KAKO IN KOLIKOKRAT KAPLJICE ANTIFLAT (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


glaser -> KAKO IN KOLIKOKRAT KAPLJICE ANTIFLAT (21.12.2007 13:41:01)

Lepo pozdravljene!

Sedaj sem dobila kapljice proti krčem Antiflat in Babynos. Zanima me kako se kapljice Antiflat (imam 100ml flaško) uporablja, ker sem zraven dobila še tako pumpico, ki se da na stekleničko. Kako potem to odmeriš,  kolikokrat moraš prtisnt na pumpico.
Zanima me KOLIKO kaplijc v(pritiskov na pumpico)  proti krčem Antiflat ste dale svojim dojenčkom in KDAJ (a pred jedjo , al po ali ko so krči bili)  IN KOLIKOKRAT na dan lahko daš. Moj je star 8 tednov.

Pa še KOLIKO kapljic Babynos ste dale in KOLIKOKRAT na dan in KDAJ (ko so bli krči al med jedjo al...)

Upam da nisem bla predolga in da me razumete, kajti nemški jezik mi ni prav nič blizu.

Aja, s katerimi pa ste bile bolj zadovoljne?

HVALA ZA ODGOVOR





bodoča -> RE: KAKO IN KOLIKOKRAT KAPLJICE ANTIFLAT (21.12.2007 14:56:00)

Antiflat: namontiraš pumpico na falko, pred vsako uporabo dobro pretreseš in ob vsakem obroku 2x špricneš v flaško, no to je če ne dojiš. Če pa dojiš pa najbrž špricneš na žličko in mu daš pred dojenjem, al pa v usta, sam jaz bi raje na žličko.

Babynos: za te pa ne vem, ker jih ne uporabljam.

Antiflat je po mojem kar vredu, ker so iste sestavine kot Lefaxin in ta je super.

Upam, da sem ti kaj pomagala, če ne pa malo za nazaj pobrskaj po podobnih temah.




glaser -> RE: KAKO IN KOLIKOKRAT KAPLJICE ANTIFLAT (21.12.2007 15:06:12)

a pred vsakim obrokom




glaser -> RE: KAKO IN KOLIKOKRAT KAPLJICE ANTIFLAT (21.12.2007 17:23:10)

IZVIRNO SPOROČILO: glaser

a pred vsakim obrokom
  pa hvala za odgovor




inja2 -> RE: KAKO IN KOLIKOKRAT KAPLJICE ANTIFLAT (21.12.2007 18:15:26)

Mi damo pred vsakim obrokom in sicer 2x špricnemo na žličko pa poje....




Zamima -> RE: KAKO IN KOLIKOKRAT KAPLJICE ANTIFLAT (21.12.2007 18:17:57)

tudi jaz sem te uporabljala [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image], res so identične sestavine kot Lefaxin, le da je Lefaxin od Bayerja Antiflat pa od neke druge firme.

Zala je jedla adaptirano mleko na flaško pa sem ji 2x špricnila v mleko v vsak obrok pa je pomagalo, ampak so krčki hitro minili, s tem res nismo imeli težav [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




glaser -> RE: KAKO IN KOLIKOKRAT KAPLJICE ANTIFLAT (21.12.2007 19:08:06)

ampak to je pol kr velik, ker ko pritisneš na pumpico gre kar dost ven




glaser -> RE: KAKO IN KOLIKOKRAT KAPLJICE ANTIFLAT (21.12.2007 21:01:46)

potem le teh kar hitro zmanka, če seveda dajem prav, če dvakrat pritisneš je to malo manj kot pol male žličke Hvala za odgovor.




Stran: [1]