|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nova na Ringaraja
3.1.2005 21:58:23   
Adelina
Sem mamica 6-mesečnega sinčka Žana in ker mi je ta stran zelo všeč, sem se odločila, da se še jst prjavm. Bi imela pa kar takoj par vprašanj.
Pred kratkim sva začela z gosto hrano in na začetku sploh ni hotu nč gostga pojest. Če je bil sok je blo v redu, kašica (jabolko, korenček) pa niti pod razno. Zdej se počas navaja, me pa zanima ali ste ve na začetku korenčku dodale še kaj, da so rajš pojedl. Opazila sem, da moj še 3 ali 4 ure po obroku korenčka skupaj z mlekom, ki ga kasneje poje, bruhne še tudi korenček (že od rojstva namreč veliko poliva). Ali je možno da se korenček prebavlja toliko časa, saj naj bi bil lahko prebavljiv. Zanima me tudi, kdaj ste začele dajat juhico ali jogurt. S čim pa pripravljate riž ali ovsene kosmiče (nepripravljene)-s kakšnim mlekom. Ali se umetno mleko lahko zavre?
Upam da nisem predolga in mi boste izdale kakšno skrivnost
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nova na Ringaraja
3.1.2005 22:09:44   
tia&silvija
D:sloncek:O:sloncek:B:sloncek:R:sloncek:O:sloncek:D:sloncek:O:sloncek:Š:sloncek:L:sloncek::sloncek:A!!!

Naša pikica je stra 2 meseca pa nimam nobenega dobrega nasveta glede hrane pri 6 mesečnikih. Nas to še čaka.


LP, Silvija&Tia

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nova na Ringaraja
3.1.2005 22:18:25   
Kenny
Pri nas je bilo na začetku isto. Ko smo dali bolj gosto hrano, se je začel kar daviti, ko da bo bruhal. Tako, da smo zelo počasi uvajali novo hrano. Korenčka tudi od začetka ni maral, ko pa sem mu začela kuhati zelenjavne juhice( korenček, cvetača, brokoli, por, krompir),je pa zelo rad jedel. Zdaj pa je vse, čeprav smo imeli na začetku probleme. Te juhice sem mu začela dajati okoli 6. meseca. Jaz mu še zdaj delam vse na prilagojenem mleku, mislim pa, da ne sme zavreti( skuhaj na vodi, porem pa zmešaj z mlekom).Jogurt pa šele okoli 8.meseca, ker je dojen in je dobil dovolj mlečnega že z dojenjem (zdaj je pa star 11 mesecev).

Lp, Kenny:sloncek:

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nova na Ringaraja
3.1.2005 22:20:09   
Jančika_
Dobrodošla!:bravo:

Tudi jaz še nimam pojma o gosti hrani, mali ima 5 mesecev in ga še en mesec čaka samo joška:)-. Poskusi z iskalnikom, po moje boš veliko našla. Ali pa kar tako pobrskaj po forumu Prehrana.

LP, Jana

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nova na Ringaraja
3.1.2005 22:22:19   
Nejka1
Pozdravljena,
jaz korenček kombiniram s kuhanim jabolkom- torej korenček in jabolko s paličnim zmešam v kašico. In naš fantič ima to zelo rad.Včasih temu dodam še kakšen "albert"keks.Predlagam ti, da malo "pokombiniraš" in boš kmalu ugotovila, kaj mara in česa ne, oziroma, kaj samostojno ne mara in potem v kombinaciji poje. Naš tudi samega korenčka ni maral, ampak sem mu ga pa v začetku ponudila, da se je privadil okusa.
Ni mi pa jasno tole s "umetnim" mlekom. Če misliš Aptamil,se ta primeša prekuhani vodi in se ne vre.
Lp, Nejka

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nova na Ringaraja
3.1.2005 23:25:57   
nejcko
Jaz sem tako sinku kot zdaj tudi hčerkici skupaj skuhala korenje, krompir in jabolko ter pretlačila oz. zmiksala in to je bil oz. je največji MNJAMI.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Nova na Ringaraja
3.1.2005 23:29:38   
frutka_
DOBRODOŠLA!!!

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Nova na Ringaraja
3.1.2005 23:50:29   
Adelina
Lepa hvala za dobrodošlico in recepte. Bomo probal še mal skup miksat.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Nova na Ringaraja
4.1.2005 9:35:37   
BARBARA R.
Ojla! in dobrodošla!
Zakaj ti tako dolgo poliva,ti nebi znala svetovati.Mi smo imeli takšne težave le nekje do 4.-ga meseca.
Zgovejo juho sva midve začeli pri skoraj sedmih mesecih,z uvajanjem goste hrane pa sem začela pri 4.-rih.
Z jogurtom in mlečnimi izdelki bom počakala do enega leta.Le kakšno žličko kisle smetane ali mleka (na celi obrok).
Od žitaric sem do sedaj kuhala samo polento,kar na vodi in ji kasneje dodala prilagojeno mleko.
Prilagohenega mleka ne pogrevam!

:muca:

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Nova na Ringaraja
4.1.2005 21:04:43   
Anja167
Mi smo pa stisnjenemu korenčkovemu soku dali zraven kar prekuhano vodo in notri malo rjavega sladkorja. Meni je bilo veliko boljše, tamali je pa rad jedel. OK, je pa res bil cuker... :(

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




prehranska dopolnila
Lelly28 RR

Ali jemljete prehranska dopolnila?

da (17%)

ne (67%)

le tiste, ki mi jih predpiše zdravnik (17%)


Število vseh glasov: 12

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!