Postavljanje na nogice :) (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


dory -> Postavljanje na nogice :) (11.1.2005 11:22:57)

Mene pa zanima okvirno,kdaj so se vasi otrocki zaceli postavljat na nogice? Nas Maj je pred skoraj dvemi meseci prvic stestiral tole verzijo v cebricku in od takrat pridno ponavljal vajo...zdej pa samo,da je na tleh se takoj skobaca do opore,najraje mize in hodi okrog nje...terapevti so sicer mal sokiran men se pa prou lustno zdi :):love:




malika -> Postavljanje na nogice :) (11.1.2005 11:26:43)

:)-naš je začel zelo hitro, tam s 7 meseci. No z 10 in 3/4 pa je shodil. Pazi, ko se bo začel spuščat, ker Vito se je dvignil in hotel kar hodit, potem pa štrbunk. je bilo en mesec zelo pestro pri naši hiši, sploh ko je ugotovil, da se lahko zelo enostavno dvigne po kuhinjskih predalih:)-

je pa res luškano:bravo:




dory -> Postavljanje na nogice :) (11.1.2005 11:31:10)

Ja sem ze dozivela...ravno danes se je fant spustil in mislil,da mu bo slo kot mamici...pa se je ustel in kaj hitro je zmanjkalo tal pod nogami...drugace pa nobena stvar ni vec varna...dviguje se ob vse zivo..probava tok casa da ne rata...je pravi bikec :)...




Erdbeere -> Postavljanje na nogice :) (11.1.2005 11:44:50)

bravo Maj...ti kr lepo telovadi...pol te bo pa mamica mogla lovit




tinka-pepa -> Postavljanje na nogice :) (11.1.2005 11:48:39)

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:super Maj:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:




pikala -> Postavljanje na nogice :) (11.1.2005 12:54:35)

:bravo::bravo::bravo::bravo:
To je pa hitro! :bravo:




ZARA -> Postavljanje na nogice :) (11.1.2005 13:01:16)

ooooo BRAVO mami!!!!
Bravo Maj!!!
Super res sem vesela zate, t'glavna!!!!!!!!!!!!
Vsi strahovi so zginl,teja...:zmeden2:




puri -> Postavljanje na nogice :) (11.1.2005 13:18:45)

Naš pri 7-ih mesecih, shodil je pa pri 10-ih mesecih!
¨
Ja, kmalu bo hodil, boš vidla!:)




BokiMB -> Postavljanje na nogice :) (11.1.2005 14:43:34)

Moj se je začel plazit in postavljat na noge pri 9. mesecih. Takoj je začel tudi hodit ob pohištvu.

Zdaj pri 10. mesecih in pol še ne hodi samostojno in mislim, da tudi nekaj časa še ne bo.




frutka_ -> Postavljanje na nogice :) (11.1.2005 17:22:44)

Moj mali dviguje rit in poklekne, če ima kakšno nizko oporo. Sicer pa če ga dvignem se niti usesti več noče ampak ima noge stegnjene in hoče, da ga držim v stoječem položaju. Hm?!Ne vem, če je pametno glede na to, da je star 6,5 meseca. Ampak silili ga nismo, interes prihaja iz njega tako da mislim da ni nič narobe!




Anonimen -> Postavljanje na nogice :) (11.1.2005 21:21:07)

Frutka, moj je tudi čisto hepi, da lahko stoji. Sploh noče nogic pokrčit! Pa tudi čepi rad, kadar podirava kupčke pa se sploh zvija, če ni na meni na vseh štirih...




niki5 -> Postavljanje na nogice :) (11.1.2005 21:21:55)

Naš se je postavljal na noge pri 6 mesecih in ob opori tudi stal, shodil je pa šele pri 12 mesecih.




AVE -> Postavljanje na nogice :) (21.1.2005 16:27:46)

Naša je stara 6 mesecev in 1 teden pa se že lep čas postavlja na noge, od nekje 5 mesecev. Jo tudi nič ne spodbujamo, jo pa komaj krotimo. Noge ima stegnjene, sploh jih ne skrči, kar odriva se z vso močjo. Pa tudi sedi že samostojno. Sem že razmišljala, če je to s postavljanjem na noge dobro, pa kaj lahko naredim?

Lp AVE




Stran: [1]