prehod iz Aptamil comformil 1 na 2 (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


bodoča -> prehod iz Aptamil comformil 1 na 2 (3.12.2007 19:55:16)

pozdravljene!

moj škrat je star 3 mesece in par dni, zadnje dni imam občutek, da mu aptamil comformil 1 ne zadostuje več, saj se je spet začel zbujati ponoči (drugače je že 1 mesec spal celo noč) in večkrat mi je.

ali bi mu že lahko dala aptamil comformil 2, kjub temu da na  škatli piše od 4. meseca dalje?

hvala za odgovore.




kšpela -> RE: prehod iz Aptamil comformil 1 na 2 (3.12.2007 21:37:43)

pomoje da ne.jaz mam  mojo na milumil 1 in bo cez dva dni stara 4 mesece pa mi je patronazna rekla da ji moram dajati milumil 1 do 5 meseca ceprov pise na skatli da je do 4.najbolje da poklices patronazno ali pediatra in ga vprasas.drugace pa obstaja tudi nocna formula ki je mal bol mastna in hranljiva.mi je patronazna rekla da ce se bo zacela zbujati da ji dam lahko to nocno formulo ali pa mal rizkota v mleko.za nocno formulo vem da ima aptamil milumil in novalac za druge pa nisem sigurna.sam ce uporabljas aptamil ji moras dati pol tud aptamil nocno formulo.seveda ji das to samo zvecer pred spanjem.




MADMAX -> RE: prehod iz Aptamil comformil 1 na 2 (3.12.2007 23:10:37)

mu daj pa ketri drug aptamil 1, aptimil2 bi dala pri 5 mes.. Če se ti zbuja mu pač naredi mleko očitno potrebuje več, moj bo star 8mes. pa smo spali eno celo noč je pa res da se še dojiva.




Stran: [1]