Lumpi plenice (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


ALEKSA13 -> Lumpi plenice (6.12.2007 14:42:11)

Zanima me, kako ste zadovoljne oz. kakšne izkušnje imate z Lumpijevimi plenicami. Moj fantek je bil po Pamperskah večkrat premočen, sem pa poskusila Z Lumpijem, pa sem zadovoljna - zaenkrat. LP




srki -> RE: Lumpi plenice (6.12.2007 14:57:24)

Jaz sploh ne vem, kaj sem na začetku te Pamperske kupovala, ker niso čisto nič boljše od lumipijevih. Tudi sestra pravi, da pamperske premočijo, jaz ne vem, ali je to naklučje, ali pa ti fantki tako spretno lulajo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image].

Skratka, jaz sem bila z Lumpijem zadovoljna.




Anonimen -> RE: Lumpi plenice (6.12.2007 15:00:58)

Meni so bile ok, dokler smo jih uporabljali.




benika -> RE: Lumpi plenice (6.12.2007 19:09:06)

Nam so tako Pamperske kot Lumpijeve plenice premočile.




Anonimen -> RE: Lumpi plenice (6.12.2007 19:15:35)

Meni pa se zdi, da niso tako ugodne, kot npr Mullerjeve ali Leclercove,.....

Jaz Lumpija ne bom več kupila, ker so drage, pa približno iste kvalitete kot tiste ta pocenske.
Pampersk pa imam še pol paketa, ampak jih sploh ne uporabljam. Se mi zdi, da je tista kemikalija direktno na ritki.

Najboljše so bile zaenkrat Mullerjeve.

Meni so drugače samo 2x premočile. To pa zato, ker nisem bila dovolj natančna pri previjanju.




Strawberrie Cherrie -> RE: Lumpi plenice (6.12.2007 19:17:14)

Lumpi plenice so meni najslabše izmed vseh možnih plenic. prepuščajo še lularijo no....

še vedno sem zvesta mullerjevim in pa za ponoči active fitkam.

Tudi hoferjeve pleničke menda niso slabe.




only_me -> RE: Lumpi plenice (6.12.2007 20:13:38)

Ko sem lumpijeve probala,sem ugotovila, da čez pamperske jih pa ni. Ker Lumpijeve se mi zdi, da majo oni žele al kaj se naredi, ko se mali popila, ful trd. Pri pamperskah je dosti bolj mehko.




aleks7 -> RE: Lumpi plenice (6.12.2007 20:25:53)

js sm tudi za pamperske, sm probala lumpijeve, pa mi niso všeč, se mi zdi, da so bolj grobe, pa da take trde postanejo, ko se polula.




lelaval -> RE: Lumpi plenice (6.12.2007 22:08:33)

Najboljše so bile zaenkrat Mullerjeve.


Se podpišem. Naša je imela po vseh ful vneto ritko (vključno s pamperskami - prenašala je le tiste za newborna) - razen po Mullerjevih.




nerka -> RE: Lumpi plenice (10.12.2007 23:08:04)

nevem jst sm jih ravno danes kupila cist za foro da probam ker sm tle vidla, in se mi zaenkrat zdijo ok. bomo vidla kako bo.. drugace uporabljamo pampers, in sem tudi zelo zadovoljna, se nikoli nam nobene niso premocile... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Stran: [1]