tritedenski (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Viki-2 -> tritedenski (13.12.2007 9:07:24)

hojla punce.
Mene pa zanima koliko spijo vaši tritedenski dojenčki čez dan Naš je včeraj praktično cel dan prespa. No, da ne bo pomote, zbujal se je vsako uro ali dve in fino jedel, potem pa zaspal nazaj. Čul je eno uro popoldne in eno uro zvečer. Ponoči se pa itak na dve uri zbuja. Ker je naša prvorojenka popolni nepsalec, še pri 4. letih, mi nič ni jasno. Ali tudi vaši toliko spijo. Zgleda ful zadiovoljen , le nos imamamlo zamašen, in vsi mi pravijo naj bom vesela. Mene pa kar malo skrbi.




jessy@ -> RE: tritedenski (13.12.2007 9:22:01)

Očitno mu nič ne manjka, drugače bi bil buden. Moja je na začetku tut prespala po cel dan. Včasih sva se bala, da pol ponoč ne bo spala, pa je, tko da po moje ni panike. Zdaj se mal spočij, pol itak iz dneva v dan manj spijo.
lp




Rivi -> RE: tritedenski (13.12.2007 9:24:49)

Zivijo,

sem nekje prebrala, da lahko 3t dojenčki spijo skupaj cca 15 - 16 ur na dan...
mislim, da ni treba da skrbiš, če je vmes sicer zadovoljen in kako uro pokonci...




Pingvinčica -> RE: tritedenski (13.12.2007 9:48:50)

Naša je do dveh mesecev prespala praktično cel dan. Res praktično je samo jedla in spala. Zvečer je bila budna kakšni dve urci drugače pa hrana in spanje. Zdaj je zdrava 2,5 letnica, ki pa še vedno zelo rada spi. Čez dan še tudi do 3 ure in ponoči 10-11 ur.




Anonimen -> RE: tritedenski (13.12.2007 9:58:10)

Moj je tudi na začetku cele dneve prespal, edino kar je bil buden je bilo za jest in zvečer 3 ure ko je imel krče. In je kljub temu ponoči že od začetka prespal noč z enim hranjenjem. Torej ni nič zamešal.
Sedaj je star 12 tednov in je podnevi večinoma buden, zaspi ponavadi pol ure pred hranjenjen in 1x po 2 uri, ponoči pa spi 10-12 ur z enim hitrim hranjenjem.
Uživaj dokler še toliko spi, ker bo spal vedno manj[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image].




ursy78 -> RE: tritedenski (13.12.2007 10:08:31)

pri nas je do enega meseca samo jedel in spal.po enem mesecu pa kot da bi odtrgal je ful manj spal čez dan.pa že ne rabi toliko spanja čez dan,ker zvečer ga dam spati okoli 20h pa spi do 9h z enim hranjenjem.je pa res da bo vsak dan manj spal čez dan




Stran: [1]