Cepljenje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Maxica -> Cepljenje (4.1.2005 19:27:42)

Max je bil danes drugič cepljen. Zaenkrat je čisto ok, upam, da bo tako tudi ostalo. Pa me zanima-povejte tiste, pri katerih so otroci imeli kakšno reakcijo na cepljenje-kako hitro se pokaže reakcija-še isti dan? A je to vročina, jok itd.? Saj res močno upam, da ne bo nič, ampak vseeno sprašujem...




Anonimen -> Cepljenje (4.1.2005 19:29:20)

Pri nas je imela reakcijo samo po 2. cepljenju, pa še to samo v "spalni" obliki - spala je 5 ur skupaj tisto popoldne; nikoli prej ne potem več :(




Dadi -> Cepljenje (4.1.2005 20:04:15)

Klara je bila drugič cepljena včeraj in proti večeru je dobila vročino...sicer po prvem cepljenju ni bilo nobene reakcije.




Anonimen -> Cepljenje (4.1.2005 20:33:50)

Meni je vedno pediatrinja povedala, kakšne in kdaj so možne reakcije.




Maxica -> Cepljenje (4.1.2005 20:39:29)

Ja in, kaj ti je povedala:zmeden:?




Anonimen -> Cepljenje (4.1.2005 20:58:00)

Ja pa ne spomnim se za dve leti nazaj. Hotela sem reči, da če ti ne pove, jo vprašaj. Naslednjič.




Gina -> Cepljenje (4.1.2005 21:16:25)

Reakcija je bila vedno že prvi dan zvečer - huda vročina. Ni nujno, da sploh je reakcija.




.ču -> Cepljenje (4.1.2005 21:52:35)

Mi smo mel pa kar hudo reakcijo po drugem cepljenju:(
Ves teden en sam:((:((:(( pa stregenček čist trd pa zatečen,za še enega zraven:(
Tko,da smo mogl it poj še ene trikat na kontrolo.Ugotovil pa so,da je:duda::modri: alergičen na cepivo. Tako,da v tretje še sploh ni bil cepljen,pa bo star devet mesecev:zmeden2:

Saj te nočem strašit,sam pri nas je blo tko.
Zgleda,da so pri enih reakcije lahko dost hude,tko,da je kar treba bit pozoren.

LP:rozica:




Maxica -> Cepljenje (4.1.2005 22:00:57)

Ej, ma je tko čudn pri nas. Jo kaj vprašaš, pa kr neki odgovori. Sem ji danes omenila, da se mi zdi, da ima pa Max nekam veliko ušesnega masla, v smislu, če je kaj narobe. Je pa rekla, da naj mu samo s palčkami očistim ušeska.:zmeden::zmeden::zmeden: Ja, in??? Kr neki. Tako da sem se pa raje obrnila na vas:ups:.
Je pa zdaj Max pridno zaspančkal, brez vročine, tako da upamo, da jo bomo tudi tokrat unesli. :sloncek:




Stran: [1]