|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosečnost in rota virus
22.12.2007 13:40:55   
tejkaz
Pri nas smo na frišno noseči (6 tednov) tamala (13 mesecev) pa je fasala rota virus. Dva dni je bruhala, zdaj ima pa še hudo drisko. Dobili smo napotnico na infekcijsko če v dveh urah ne bo bolje. Z nama je sicer zaenkrat še vse dobro, vendar me zelo skrbi. V kolikem času lahko jaz dobim virus? Ali kaj vpliva na nosečnost? 

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nosečnost in rota virus
22.12.2007 16:47:46   
larisa
Prijateljica (je sicer v 18 tednu) je imela rota virus in je bila za 2 dni sprejeta v bolnico, za vsak slučaj... Zagotovili so ji, da rota virus nikakor ne more vplivati na user posted image , ker se nahaja v prebavilih in ne kroži po krvi. Tako da mirno.. pa čimprej se pozdravite.
Lp

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nosečnost in rota virus
22.12.2007 22:41:31   
Pia77
Mislim, da nekega dokazanega vpliva rotaviroze na plod ni, je pa precej neugodno, če nosečnica ob bruhanju/driski dehidrira.
Jaz sem pred 2 mesecema nekjee v 22. tednu prebolela eno čist kratkotrajno črevesno okužbo z bruhanjem in drisko; vse je bilo hitro OK, le nekaj dni mi je maternica zelo pogosto otrdevala.

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nosečnost in rota virus
23.12.2007 9:09:56   
tejkaz
Hvala, sta me malo potolažili.
Zdaj sem virus dobila tudi jaz. Upam da se bo vse dobro izteklo.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nosečnost in rota virus
23.12.2007 9:40:23   
šnucika
Jaz sem imela eno od želodčnih viroz v 34. tednu user posted image .
Po celem popoldnevu in noči driske, pa še trikrat sem bruhala, sem zjutraj odšla v porodnišnico, kjer so me zadržali zaradi dehidracije.
Bila sem dva dni na "flaši", intravenozno.Slabo mi je bilo še cel dan in nekajkrat sem še driskala.Potem sem zakuhala na 38.7, je bila kar panika, ampak na srečo je temperatura padla po enem dnevu infuzije.Tretji dan sem fasala še glavobol in  so mi dali lekadole.Popoldan pa sem sfehtala odpust in sem se po kakšnem dnevu že pocajtala doma. 
Zato, če driska traja cel dan in še bruhaš...takoj k zdravniku!

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nosečnost in rota virus
23.12.2007 11:50:29   
tejkaz
Včeraj smo bili z Evo na infekcijski kliniki. Dobila je infuzijo, jaz pa sem se pozanimala kako je z nosečnostjo in rota virusom. Rekli so mi, da na plod nima nobenih učinkov, paziti moram da ne dehidriram, ker je potem večja verjetnost splava. Jaz driskam že od petih zjutraj, vendar veliko pijem. Počutim se pa sploh ne slabo. A bi vseeno mogla it nazaj?

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nosečnost in rota virus
23.12.2007 11:51:25   
Anonimen
Rekli so mi, da na plod nima nobenih učinkov, paziti moram da ne dehidriram, ker je potem večja verjetnost splava. Jaz driskam že od petih zjutraj, vendar veliko pijem. Počutim se pa sploh ne slabo. A bi vseeno mogla it nazaj?


Če dvomiš, le pojdi :).

Držim pesti, da bo vse v redu user posted image .

(odgovor članu tejkaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?