|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko kašice spijejo zvečer?
19.12.2007 21:42:03   
Gerti
Sedaj  pri  šestih  mesecih  sem  zvečer  uvedla  kašico,  ki  jo  dobi  v  flaški.  Spije  jo  okoli 150  ml.
Zanima  me  koliko  spijejo  vaši  srčki?
lpuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko kašice spijejo zvečer?
19.12.2007 21:45:28   
kristinaj
naš zadnji obrok je 210 ml aptamila 2 z 1 do 3 piškotkov. to pa je nekje od 18 do 20 potem gre pa spat.

(odgovor članu Gerti)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko kašice spijejo zvečer?
19.12.2007 21:49:23   
Petraa
Pri skoraj 6 mesecih spije cca 220ml

(odgovor članu Gerti)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko kašice spijejo zvečer?
19.12.2007 21:51:11   
Majchi
Jaz ji od 6.meseca naprej delam tako gosto kašico, da jo v bistvu je z žlico. Ker jo drugače dojim, sploh nimam adaptiranega mleka doma in imam tiste kašice, ki se mešajo z vodo. Naredim ji s 120 ml vode, koliko pa tega rata, ko se zgosti, pa ne vem. Po mojem enih 180 ml. Potem se še vseeno podoji in gre spat.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko kašice spijejo zvečer?
19.12.2007 21:57:14   
sandra113
180 ml

_____________________________

14.6.2007

(odgovor članu Gerti)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko kašice spijejo zvečer?
19.12.2007 22:30:10   
lex
jaz imam tud te kašice, ki se mešajo kar z vodo in ji dam 150ml vode + kašico, koliko pride ven nimam pojma jo pa skoraj vso poje. Ne maram goste hrane na flašo in tud za zobe ni zdrava. čeprav naše mame pravijo, da se polje najedo. Ampak jaz imam zobe čist avt od flaše.

Pa še potem se je tako navadijo, da eni skoraj do šole jedo čokolino v flaši, v vrtcu pa cel dan ničesar ne dajo v usta. res pa je, da moj starejši sin še pije kakav po flaši zvečer, pred umivanjem zob in pri 3 letih bo miška odnesla flašo.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu sandra113)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko kašice spijejo zvečer?
19.12.2007 23:25:19   
pikalonca
Jaz tudi prakticiram te kašice, ki se delajo z vodo. Naredim jih s 150 ml vode in skoraj vedno vse poje, a kakšno uro za tem se pa še podojiva in gre spat.Sem probala sprva dat v flašo pa ni maral in tako mi je še bolj fajn.

(odgovor članu Gerti)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?