Rdeče za koleni (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


tralala -> Rdeče za koleni (4.1.2005 19:46:05)

Nevem sicer, kako se pravilno reče temu predelu telesa, ampak naš tamali ima od vedno (star je 8 mesecev) zelo rdeče za koleni v pregibu. Probali smo že par kremic a ni nič pomagalo, zato sem se odločila da še vas vprašam za pomoč.
Hvala!




Jančika_ -> Rdeče za koleni (4.1.2005 19:58:46)

Moj mož malega vsak večer namaže z oljem po pregibih, tudi za koleni (to je pač njegovo delo:) ). Zaenkrat se ni še nič vnelo.




tralala -> Rdeče za koleni (4.1.2005 20:14:46)

Joj, Jančika ravno sem ti hotela pisat privat post. Kot prvo me zanima kako kaj poteka vaše spanje. Naš se zdaj zbuja po štirih urah in ne več po treh in naslednje runde so še vedno pogoste a zaspi z dudo in brez joka. Glede olja pa me zanima kakšno vi uporabljate, bo mandljevo uredu?




Jančika_ -> Rdeče za koleni (4.1.2005 20:26:25)

Spanje je super! Spi od sedmih do petih (ponavadi čisto brez prebujanja), ob petih ga dojim in spi še do sedmih.:bravo: Če se zbudi (v zadnjih 10 dneh 2x), je duda dovolj in takoj zaspi nazaj. Zaenkrat zgleda, da se je doslednost splačala. Da bi le tako ostalo! Podnevi pa ga dojim na 2-3 ure.

Mandljevo olje je po moje fajn, ponavadi ga punce zelo priporočajo. Mi imamo ognjičevo od Welede.




ema-1 -> Rdeče za koleni (4.1.2005 21:16:52)

da nima vaš fantek atopičnega dermatitisa?




Gina -> Rdeče za koleni (4.1.2005 21:38:22)

Mi smo namazali z bepantenom plus, pa je šlo za kolenčki stran. Imel je drobne pikice.




KATY&TIMMY -> Rdeče za koleni (4.1.2005 23:37:13)

ciao!mislim da ima ema prav:zmeden2:ste bili pri zdravniku?:zmeden2: moj Timi ima namreč tudi to ,ugotovili so mu alergijo in dali kremo Elidel,ki pa jo dobiš samo na recept:( (cena je tako visoka,8000 pa nekaj drobiža ):(

lp,Katja:morje::racka::morje::racka:




Blanka77 -> Rdeče za koleni (5.1.2005 13:11:49)

Naša je tudi imela to. Lahko gre za alergijo. Mi smo opustili mehčalec, olje za po kopanju, milo z kopanje in je zdej OK. Mažem ji pa te predele z Bepanthenom.
Najbolje je, da greste k zdravniku.




Stran: [1]