, sem bila že v bolnici...

zato pravi, da bi sicer imel še otroke, ampak da mu pa tele moje user posted image niso čisto nič všeč...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: kako se na nosečnost odzivajo vaši partne...
20.8.2008 20:29:54   
Aja1
Ronja user posted image user posted image user posted image za nosečnost. Se te spomnim od novembrk 2006. Lepo nosečnost.

_____________________________




(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




imena
luncaa

katero ime za fantka???

Žak (17%)

Tadej (20%)

Nejc (35%)

Anej (29%)


Število vseh glasov: 243

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!