rdece pike okrog oci (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Anonimen -> rdece pike okrog oci (12.12.2007 9:11:34)


Nasa mala je imela 4 dni nazaj rdece pikice okrog levega ocesa: na veki in pod ocesom. Vceraj  ni bilo vec pikic na veki ampak samo se pod ocesom in se na nosek so prisle. Kot da bi se selilo.

Pediater je rekel, da je verjetno alergija. Jo samo dojim in nic nisem spremenila pri hrani. Jem raznoliko hrano. Stara je 5 mesecev.

Vceraj zvecer sem jo umila s kamilicami... bom nadaljevala, a me zanima, ce ima katera podobno izkusnjo in kaj je naredila.

Hvala




muck -> RE: rdece pike okrog oci (12.12.2007 11:57:25)

Imeli smo podobno težavo. Prvič, ko so se pikice pojavile, jih je bilo več pa povsod so se pojavljale. Takrat je rekla p., da je to alergija in nam dala eno mazilo, ki so ga v lekarni naredili - takrat smo to s tem mazilom odpravli. Pol so se pikice pojavile, tako kot praviš ti, na veki in pod učkom, takrat sem jih namazala z mazilom (Sudocrem), ki smo ga dobili v paketu v porodnišnici in pikice so izginile. Opazila sem, da se našemu pikice pojavijo, če se s slinastimi rokami po učkah mane, pa okoli ust se mu tudi pojavijo.

Umivam ga s kamilicami, ko se to pojavi, če ne gre stran pa uporabim Sudocrem ali Bepanthen.




Stran: [1]