|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   torba ali lupinica
3.1.2005 22:37:20   
Anonimen
nevem ce to spada ravno sem:ups:samo vseeno bom vprasala..
zelo fejst razmisljam o nakupu vozicka, kombiniranega s torbo.tako da me zanima ali je potrebno potem kupiti tudi lupinico?ker kot avtosedez bi rada nabavla onega od 0kg-18kg.poleg tega tako ali tako imava namet kupit kengurujcka.kdaj ga lahko zacnema uporabljati:zmeden:
ali je to spaba poteza?je boljse kupit jajcko?ali je torba tudi okei za zacetek?izkusnje prosim.btw..dosti krat citam, da so lupinice hitro prerascene tudi zaradi tega hocem vecji avtosedez
hvala za vse info;)
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   torba ali lupinica
3.1.2005 22:47:10   
Jančika_
Jaz sem imela lupinico z namenom, da jo bom montirala na voziček. Seveda tega nisem naredila niti enkrat, ker se da naš voziček položit čisto ravno in še posebno oporo za glavo je imel zraven.

Tako da jo imamo samo kot avtosedež. Torbe pa nisem imela, ker sem rodila poleti in je bil lahko kar tako v vozičku. Sem si jo sposodila, pa dala neuporabljeno nazaj.

Rodila boš konec maja, po moje ne rabiš ne enega ne drugega. Seveda pa ti bo katera druga verjetno svetovala drugače.

Samo nič komplicirat, pa bo. Jaz sem zelo vesela, da nisem nabavila vsega, kar priporočajo razni seznami, ker itak sproti vidiš, kaj rabiš. Polovice tistega sploh nikoli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   torba ali lupinica
3.1.2005 22:48:58   
Anonimen
ja sej zato...nocen nakupit nekih stvari, ki mi bodo samo plac zavzemale:)-
tak da vozicek mi je ta zelo vsec,upam da bo nas:)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   torba ali lupinica
3.1.2005 22:52:52   
*maja
Če mene vprašaš, torbe za voziček nikakor ne rabiš, ker boš rodila že skoraj poleti, mogoče lahko samo kupiš zimsko vrečo, ki ti bo še kako prav prišla jeseni in pozimi, ko bo :duda: že malo večji.

Kar se pa tiče avtosedeža, ti definitivno priporočam Concordovega Ultimax. Evo še link, da si boš lažje predstavljala.

http://www.soncek.si/shop/page/detail/id/2366/?WSHOP=0ad938f4c728959b393d2ff43f0dd9f6

LP maja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   torba ali lupinica
3.1.2005 22:57:13   
Anonimen
aham, samo ta vozicek ima to v ceni mislim vsaj da je torba zraven steta:zmeden: tak da..bomo se vidli, ker mi je pa res zelooo vsec.
sedez je pa mi zelo vsec, sem si ga tudi ze ogledovala.kaj vi ga imate??mislim, da sedeza se nebomo takoj kupli, da bomo imeli garancijo cim dalje, pac zanima me ali je to varjanta da nimam lupinice;)
kaj pa kengurujcki??uporabljate kaj?ali je to le lepo za oko?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   torba ali lupinica
3.1.2005 23:00:56   
Jančika_
Evo ti nekaj o kengurujčkih:

http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=1&id=25647&msg=215774&idk=100

Pri nas je le za oko, pa še to ne glih najbolj:)-! Eni ga pa skoz uporabljajo. Kaj pa vem, jaz sem bla čist penasta nanj pa na Štrokljo tudi, pa se ne eno ne drugo pri nas ne obnese. Dobro, da je bil Joe tolk zategel, da mi ni pustil kar vsega kupit:)-:)-:)-. Sem morala prej sprobat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   torba ali lupinica
3.1.2005 23:03:52   
*maja
Ja ta avtosedež zadošča od rojstva dalje, torej ne rabiš lupinice. Mi ga sicer nimamo, ker že imamo lupinico in ne bomo kupovali novega sedeža, ima pa ga moja soseda in ga uporablja že od rojstva. Ga pa neznansko hvali. Jaz vem, da če mi še ne bi imeli avtosedeža za našega :duda: bi definitivno kupili tega :bravo:.

Kar se pa tiče kenguruja, pa ne vem, ker ga sama nisem nikoli uporabljala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   torba ali lupinica
3.1.2005 23:05:59   
Anonimen
okei hvala za pomoc:bravo:
za vozicek pa se bom premislila,ker mi je res supeerrr:love:(pa se cena mi je vsec):bravo:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   torba ali lupinica
3.1.2005 23:13:01   
lin
Za kateri avtosedež se pa odločaš?
Baje je zelo uredu od concorda od 0-18 kg!
Če boš mela ta avtosedež(od 0-18kg)jajčka ploh nerabiš!
Torba bo čisto vredu.
Mi smo meli jajček in ga je naša punčka že prerasla pa nimamo še 6 mes.
srečno:sloncek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   torba ali lupinica
3.1.2005 23:20:13   
frutka_
Meni se zdi fajn varianta voziček PP Pramette, kjer je otrok fajn lepo "zaprt" pred vremenskimi vplivi. Voziček se mi zdi praktičen in tudi poleže se do ležečega polžaja.

