koliko spanja (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Spark -> koliko spanja (27.12.2007 21:30:19)

Moja punči bo jutri stara 2 meseca. In danes je cel dan prespala. Ko se zbudi jo previjem, ji dam za jest, in že med podojem zaspi nazaj. Vsega skupaj je bila danes zbujena 1,5ure. Ali je to normalno? Ali naj jo peljem k zdravniku? Jaz sem čisto panična, moj dragi pa pravi, da je pač utrujena. Samo od česa pa če bit utrujena. 




Ninica -> RE: koliko spanja (27.12.2007 21:39:24)

Pač rabi danes več spanja. Za nazaj. Tudi naša je vedno bolj spala, prvi mesec je praktično prespala. Še zdaj rada spi. Stara je 3,5 meseca in je bila danes vsega skup budna 3 ure. Včeraj pa naprimer ni spala skoraj nič. Zelo različno.




Anonimen -> RE: koliko spanja (27.12.2007 21:39:46)

Ne rabiš se zaradi tega sekirati, punčka očitno rada spi, izkoristi to, ker lahko se zgodi, da ti potem sploh ne bo hotela spati... Kolikor mi je znano, lahko, da se motim, dojenčki do 3. meseca večinoma prespijo...




katra55 -> RE: koliko spanja (27.12.2007 22:13:22)

Moja nekje do 3 meseca spala cele dneve, potem pa vedno manj. Zaradi tega se res ne sekiraj.




ThinkPink -> RE: koliko spanja (27.12.2007 22:27:53)

Mislim, da ni razloga za preplah. Jaz prva dva meseca sploh nisem vedela, da imam otroka, saj je nonstop spala. Budna je bila mogoče 3 ure čez dan. Zato pa je sedaj bolj pestro....[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Spark -> RE: koliko spanja (27.12.2007 22:30:25)

Malo me to matra zato, ker je nasploh kar veliko zbujena. Danes pa cel dan spi. Sem že pozabila kako je bilo pri prvi.




Anonimen -> RE: koliko spanja (28.12.2007 0:22:37)

Naj te ne mantra to... Pridejo takšni dnevi, ko bi otrok samo spal, in takšni, ko bi se samo igral... 




Spark -> RE: koliko spanja (29.12.2007 17:28:38)

Ja očitno malo preveč kompliciram. Je pa bila tamala potem nasednji dan cel dan zbujena. Tako malo je spala. Sem bila prav utrujena od nje in od nošenja. Ja to tko je, enkrat več, drugič manj, pa se vse izravna. 




Stran: [1]