|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   likalnik- ravnalec za lase
27.12.2007 12:20:21   
Anonimen
do sedaj sem imela mislim da remingtonovega - al nekaj takega , zdaj pa ne greje več user posted image , enostavno postane le mlačen.
Tiste, ki imate kodrasto-svedraste-močne-goste lase katerega uporabljate ?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: likalnik- ravnalec za lase
27.12.2007 12:33:10   
Anonimen
Jaz sem si v Leclerku kupila enega za 13€, pa ga ne zamenjam user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: likalnik- ravnalec za lase
27.12.2007 12:34:53   
Anonimen
Kolikor je meni znano, je en Delfin najboljši. Se ga pa malo težje dobi, sem in tja ga imajo v Big bangu ali Merkurju, za drugje pa ne vem. Je pa med cenejšimi. Ko bom jaz imela denar, si ga bom kupila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: likalnik- ravnalec za lase
27.12.2007 12:35:05   
Strawberrie Cherrie
a na kr.laseh sploh deluje? ker jaz imam take frle zadaj....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: likalnik- ravnalec za lase
27.12.2007 12:40:19   
Anonimen
Jagodka, jaz nimam ravno dolgih user posted image
ko ga boš kupovala, kupi taozkega, kerpamničnega (al kako se mu že reče user posted image )

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: likalnik- ravnalec za lase
27.12.2007 12:46:42   
lelaval
Jaz imam od Babyliss - že sigurno 8 let.
je pa fajn, da si vsak pramen las preden ga polikaš polakiraš - boljše drži.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: likalnik- ravnalec za lase
27.12.2007 12:50:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Kolikor je meni znano, je en Delfin najboljši. Se ga pa malo težje dobi, sem in tja ga imajo v Big bangu ali Merkurju, za drugje pa ne vem. Je pa med cenejšimi. Ko bom jaz imela denar, si ga bom kupila.


a delfin je znamka?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: likalnik- ravnalec za lase
27.12.2007 12:51:57   
Taula
GA-MA. Ni najcenejši, a ukroti mojo grivo.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: likalnik- ravnalec za lase
27.12.2007 12:54:57   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: sunqueen

Jagodka, jaz nimam ravno dolgih user posted image
ko ga boš kupovala, kupi taozkega, kerpamničnega (al kako se mu že reče user posted image )


sej zato pa sprašujem user posted image a taozkega praviš....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: likalnik- ravnalec za lase
27.12.2007 13:08:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

GA-MA. Ni najcenejši, a ukroti mojo grivo.user posted image



kje se ga dobi?

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: likalnik- ravnalec za lase
27.12.2007 13:35:44   
petja
Prejšnji teden sem kupila Remington. In mi je fajn user posted image . Sem ful izbirala, pa mi je prodajalec svetoval to firmo, pa še ugoden je bil, okrog 30 €.

S_C, jaz tudi nimam dolgih las, ampak je ful fajn, pa frizura dalj časa drži. Mi je frizerka nazadnje zlikala lase in sem bila tako navdušena, da sem ga šla kar kupit user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: likalnik- ravnalec za lase
27.12.2007 13:36:33   
Taula
http://gama.studioma.si/

Različni modeli. Naročiš tu ali preko kakega friz.salona ali pa greš v Kranj osebno v studio Ma.

http://www.studioma.si/

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: likalnik- ravnalec za lase
27.12.2007 13:39:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: petja

Prejšnji teden sem kupila Remington. In mi je fajn user posted image . Sem ful izbirala, pa mi je prodajalec svetoval to firmo, pa še ugoden je bil, okrog 30 €.

S_C, jaz tudi nimam dolgih las, ampak je ful fajn, pa frizura dalj časa drži. Mi je frizerka nazadnje zlikala lase in sem bila tako navdušena, da sem ga šla kar kupit user posted image .



meni je bil na začetku tudi fanj, samo zdaj pa je ubožec opešal user posted image

(odgovor članu petja)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: likalnik- ravnalec za lase
27.12.2007 13:40:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

http://gama.studioma.si/

Različni modeli. Naročiš tu ali preko kakega friz.salona ali pa greš v Kranj osebno v studio Ma.

http://www.studioma.si/


hvala

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: likalnik- ravnalec za lase
27.12.2007 14:05:46   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Jaz imam od Babyliss - že sigurno 8 let.
je pa fajn, da si vsak pramen las preden ga polikaš polakiraš - boljše drži.



Moji tastarejši sem ga tudi kupila, je ful zadovoljna, pa ima zelo dolge lase. Mora pa bit keramičen ja. Pa mož ima iste znamke un set za striženje oz. britje po glavi in je tudi navdušen. Pa še v lepem srebrnem kufru je.user posted image

Jaz sem pa itak čisto na kratko postrižena, ravno do meje, ko se mi lase ne frlajo več. Če se mi pa, se pa mal navoskam al pa igličam - kakor kateri dan.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: likalnik- ravnalec za lase
27.12.2007 14:09:30   
TIA22
Jaz imam GRUNDIG, za samo 20€, pa dela kot šus.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: likalnik- ravnalec za lase
27.12.2007 14:14:18   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

IZVIRNO SPOROČILO: petja

Prejšnji teden sem kupila Remington. In mi je fajn user posted image . Sem ful izbirala, pa mi je prodajalec svetoval to firmo, pa še ugoden je bil, okrog 30 €.

