|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   darilo za 10 letnico
8.12.2007 10:17:21   
masna
Mame ki imate že tako stare otroke.... Kaj je zdaj IN pri 10 letnih deklicah?
Iščem ideje za darilo za božička...

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: darilo za 10 letnico
8.12.2007 10:26:19   
al1*
Kakšen material za ustvarjanje - perlice, barve za na steklo,....
Etui ali bleščice za mobitel, boksarice in sp. majčka s snupijem, gel za tuširanje v toaletni torbici, obesek za ključe Nici ali Diddla....


_____________________________

lp


(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: darilo za 10 letnico
8.12.2007 16:29:07   
Anonimen
moja si je zaželela čisto pravi kovček. in nov telefon. karkoli od diddla. in pižamo z jelenčki. in komplet spodnje hlačke + modrček. in smučarsko opremo.
res je skromna,ni kaj... ok,so pa vsaj uporabne reči.
pa smo si lepo razdelili,nekaj mi,nekaj nonoti,pranonoti,tete,strici, in bo.

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: darilo za 10 letnico
8.12.2007 19:19:34   
petja
Moja nečakinja si je ful želela telefon. Pa kakšna luštna majčka tudi vedno pali.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: darilo za 10 letnico
9.12.2007 10:51:43   
lea23
odvisno za koliko denarja.
telefona jst lih nebi kupovala za otroka ki ni moj. to pač kupujejo starši.
kakšna lepa punčkasta peresnica ( naf naf, nicy, .. ), notri pa kakšni barvi kuliji in nalivnik...
pa lasni dodatki in kovček za špangice in elastike, pa zraven glavniček
puzzle z luštnimi motivi
kakšna punčkasta posteljnina ala barbie


 

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: darilo za 10 letnico
9.12.2007 22:54:41   
pravljica
karkoli od diddle (peresnic, pisal ipd. imajo ponavadi že polno, dobijo se tudi nogavice, rokavice, žabe, copati, pižame, majčke, spodnji kopleti ipd.)...pa trenutno so prišle na tržišče karte s konji BELLASARA http://www.bellasara.co.uk/  - nekako podobni kompleti se kupijo kot pri jugijo kartah, zbirajo se različne karte/konji s katerimi se potem igra, največja finta pa je, da je na vsaki karti koda, s katero aktiviraš tega konja na spletu...potem skrbiš za njega, če ne, pa "propade" oz. umre...ful zanimivo user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: darilo za 10 letnico
10.12.2007 7:32:53   
masna
Punce hvala za nasvete!!

Malo sem nevedna... a mi lahko poveste kdo oz. kaj je to diddle???user posted image Pa kje se dobijo pižamice, spodje perilo ipd. od tega?

Telefo je res malo predgrag za božička, še še ravokar so ji ga starši kupliuser posted image . Jaz sme mislila zapravit tam cca do 20eur max.

lea23, ta kovček za špagice in lastike bi ji zal tudi bit zaimiv. A si imela v mislih kakega posebega? Ne predstavljam si najbolj kako aj bi zgledal.

Še eno vpr. (sem zahteva a ne?user posted image ) A gledališče je zanimivo za take frajle?



(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: darilo za 10 letnico
10.12.2007 10:51:47   
zmajči25
So ti že punce pred mano napisale kaj rula pri 10-letnicah. Moja nečakinja z gledališčem ne bi bila najbolj zadovoljna, prej bi ji bilo všeč kino. Diddle pa je lik ene živali (ne vem ali je miš, zajec,ovca...?), in dobiš potem vse živo od majčk, pižamic, copat, ure, nahrbtniki, šolske potrebščine,.... Velik asortiman imajo v Mullerju pa tudi v kakšni dobro založeni papirnici (kar se pisarniškega masteriala in šolskih potrebščin tiče).   

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: darilo za 10 letnico
10.12.2007 11:26:46   
Lenny
Diddle je ena taka hecna miška, ki pa jo imajo punčke nadvse rade. Precej tega se da dobiti v Muellerju.

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?