|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: boste/ste vprašale za spol?
21.12.2007 19:18:30   
sinskaT
Sva vprašala na NS pa je blo skor mal prezgodaj za rečt, na morfologiji je pa G kar sama rekla, da ni ziher, ker je ful nogice skup držal-a.
Nevem, če bom še kaj spraševala, sam da bo vse ok user posted image .
lp

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: boste/ste vprašale za spol?
21.12.2007 20:36:33   
neisha80
čeprav sem od začetka slutila,da bouser posted image in sva se z možem,ko je še bila v user posted image z njo pogovarjala kot s punčko in ji celo dala "partizansko" imeuser posted image .....sem za vsak slučaj vprašala G....no in se je izkazalo.da me občutek ni varaluser posted image user posted image user posted image ,čeprav mojuser posted image   pravi,da ni bil ziher.dokler ni prikukala na svetuser posted image .in naslednjič bom zopet vprašala.torej še enkrat.no ja .če bi bilo pouser posted image .bi vsaj še trikratuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: boste/ste vprašale za spol?
21.12.2007 21:54:02   
ella79
Midva sva tudi skoz govorila, da nikoli ne bova vprašala. Sam takoj ko sem bila user posted image sva postala tok firbčna user posted image , da nisva zdržala in seveda vprašala. Tako vsaj veš ali je ona ali on, ne pa nekaj onega user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: boste/ste vprašale za spol?
22.12.2007 7:54:37   
Svet
V 1.user posted image nisem vprašala, ker mi je blo vseeno glede na to, da je bil 1.user posted image , zdaj, v drugi me je pa firbec matral. Vseeno bi mi bilo, le da je otrok zdrav, a sem bila vesela novice o user posted image . Bomo videli potrditev marca!

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: boste/ste vprašale za spol?
22.12.2007 22:44:20   
Pia77
Na NS nisva vprašala, ker je takrat za nek zanesljiv odgovor že itak prezgodaj. Na morfologiji naju je pa G itak sama vprašala, če hočeva vedet... saj se je vsedel tako, da je bilo očitno že od daleč :)

(odgovor članu Svet)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: boste/ste vprašale za spol?
23.12.2007 21:00:25   
NancyF
Vprašala sva na NS, ginekologinja nama je rekla, da kolikor se ji zdi, naj bi bila punčka. Seveda pa je to še prekmalu in lahko na morfologiji pokaže čisto drugače. To je moj prvi otrok, tako da mi je vseeno kaj je, ali F ali P, samo da je zdrav.

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: boste/ste vprašale za spol?
28.12.2007 20:28:32   
Vilika
Jst upam da me ne bo 'firbec' premagal in ne bom vprasala za spol. Bi bla ful rada presenecena ob rojstvu, ceprav sesama za majhen procentek bolj nagibam k temu da bo fant. Tud moj user posted image je enakih misli.

Ce pa skucajno komu uide in mi pove kaj imam v sebi, bom pa tiho kot ritka in ne mislim nikomur izdati.

(odgovor članu NancyF)
Neposredna povezava do sporočila: 57
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?