|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dojenček v lupinici
12.1.2005 20:44:51   
Urška*
Ojla!

Mene zanima, koliko časa je lahko dojenček v lupinici ali pa v tistem ležalniku ali gugalniku, saj ne vem kako se mu reče.


LP:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dojenček v lupinici
12.1.2005 20:46:34   
mirka
mi smo jo uporabljali tja do petega meseca. je fajn stvarca.
:rozica::rozica:

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dojenček v lupinici
12.1.2005 20:48:52   
Urška*
Ups, mislim da sem premalo razumljivo napisala.:ups:

Mislila sem, koliko ur na dan je lahko noter?

Se opravičujem.

LP:)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dojenček v lupinici
12.1.2005 20:53:16   
mirka
To je pa odvisno od otroka. Jaz sem jo čez dan imela v gugalniku, ležala in spala je tam. Kaj pa vem kolk časa. To ti ne morem rečt, normalno da sem jo vsake tolk časa vzela - podojila-popestvala in jo dala nazaj. ostali člani družine tudi- mal jo vzeli ,...in čez čas dali nazaj. Mi smo to stvar kar fajn izkoristili. Primer:
Med kosilom sem jo dala k nam na mizo in nas je opazovala z ležalnika,...veliko je pa bila v tem na tleh, ker imamo zelo toplo.
upam da se bova zdaj razumeli:):rozica:



(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dojenček v lupinici
12.1.2005 20:55:00   
Urška*
:bravo:Zdaj pa sma se razumeli:)-

Hvala!:rozica:

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dojenček v lupinici
12.1.2005 21:02:27   
žiža
Mi mamo tak ležalnik, ki se mu regulirajo naslonjalo in noge, tako da spustim v čisto ležeč položaj ko zaspi. Ga pa kr precej uporabljamo, se mi zdi bolj primeren kot lupinca.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dojenček v lupinici
12.1.2005 21:15:46   
mirka
ja saj naš ležalnik je tud tak(pomoje so vsi taki) da ima naslonjalo več naklonov.

Meni je to bolj mehko in udobno kot lupinica. Za doma je bolje, ker je več časa tam, za v avto pa itak-lupinica pride v poštev.
:metulj:

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dojenček v lupinici
12.1.2005 22:31:49   
Bib
Nam je medicinska sestra na prvem pregledu rekla, da naj bo punčica čimveč v lupinici, zaradi dobre lege, zaradi hrbtenice.
Sedaj imava lupinico kar na sedežni, neseva jo v kuhinjo, tako da vedno spremlja, kaj delamo.

Lp..Bib:sloncek:

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dojenček v lupinici
13.1.2005 8:08:16   
buči
Naš mali se blazno zvijal nazaj, pa so nama v razvojni ambulanti rekli, da naj bo v avtosedežku - lupinici po 4 ure na dan, pa še to dodatno podlože pod koleni z brisačo, da je res totalno v lunci. Pa še na sprehode naj ga vozimo v lupinici, če imamo tak voziček. Mi tega sicer nismo najbolj prakticirali, ker se je naš mali počutil bolje v navadnem vozičku, pa še vedno mu je bilo vroče v lupinici. Naredi tako, kot tvojemu paše. Počivalnik oz. ležalnik za malčke je pa tako ali tako zakon. Naš je bil v njem tako rad. Zdaj pri 6,5 meseca se pa hoče iz njega skobacat, čeprav je privezan, tako da bomo morali uvesti kaj drugega za počivat. Škoda!!! Pa še vedno smo ga sabo vzeli - na obiske, v gostilno, je bilo blazno praktično, da mali ni bil ves čas po rokah, pa še vroče mu ni bilo. Zdaj še ne sedi samostojno, tako da še ne vem, kaj bomo našli za zamenjavo.
Lp :kuza:

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dojenček v lupinici
13.1.2005 16:03:03   
Urška*
Punce hvala vam!!!

Zlate ste:bravo:

lp:)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?