S_C, jaz tudi nimam dolgih las, ampak je ful fajn, pa frizura dalj časa drži. Mi je frizerka nazadnje zlikala lase in sem bila tako navdušena, da sem ga šla kar kupit user posted image .



meni je bil na začetku tudi fanj, samo zdaj pa je ubožec opešal user posted image


Pri tem mojem mi je všeč to, da ima 6 stopenj toplote, tako da je primeren za različne tipe las. Jaz imam ful trpežne lase, lahko dam gor karkoli, od peroksida do likanja las, pa so še vedno OK. Ampak naj frendica ima pa ful bedne in tanke lase, pa ga je ta vikend sprobala na stopnji 2, pa ga je tudi pohvalila.

V glavnem, priporočam.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: likalnik- ravnalec za lase
27.12.2007 14:17:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Kolikor je meni znano, je en Delfin najboljši. Se ga pa malo težje dobi, sem in tja ga imajo v Big bangu ali Merkurju, za drugje pa ne vem. Je pa med cenejšimi. Ko bom jaz imela denar, si ga bom kupila.


a delfin je znamka?


Ja po mojem, da je, ja. Moja nečakinja, ki ima prijetljico frizerko, se ful spozna na te zadeve in če ona in njene kolegice pravijo, da je Delfin najboljši, potem po moje res je. Včasih res kakšna leva firma, za katero nihče ne ve, zna biti ful v redu. Za male pare.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: likalnik- ravnalec za lase
27.12.2007 14:18:36   
binica
Jaz sem pa božičku naročila likalnik GA-MA. Res, da sem dala zanj (oz. je dal božiček) 100 EUR, je pa fenomenalen. Za moje dolge in goste lase fantastičen....
Meni se zdi da je sigurno tudi odvisno od tipa las kak likalnik potrebuješ. Nekatere zelo hvalijo Remington, ki na mojih laseh sploh ni deloval, zato sem se odločila za profesionalnega in izbrala Ga-mo. Baje da je v Italiji precej bolj poceni, ampak ga jaz nisem nikjer zasledila...

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: likalnik- ravnalec za lase
27.12.2007 14:19:11   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: petja

IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

IZVIRNO SPOROČILO: petja

Prejšnji teden sem kupila Remington. In mi je fajn user posted image . Sem ful izbirala, pa mi je prodajalec svetoval to firmo, pa še ugoden je bil, okrog 30 €.

S_C, jaz tudi nimam dolgih las, ampak je ful fajn, pa frizura dalj časa drži. Mi je frizerka nazadnje zlikala lase in sem bila tako navdušena, da sem ga šla kar kupit user posted image .



meni je bil na začetku tudi fanj, samo zdaj pa je ubožec opešal user posted image


Pri tem mojem mi je všeč to, da ima 6 stopenj toplote, tako da je primeren za različne tipe las. Jaz imam ful trpežne lase, lahko dam gor karkoli, od peroksida do likanja las, pa so še vedno OK. Ampak naj frendica ima pa ful bedne in tanke lase, pa ga je ta vikend sprobala na stopnji 2, pa ga je tudi pohvalila.

V glavnem, priporočam.


ker remington. a jih ni ful na tržišču? uf, hvala, tole si morm nabavit....

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: likalnik- ravnalec za lase
27.12.2007 14:26:18   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: petja

IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

IZVIRNO SPOROČILO: petja

Prejšnji teden sem kupila Remington. In mi je fajn user posted image . Sem ful izbirala, pa mi je prodajalec svetoval to firmo, pa še ugoden je bil, okrog 30 €.

S_C, jaz tudi nimam dolgih las, ampak je ful fajn, pa frizura dalj časa drži. Mi je frizerka nazadnje zlikala lase in sem bila tako navdušena, da sem ga šla kar kupit user posted image .



meni je bil na začetku tudi fanj, samo zdaj pa je ubožec opešal user posted image


Pri tem mojem mi je všeč to, da ima 6 stopenj toplote, tako da je primeren za različne tipe las. Jaz imam ful trpežne lase, lahko dam gor karkoli, od peroksida do likanja las, pa so še vedno OK. Ampak naj frendica ima pa ful bedne in tanke lase, pa ga je ta vikend sprobala na stopnji 2, pa ga je tudi pohvalila.

V glavnem, priporočam.


ker remington. a jih ni ful na tržišču? uf, hvala, tole si morm nabavit....



Remington model S-2013. Tukaj sem ga zdajle najdla. Sicer sem ga pa kupila v Mercatorju v Šiški.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: likalnik- ravnalec za lase
27.12.2007 15:12:51   
Anonimen
Najbolj pomembno je kakšno začito ima. Zdaj se že dobijo s trojno zaščito. jaz si kupim pri frizeru eno kremico in jo dam gor na lase pred likanjem in res 100x lepše in lažje se zlikajo lasje. Pa še zaščiti jih. Priporočam Remingtona s trojno zaščito.

(odgovor članu petja)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: likalnik- ravnalec za lase
27.12.2007 15:30:35   
petja
 Tale moj ima samo dvojno zaščito, to je res. Ampak tudi tisti s trojno zaščito ni ne vem koliko dražji.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: likalnik- ravnalec za lase
27.12.2007 17:06:01   
tinkamiška
Meni pa je frizer rekel, da je boljše, če so plošče boj širokeuser posted image kako je zdej s tem? Jutri grem v nabavo, pa bi blo fino, če bi mela čimveč informacijuser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: likalnik- ravnalec za lase
27.12.2007 17:47:16   
Anonimen
Jaz si likam lase na tri dni in sem že kr nekaj likalnikov menjala. Meni so ožji dosti boljši in tudi lepše zlikajo.

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?