Sicer pa sem jaz za lupinico.Menim namreč, da avtosedež za novorojenčka ne more biti enako varen v prvih mesecih starosti kot kasneje. Jajčka je vseeno bolj zaprta, otrok v njej lepo sedi...ne vem, sem bolj skeptične sorte. Če si lahko, si jajčko kje sposodi, če poznaš od koga.

Glede kenguruja pa ga mi imamo, uporabljali smo ga od kar veliko, nekje od 3. meseca strosti, ko je Filip sam držal glavico. Vendar v njem ni bil nikoli dalj časa kot kakšnih 20 min..Praktično je skoraj nerabljen...sposodi si, da ga testiraš če lahko prej.


Marsikaj si starši prej utopično predsavljamo kako bo fajn, ko ga bom nosila v kenguruju, kako bo lepo spančkal v vozičku...na koncu pa nekateri prav glasno protestirajo ko jih mi želimo "usmeriri" proti njihovi volji.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   torba ali lupinica
4.1.2005 9:17:16   
lol
Jaz kengurujčka uporabljam in moram rečt da je fajn.Uporabljam ga takrat,če grem sama po nakupih ali pa če je slabo vreme(kengirujček in dežnik).Glede avtosedeža pa vzemi tistega ki je od 0 do 18 kg,ker ko bo malo hladneje bo imel otrok kombinizon pa ga ne boš mogla not stlačit v lupinico(če pa imaš možnost sposoje si ga sposodi):duda:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   torba ali lupinica
4.1.2005 9:48:17   
Anonimen
Mi smo imeli voziček s torbo, Tibor se je rodil 20. marca, in je bilo na začetku res. super. Ko smo voziček parlkirali v klet, smop ga samo s torbo vred vzeli in mali je na toplem lepo spančkal naprej v torbi. Lupinico z otrom vred, ko je že malo veljim, itak težko prenašaš naokoli, vsaj meni je bilo od avta do stanovanja pretežko, tako da smo imeli eno namontiramno v avtu, drugo, (staro, malo strgano in zastonj) pa v stanovanju. Ta košara ti bo služila kakšne 3 mesece, potem pa ne več. Ne vem, pri nas je bilo potem poletje in smo imeti Tiborja v lupinici tudi na bazenih in na morju na plaži. Lepo pod dežnikom, pa še lupinica je imela strehico. Ko smo šli do avta, smo pa lupinico kar v voziček položili.
Jaz bi za začetek kupila tisti voziček s torbo in avtosedež, kot si napisala. Pozneje se bo pa že pokazalo, če boš mogoče lupinico potrebovala. Ti pa priporočam, da kupiš rabljeno. Saj so skoraj še čisto take kot nove, vsaj naša je bila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   torba ali lupinica
4.1.2005 10:57:33   
asso
Pozdravček,

nam se torba (trda) zelo dobro obnese. V njej naša mala spi čez dan in ko kam gremo jo kar v tem odnesemo sabo. Tudi v avtomobil, ker je patentirana, da se jo priveže. Jaz si ne predstavljam kako bi brez. Tudi kolegica, ki je rodila maja jo priporoča, tudi če je bilo poletje je ona imela :duda: non stop not in tudi ponoči.

Jaz priporočam lupinico. Kot pravi frutka je res, da avtosedeži od 0-? niso tako varni. To sem prebrala tudi v reviji VIP, kjer so testirani avtosedeži in če se ne motem tudi v brošuri, ki jo dobiš v bolnici od AMZS-ja, kjer svetujejo, da naj se ne kupuje takšne avtosedeže. Odločitev je seveda od posameznika.
Jaz imam pa takšno lupinico, ki se pritrdi na voziček. Tako, da jo precej uporabljam, ko grem npr. na kratko kam (v trgovino...) tako, da :duda: niti ne zbujam, samo celo lupinico vzamem in jo dam na voziček, ali včasih tudi kar not v nakupovalni voziček.

Lp asso

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   torba ali lupinica
4.1.2005 12:40:54   
Anonimen
no to sem cakala da se razpisete;)lepa hvala za pomoc:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Ime za punčko
mia02

Najlepše ime za punčko

Daša (26%)

Korina (12%)

Mija (42%)

Lora (20%)


Število vseh glasov: 392

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!