barva blata (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


ALJA75 -> barva blata (25.12.2007 1:50:52)

ali tudi se tudi pri vaših dojenčkih spreminja barva blata?
Moja dojenčica ima enkrat čisto oranžno blato, enkrat zeleno, enkrat rjavkasto....ne morem pogruntati od kod te barve




anju -> RE: barva blata (25.12.2007 7:09:27)

kolk je pa stara? če se samo doji je odvisno tud od tega kaj ti poješ. in če je še mala mala, novorojenka, se ji komaj naseljujejo bakterije. če pa že drugo je, pa itak.




anju -> RE: barva blata (25.12.2007 7:14:36)

aha, sem vidla na temi čuden glas, da je stara 3m. po mojem ji "zori" črevesje. lahko pa je tudi povezano s prehladom, ki ga tam opisuješ.




ALJA75 -> RE: barva blata (25.12.2007 17:10:27)

ja anju, tudi sama sem zdaj začela razmišljati, da je morda zelenkasto zdaj ko je prehlajena.
Poleg dojenja ji tudi dodajam in zdi se mi, da ko se veliko dojima, da je takrat bolj oranžno...kako zanimivo....




janja -> RE: barva blata (25.12.2007 23:35:21)

Pri našem dvomesečniku je zelenkasto blato takrat, ko jaz pojem kaj kislega. Prav zanimivo mi je, ko jaz jem npr. zeleno solato, mali čez dan ali dva kaka zeleno. Drugače pa je njegovo blato rumene barve. Lahko je celo malo sluzasto, zdaj ko je sezona prehladov, pa mu "šlajm" iz noska steče v grlo in ga on pogoltne.
Mislim, da je tudi zaradi adaptirane hrane blato lahko bolj zelenkasto. Ampak to je vse normalno.




Stran: [1]