|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Žoga za sedenje
14.1.2008 13:31:15   
nu_tella
joj končno dobila to žogo ;) Če jo še katera išče jo dobi v tomas sportu v hali a ;)
Je sicer 12 eur ampak še zmer boljš kot 20 eur ;)

Sem se pa namučla z napihovanjem in skor že žogo nesla nazaj da mi zamenjajo z večjo ampak se je najdu en pameten dec in mi pomagu napihat na bencinski črpalki.

A v Hoferju so bile že napihnjene?

Me pa kr mal zgornji del bušija boli ker sem se trudla pravilno sedet na njej user posted image  (čeprou sem vidla da ne padeš dol, če se grdo držiš user posted image ) in sem mal trebušnjake na njej delala. Tko da zdej pa lepo pamet v roke in telovadit user posted image

Lep pozdravcek vsem

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Žoga za sedenje
14.1.2008 13:33:11   
TamaraJ
Jaz jo tudi imam v službi. Mislim, da je iz Hervisa. Nam je fant od sodelavke nabavil, da ne bomo vse kriplaste. In je extra. (No, firma nam noče spinalisov kupit in zato žoga kar OKuser posted image )

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Žoga za sedenje
14.1.2008 17:19:41   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Ali mogoče katera ve, kje bi dobila kak CD, kjer je vadba za nosečnice?


Doma imam DVD z vadbo za nosečnice + knjižico, izdala jo je Vzajemna, dobiš pa jo v njihovih poslovalnicah.
Priznam pa, da (še) nisem sprobala teh vaj user posted image  user posted image ...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Žoga za sedenje
15.1.2008 13:00:28   
Tejka.387
Jaz imam tudi žogo. Uporabljam jo predvsem za sedenje pred računalnikom oz. za mizo. Velikost žoge imam 65 jaz pa sem visoka 162, je navadna žoga in ne terapevtska ( tista s pikicami je terapevtska in je namenjena bolj za kakšne fizioterapije in delovne terapije ). Drugače pa je žoga res odlična. Jo priporočam vsakemu.

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Bi obiskovali zobozdravnika, ce do njega ne vozi lokalni promet, se pravi bi se morali vedno odpraviti z svojim avtomobilom ali iskati drug nacin prevoza?
gagaga

Bi obiskovali zobozdravnika, ce do njega ne vozi lokalni promet, se pravi bi se morali vedno odpraviti z svojim avtomobilom ali iskati drug nacin prevoza?

da (88%)

ne (12%)


Število vseh glasov: 48

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!