Ali je mogoče polna luna??? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Bejba -> Ali je mogoče polna luna??? (3.1.2005 13:43:25)

Našega malega zadnje dve noči tako nosi, da sem že pravi zombi. Ali je mogoče kakšna polna luna na vidiku? Nimam takega koledarja, pa ne vem. Upam, da je le prehodno, ker drugače bom stoje zaspala.

LP; Bejba




Natas@ -> Ali je mogoče polna luna??? (3.1.2005 14:01:22)

Naš pa kar naprej spi, ponoči 2x po 5 - 6 ur, potem pa še čez dan večkrat po uro. Tako, da verjetno polna luna ni, ali pa na našega tako deluje.
Lp in se slišemo.




mehurčica -> Ali je mogoče polna luna??? (3.1.2005 14:16:04)

Danes je na koledarčku narisana lunica in sicer pol lune obrnjene v desno. Kaj pa to pomeni pa nimam pojma.:ups:




Pupica -> Ali je mogoče polna luna??? (3.1.2005 14:34:29)

mehurčica na mojem koledarju je v obliki črke C kar pomeni, da Crkuje in prihaja mlaj. Kadar pa ima trebušček kot črka D se pa Debeli in bo polna luna.

Drugače pa tale današnja ful vpliva na mojo princesko. Že dva dni je slabe volje in nergava. Pa zelo veliko spi9nebesama mami več časa:)




kiki.l -> Ali je mogoče polna luna??? (3.1.2005 14:52:48)

Če imaš občutek da je luna prižgi svečo. Pri meni se vedno obnese.
:)-:ups:




Pupica -> Ali je mogoče polna luna??? (3.1.2005 16:33:55)

kakšno svečko?:zmeden::zmeden::zmeden:dišečo?navadno*
kam jo postaviš?:zmeden:




mehurčica -> Ali je mogoče polna luna??? (3.1.2005 16:34:18)

Ja, v obliki črke C je.:) Moj miško je danes spet spal do 9h, torej 13 ur, ob 6h mlekec. Prej pa je spal 3 ure v enem.:bravo: Zgleda, da je luna tudi nam tokrat naklonjena.:)




Pupica -> Ali je mogoče polna luna??? (3.1.2005 16:46:15)

pravijo da če luna Crkuje, in bo mlaj, so ljudje bolj mirni. Če se pa debeli in je polna so pa nabiti z energijo...

Naša že 2 dni samo spi al pa se joka:zmeden:. S zbudi in nasmejčka pol pa plane koj v jok, samo mislim, da jo bolj zobki matrajo:(, pa taka mirna je...
:kuza:




kiki.l -> Ali je mogoče polna luna??? (4.1.2005 9:39:07)

Jaz dam navadno svečo na okno. ponavadi eno, če pa se mi zdi, da je vpliv zelo močan, pa še kakšno.
Do zdaj se je vedno obneslo.
:muca:




Pupica -> Ali je mogoče polna luna??? (4.1.2005 10:35:39)

no bomo poizkusili:)-
tko al tko sem pristaš sveč.Moj pravi, da nej vsaj v spalnici pazim, da nam vse zažgala, ker dost krat zaspim in pozabim ugasnt:(




kiki.l -> Ali je mogoče polna luna??? (4.1.2005 16:08:27)

Jaz svečo prižgem vsak večer, tisto tamalo ta srebrno. To je del spalnega obreda. Tako Zigi ni v temi, ko zaspi. poleg tega pa se mi zdi, da jo ogenj varuje.
Njej pa je tudi zelo zabavno gledat ogenj preden zaspi.
:hudicek::hudicek::hudicek:




Stran: [1]