Doziranje calpola (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


dory -> Doziranje calpola (30.12.2004 8:01:58)

Sama sem zelo previdna pri takih stvareh in raje dam manj kot pise v navodilih...tko sem tamalmu vceri dala pol male zlicke calpola popoldan in pol tik pred spanjem...ne vem al sem dala premalo se mi zdi da ni nic zaleglo...ponoci nismo zatisnili ocesa tako se je jokal in non stop cvilil..

Kako dozirate calpol sirup ve?

hvala in lp




Anonimen -> Doziranje calpola (30.12.2004 9:16:21)

Ne vem, jaz sem za Calpol od ene parih slišala, da ni nič pomagal. Zato sem raje kupil Daleron za otroke. Tiborju ful pomaga. Samo to pri vročini. Ne vem, kako je z zobki. Mi za zobe res sploh nismo vedeli, kdaj so zrasli. Po moje je včasih kar težko vedeti, če so res zobki ali je potreba po crkljanju. Razen seveda, če niso, kot je ena napisala, zatečene in že kar modrikaste dlesničke.
Torej, za Calpol ne vem, Dalerona dam pa manj, kot je napisano, pa vedno zelo pomaga. Se mi zdi, kot bi Tibor takrat dobil eno injekcijo adrenalina v rit. Čisto poblesavi.




Seven* -> Doziranje calpola (30.12.2004 10:17:02)

Daleron ima isto uncikovino kot Calpol. Pomagata isto oba.




Anonimen -> Doziranje calpola (30.12.2004 10:29:33)

Ojla Teja.

Jaz sem mu tud devala Calpol in sicer eno žličko zjutraj in eno zvečer....po treh dneh je bilo občutno bolje, vsaj sede nisma več spala...

Pa čimprej se pozdravita :rozica::rozica::rozica:

lp




urši77 -> Doziranje calpola (30.12.2004 11:07:20)

Nekateri pa prisegajo na Voltaren svečke. Sem tudi sama to preverila-sicer na odraslih in je krasen in takojšen učinek. A žal se dobijo le na recept!
LP in čimprej se pozdravite:muca:




niki5 -> Doziranje calpola (30.12.2004 15:01:36)

Jaz pri Niku že od nekdaj uporabljam Calpol, začela sem ga pa takoj ko se mu je zmešalo ko je zagledal svečke.. Teja ti kar daj toliko kot je priporočeno, vsebujejo paracetamol, tako kot Lekadol.. tako da ne skrbi. Naš ga še prav rad vzame kadar ima visoko vročino, ker sem mu rekla da so notri jagode za katere bi se še meni odpovedal :)-:)-




Pajaca -> Doziranje calpola (30.12.2004 19:21:43)

Men je rekla naj ji dam nekako vmes med veliko in malo žličko, da je za njeno starost (9m) to čisto ok. Sicer ti pa fajn piše... za 3m je tamala žlička, za 1leto tavelka.... mi smo pa nek vmes.

Drgač pa nam ful pomaga tale calpol...




dory -> Doziranje calpola (30.12.2004 20:20:10)

Navodila sem temeljito prebrala,da ne bo pomote in da ne bo katera mislila,da raje zganjam vik in krik na forumu:zmeden:..sem pa tudi povedala,da ne bi rada pretiravala s temi zadevscinami in sem zato povprasala,kaksne izksunje imate s to zadevo in kako se kaj obnese...

Sem hvalezna za vse info...




saba01 -> Doziranje calpola (30.12.2004 20:42:14)

Pozdravljena
Jaz prisegam na Voltaren svečke,ker ima hčerka vročinske krče in nam Calpol ni kaj dosti pomagal.Nam ga pa zdravnica predpiše za bolečine dve žlički (stara je 5 let).
LP,Sabina:sloncek:




Gina -> Doziranje calpola (30.12.2004 23:29:06)

Če mu daš paracetamol, mu moraš dati točno toliko kot piše. Jaz sem mojemu ta večjemu dajla raje manj kot več in se je zgodilo, da mu sploh ni več prijel. S tem, da mu daš malo manj kot je treba, ga v bistvu "cepiš" proti njemu. Potem sem mu morala dajat Naprosin pa druga bolj škodljiva zdravila, da mu je sploh kaj prijelo.
Pa pa




Nixxon -> RE: Doziranje calpola (3.7.2007 10:54:06)

Obujam zelooooo staro temo, ampak ima naslov najbolj podoben temu kar bom vprašal, pa nebi rad še eno temo odprl, že tako jih je miljon.

Najin malček bo vsak čas star 10 mesecev in do sedaj ima 7 zobkov, na poti je 8-i. Zadnje dni, ko mu je lezel ven 7i je bil ponoči in včasih čez dan nemogoč, najbrž so ga matrali zobki. Zato sva mu začela z ženo zvečer dajat po eno žličko Calpola. No, ubistvu dobro polovico večje žličke. Videti je da pomaga, saj vsaj spi kolikortoliko dobro.

Zanima me, je kaj narobe s tem da dajeva Calpol vsak večer (več kot 1x na dan ga praviloma ne dava, oziroma se ne spomnem kdaj sva nazadnje ga)?

Hvala za odgovore.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (3.7.2007 13:40:29)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]