|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečniška oblačila
9.12.2007 10:36:55   
Anonimen
Zanima me, kje na Gorenjskem prodajajo nosečniška oblačila.Rabila bi kakšne fajn hlače in takšne bluzice za povrh, bolj dolge podobne tunikam.Sem močnejše postave.Hvala za odgovore.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečniška oblačila
9.12.2007 15:25:27   
Anonimen
Nobena ne ve? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečniška oblačila
9.12.2007 15:27:59   
t*e*j*k*a
Na Gorenjskem res ne vem kje ampak ziher imate kakšn H&M, tam bi se dalo kaj najt.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečniška oblačila
9.12.2007 16:09:32   
*medica*
za močnejše nosečnice ni nikjer ...že tako je taško najt navadno trgovino za močnej kaj šele za nosečnice...vendar maš trgovino na jesenicah za nosečnice baby svet...pol maš v kranju mal poglej v H&M in v C&A jest sem si tam kupla par stvari...no nisem fulll močne postve mal pa me je večuser posted image

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosečniška oblačila
9.12.2007 16:11:34   
*Mojca*
v Lj pa v H&M nimajo nosečniškega oddelka user posted image

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu *medica*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosečniška oblačila
9.12.2007 16:49:53   
Anonimen
http://www.neckermann.si/tree.aspx?nodeid=7120&showall=1

(odgovor članu *Mojca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nosečniška oblačila
9.12.2007 17:00:57   
Divja vijolica
V Lescah v trgovskem centru je nosečniška trgovina, pa tudi za dojenčke in otroke imajo cunjice. Ne vem,če so številke tudi za močnejše, se pa da sigurno kaj dobiti. Imajo pa res lepe in poceni stvari. Jaz si bom še potem tam kupovala, ko ne bom več noseča.  Kupila sem si dvoje hlače, cena je bila okrog 30, 40 evrov. Pa en plašček, ki sem si ga kupila bolj za po nosečnosti, tak stil iz 60-ih let.  Prejšnji teden sem si kupila spodnji del plišaste trenirke. Je res fanj material, tudi je bila samo 22 eur. Drugače pa je na internetu tudi stran te firme in katalog, ampak je že za spomlad, tako da tega še nimajo v trgovini. Poglej na stran www.mamalicious, nekaj takega.
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nosečniška oblačila
9.12.2007 17:02:26   
Divja vijolica
www.mama-licious.com

(odgovor članu Divja vijolica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nosečniška oblačila
9.12.2007 17:53:22   
Anonimen
Jaz vem  za eno šiviljo v LJ blizu obvoznice, ki mi jih je naredila za ca. 20 EUR. Ima na razpolago žamet z elastenom, samo jaz sem črne izbrala pa mi je žal, ker se vse gor prime - mucke. So pa na elastiko. Če kakšno zanima, naj sporoči. Lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nosečniška oblačila
9.12.2007 18:11:18   
Jo@n
Jaz sem kavbojke in črne hlače kupila v Kepici v BTC, sem si pa shranila listek proizvajalca:

Kavbojke: Leny d.o.o., Loka 125 Tržič
Hlače: Švab Albinini Irena s.p., Radovljica

Morebiti dobiš kaj pri njih, po nižji ceni kot v BTC.
Lp Joan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nosečniška oblačila
9.12.2007 19:21:07   
kekec in mojca
RAvno včeraj sem odkrila ene super hlače v H&M , ki sicer niso nosečniške, imajo pa za pas skoraj enak patent, kot nosečniške, z edino razliko, da so za zavezat.

Ko bo nosečnosti konec, si tako mislim, da jih bom še nekaj časa morala obleči. Takrat bodo pa zgledale kot normalne hlače.

(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nosečniška oblačila
10.12.2007 8:02:44   
urssyy
Mojca v katerem H&M pa si kupila te hlače in malo opiši barvo, kroj in ceno. Tudi ostale se zanimamo za kak ugoden nakup.

Hvala.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nosečniška oblačila
10.12.2007 11:40:28   
Pia77
Nekaj (nosecniskih in drugih) stvari, ki jih imajo v H&M, se da tut na tej avstrijski online-shopping strani videt. Vsaj kar se Celja tiče, je bila pred 2T izbira podobna kot v Gradcu.
http://shop.hm.com/at/?action=viewshoppingwindow&dept=DAM_MAM_KLA
http://shop.hm.com/at/?action=viewhome


(odgovor članu urssyy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nosečniška oblačila
10.12.2007 11:40:49   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: Divja vijolica

www.mama-licious.com


Tukaj imajo pa kar luštne stvari.
Ali katera mogoče ve, kje bi se pri nas to dalo dobiti? Piše, da naj bi imela Sportina to znamko, samo ne vem, v kateri izmed trgovin?  

