Kje kupiti barvo za barvanje na steno (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Ustvarjamo skupaj



Sporočilo


orhideja75 -> Kje kupiti barvo za barvanje na steno (30.11.2007 9:36:05)

Prosim, če mi lahko poveste kje kupiti barvo za slikanje na steno? Katere so najboljše, kaj svetujete? Pa šablone?




filipina -> RE: Kje kupiti barvo za barvanje na steno (30.11.2007 10:10:56)

jaz sem uporabljala kar dipije, ki sem jih mešala z navadnim jupolom. Ko sem pobarvala kar sem želela, sem pa prelakirala z domflokom, tako da zdaj samo prah obrišem dol.  Jaz sem si po celem stanovanjo naredila kvadratke, male in velike, ampak sem si samo željeno velikost kvadratka oblepila z takšnim trakom kot je selotejp, samo da je papirnat. Ful lepo je izpadlo. Šablone, pa dobiš v obiju, ali pa kar v mavrici.




DANVARI -> RE: Kje kupiti barvo za barvanje na steno (30.11.2007 13:00:15)

če si iz Ljubljane je v City parku trgovina Art kjer imajo take barve in tudi različne šablone ali pa Levček v Hali A v BTCju tudi, pa Prometej na Mali ulici.... v glavnem vse te atr trgovine imajo take stvari pa še v redu je ker so barve v majhnih količinah in ni potrebno cele litre kupovat za en listek narist.




*BellaLuna* -> RE: Kje kupiti barvo za barvanje na steno (3.12.2007 12:15:58)

Jaz sem par osnovnih barv kupila v Bauhausu, kjer imajo pakirane tudi čisto male količine (po 50 ml ali več), druge barve pa sem sama namešala. So pa to prav stenske barve.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (3.12.2007 12:27:18)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




micamuca -> RE: Kje kupiti barvo za barvanje na steno (3.12.2007 23:38:50)

Živijo,

Jaz sem uporabila navadne tempare, samo ne smejo biti pregoste.
Potem smo čez 3 leta prebarvali stene in se je vse lepo zakrilo - čisto rez problemov.

Pa še poceni so [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




mateyka -> RE: Kje kupiti barvo za barvanje na steno (4.12.2007 10:50:25)

akril za notranje prostore - to je vse kar rabiš. potem jih lahko še pereš z vodo (sam ne preveč močno drgnit). katerikoli za notranje prostore bo ok po mojih izkušnjah [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




massylou -> RE: Kje kupiti barvo za barvanje na steno (9.12.2007 23:13:27)

Jst prisegam na akril, drugače so pa tempere cenejša varianta, pa so lih tko ok. 




Stran: [1]