Katero vodo za hrano? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Nedonošenčki



Sporočilo


ALEKSA13 -> Katero vodo za hrano? (1.1.2008 20:14:27)

Zanima me, katero vodo za mešanje ste oz. uporabljate za svoje nedonošenčke?
Sva na Aptamilu.  Moj fantek je star slabih 5 mesecev (-2), pa sem do zdaj uporabljala vodo za dojenčke od Hippa, zdaj pa sem začela uporabljati izvirsko vodo Jano. Vode iz pipe ne uporabljam, ker je pri nas zelo trda in klorirana.  Po dvodnevni uporabi te vode se mi zdi, da so nekakšne spremembe. Bolj ima vetrove, pa tudi bruhal je že. Ne vem, ali bi to bilo lahko od neprimerne vode, ali bi še morala naprej uporabljati vodo za dojenčke? LP




Lunca1 -> RE: Katero vodo za hrano? (1.1.2008 20:53:28)

Jaz sicer nimam nedonošenke. Uporabljali pa smo vodo izpod pipe, ki smo jo pred uporabo prevreli.




kristinaj -> RE: Katero vodo za hrano? (1.1.2008 20:57:09)

jaz sem naši pri 5m že dajala vodo iz pipe.




Noseckica -> RE: Katero vodo za hrano? (1.1.2008 20:57:12)

IZVIRNO SPOROČILO: Lunca1

Uporabljali pa smo vodo izpod pipe, ki smo jo pred uporabo prevreli.


Tudi mi.....pa imamo tudi nedonošenko.




biba 78 -> RE: Katero vodo za hrano? (1.1.2008 20:59:18)

Jaz tudi uporabljam vodo izpod pipe, ki pa jo seveda prekuham. Imam pa nedonošenko.




ALEKSA13 -> RE: Katero vodo za hrano? (1.1.2008 21:08:35)

Tudi jaz sem že nekajkrat prekuhala našo vodo izpod pipe, samo me je groza ko vidim na podnu posode ali kozarca kar na debelo belih usedlin, kot nekakšen droben pesek. Še meni se gabi, zato sem zelo v dvomih, ali naj jo dam svojemu [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image]ali ne....




* Mateja * -> RE: Katero vodo za hrano? (1.1.2008 22:27:36)

Jaz sem za nejca vedno uporabljala vodo s pod pipe, vendar sem mu jo vedno prekuhala. Nikoli , razen na morju na Hrvaškem  nismo uporabljali ustekleničene. Prekuhavala sem mu jo do kakšnega leta, leta pa pol, pol pa ne več. Je bil malinovec , bezgoves,...z vodo izpod pipe.




Marogica -> RE: Katero vodo za hrano? (1.1.2008 22:35:09)

IZVIRNO SPOROČILO: Lunca1

Uporabljali pa smo vodo izpod pipe, ki smo jo pred uporabo prevreli.


Da se še tu javim. Enako, pa imamo enega nedonošenčka...




anajmad -> RE: Katero vodo za hrano? (2.1.2008 9:17:19)

Tudi mi vodo iz pipe,s tem da sem jo prej prefiltrirala skozi Brita vrč in jo potem prekuhala.




Jenny Anny -> RE: Katero vodo za hrano? (5.1.2008 23:35:48)

Mislim, da je voda iz pipe čisto OK.
Če je pa res tako trda, jo pa prevrite, počakajte, da se ohladi, takrat se bo apnenec usedel, ter odlijte tako, da apnenec ostane v loncu.
Ali mislite, da ustekleničene vode ne vsebujejo ničesar, da so zaprte in tolko časa uporabne??




Stran: [1]