|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   glivice ali plenični izpuščaj
6.12.2007 12:32:31   
ursy78
našemuuser posted image so se naredile take pikice po lulčku pa okrog njega,pa po stegenčku ma tud mal.nekaj je flekcov nekaj pa takih mozoljčkov.zdej se mu je pa tem pri lulčku začela koža luščit pa nevm kaj je zdej to?mažem mu z pasto praška pa ni nič boljše.kaj naj še probam
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: glivice ali plenični izpuščaj
6.12.2007 12:34:58   
natasaom
jest sem mojo kar sa canestenom pa tud ni pomagal..zdravnik ji je napisal kremo,ki so jo zmešal v lekarni in je blo čez 2 dni dobr..
pa plenice zamenjaj

(odgovor članu ursy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: glivice ali plenični izpuščaj
6.12.2007 13:52:34   
Anonimen
poglej, tu smo nekaj debatirale o kremah

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1982571&mpage=1&key=&#1985920

upam, da ti kaj pomagauser posted image

(odgovor članu ursy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: glivice ali plenični izpuščaj
6.12.2007 14:04:21   
kawasakica
Jaz mu, če dobi pikice namažem z Bepanthenom in mu pomagauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: glivice ali plenični izpuščaj
6.12.2007 16:25:28   
Anonimen
pred ene mesec dni, je imela moja tudi pikice po luli in ritki, pa sem en teden mazala z bepanthenom, ni pomagalo. pa sem poiskusila še s canestenom, pa je v enem dnevu izginilo.
tako da malo poiskusi. ampak ne menjaj prehitro kreme, vsaj par dni poiskusi z eno, potem pa vidiš, al pomaga ali ne

(odgovor članu kawasakica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: glivice ali plenični izpuščaj
7.12.2007 8:17:50   
katra55
canesten ali Daktarin.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: glivice ali plenični izpuščaj
7.12.2007 14:56:09   
karin412
Nam tudi nič pomagalo, pa je pediater eno kremo napisal (noter je advantan), pa je takoj pomagalo. Sem pa mazala samo 3 krat, kot je rekel.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: glivice ali plenični izpuščaj
7.12.2007 15:48:42   
ŠpelaP
Mi se v zadnjem mesecu tudi borimo z vnetimi boki in ritko pri naši dojenčici (flekci., ki so se koncentrično večali, pikice...).
Smo bili zaradi tega 3x pri zdravniku in se 2x posvetovali po telefonu z zdravnico, čaka nas napotnica za dermatologa, če še vedno ne bi šlo na bolje.
Zdaj je pa končno začelo iti na bolje - zelo zelo počasi. Poizkusili smo marsikaj: preizkusili različne plenice (pamperske activ fit, dm-ove, alana, pamperske activ baby, lidlove), mazali z različnimi kremicami, ki smo jih dobili na recept (NISO POMAGALE - elocom, canesten, cinkovo v belobazi), bepanthen, bebival. Poskusili smo jo tudi povijati v tetra, potem v povijalko med pampersko.
Končno smo, srčno upam, odkrili "formulo" za izboljšanje: pri kopanju in pri vsakem previjanju jo umijemo z raztopino hrastovega lubja (dobi se v lekarni) in vode, ritko dobro popivnamo in posušimo, kjer še ima rdeče, jo namažem s praška pasto, drugje pa z lekraniško kremo za vneto ritko (iz koroških lekarn), od plenic pa ji najbolj ustrezajo pamperske activ baby št.4. Previjamo jo pa kar pogosto.

Aja, enkrat je tudi moj tastarejši imel tako vnetje, pa mu je pomagalo mazilo KUTERID, ki sem ga dobila pri zdravniku na recept.

Upam, da boste čimprej odpravili to nadlogo izpod plenic.

(odgovor članu ursy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: glivice ali plenični izpuščaj
8.12.2007 7:51:17   
karin412
Jaz zdaj probavam umivanje ritke z vodo od kuhanega korenja, sem prebrala v eni knjigi. Itak škodit ne more. Se mi zdi, da je boljše.
Hrastovo lubje pa res bolj pomaga kot npr. kamilice, ki nam tudi niso (baje se glivice hranijo s kamilicami); hrastovo lubje naredi ščit na koži.

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: glivice ali plenični izpuščaj
8.12.2007 12:31:51   
Naja30
Če nisem sigurna, ji ene 2-3x namažem ritko s praško pasto in če je samo vnetje, izgine.

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: glivice ali plenični izpuščaj
8.12.2007 19:37:42   
skuštrana
Meni tale tvoj opis izgleda kot glivice. Isto je imel naš mali, pomagal j canesten.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Izvirna darila na spletu
Porodne zgodbe

Ali kupujete oz. bi kupovali izvirna darila v spletni trgovini?

Da. (54%)

Ne. (46%)


Število vseh glasov: 63

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!