(odgovor članu Divja vijolica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
10.12.2007 11:52:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Aurea)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nosečniška oblačila
10.12.2007 12:08:18   
Anonimen
 
Trgovina v Lj v BTC. LP

http://www.trgovinapopek.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nosečniška oblačila
10.12.2007 12:15:34   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_

Sama sem ful razočarana in nad tem, da teh trgovin praktično sploh ni, nad izbiro pa sploh. 


Rebeca,

jaz tudi, samo je po svoje razumljivo, glede na to da si veliko nosečnic nič kaj ne kupuje med nosečnostjo - imajo oblačila od moža, so na bolniški..., jaz pa delam in vsak dan stojim pred ljudmi, moram biti elegantna, ne glede na trebuh, pa oblačila se mi naj ne bi preveč ponavljala... - sedaj se trebuh preko obleke še ne vidi, a se bo hitro in že kar razmišljam, kaj bom, ponudba pa je res bolj kot ne žalostna.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
10.12.2007 12:39:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nosečniška oblačila
10.12.2007 12:45:11   
slovenka
rebeca, saj bova že kako - jaz imam rada spodaj črno - hlače, krila - tako da si nameravam po NS najti ene hlače in eno krilo z nosečniškim pasom, zgoraj bo pa že kako. Gledam po internetu maternity clothes, ko bi to vsaj imeli pri nas v trgovinah, pa res po ugodnih cenah imajo. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nosečniška oblačila
10.12.2007 13:36:29   
Divja vijolica
IZVIRNO SPOROČILO: Divja vijolica

www.mama-licious.com


Tukaj imajo pa kar luštne stvari.
Ali katera mogoče ve, kje bi se pri nas to dalo dobiti? Piše, da naj bi imela Sportina to znamko, samo ne vem, v kateri izmed trgovin?  


Ja, točno te stvari imajo v Lescah v trgovskem centru. Drugje pa ne bi vedela.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nosečniška oblačila
10.12.2007 13:37:35   
Anonimen
Hvala vam za vse odgovore.Danes grem v Lesce in zvečer poročam.user posted image user posted image

(odgovor članu Divja vijolica)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: nosečniška oblačila
10.12.2007 14:47:42   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: Divja vijolica


Ja, točno te stvari imajo v Lescah v trgovskem centru. Drugje pa ne bi vedela.




Hvala, Divja vijolica, a mi lahko samo namigneš, v kateri izmed trgovin v tem centru v Lescah?
Nikoli še nisem bila tam, pa nimam pojma, kje naj sploh pogledam.  

No, še enkrat hvala.

(odgovor članu Divja vijolica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nosečniška oblačila
10.12.2007 15:50:52   
Divja vijolica
Trgovina ne vem kako točno se imenuje, je pa edina v tem centru, kjer imajo cunje za nosečnice. Ta center je pa tudi zelo majhen, tako  da lahko vprašaš v katerikoli trgovini, kje se trgovina nahaja. Če ti kaj pomaga: v drugem nadstropju, še naprej od videoteke Aris, je pa zraven še par praznih lokalov.

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: nosečniška oblačila
11.12.2007 9:45:43   
scorpiogirl
Na Brezjah ena privat šiva kavbojke (Musher al nekej takega) in žametne hlače, tudi za nosečnice. cena nekaj čez 30€ ... meni je sicer preširoke naredila (je računala, da se bom tudi drugam kaj zredila, men pa zaenkrat kile dol ...), so pa fajne hlače, tko da kar priporočam user posted image

Divja vijolica, a je ta center blizu Gorenjke? Nisem lih domača v Lescah, se mi pa zdi, da sem tam videla en bolj konkreten center user posted image

(odgovor članu Divja vijolica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: nosečniška oblačila
11.12.2007 11:37:13   
Divja vijolica
Ne, tam je Mercator center, ta je tam kjer je pošta, slaščičarna, banka,....pelješ se še 2 min naprej od Gorenjke.

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Otroci
пеперутка16

Koliko otrok imaš?

0 (21%)

1 (39%)

2 (24%)

3 (6%)

več kot 3 (9%)


Število vseh glasov: 33

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!