punce pomagajte prosim (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


anaj -> punce pomagajte prosim (28.12.2004 10:33:30)

Živjo!

Prav pogrešam vaš klepet, vendar imam s svojo 6 mesecev in pol staro dekletce polne roke dela. Jevi gosto hrano vendar nama ne ge in ne gre. Po vrhu vsega pa ne mara mleka, zato ga spijevi, ko zaspi.(hvala bogu spi zelo veliko). Poskusila sem že različne kašice zmešane z Milumilom pa ko okusi mleko ne je. Navadnih jogurtov zmešanih s sadjem ne mara. Tu pa imam par vprašanj.
Ali lahko je že sadne jogurte?
Ali ji lahko skuham gres, polento, riž kar na alpskem mleku?
Koliko obrokov goste hrane in mleka naj poje toliko star otrok?

Prosim pomagajte, ker sem že čisto obupala in sem zaradi tega že zelo utrujena.

Jana:kuza:




malika -> punce pomagajte prosim (28.12.2004 10:45:18)

Ne sekiraj se zaradi tega. Moj tudi ni hotel mleka, pa tudi zdaj je kaj se tega tiče še vedno zelo izbirčen.Spraševala sem že pediatra kaj naj naredim, pa je samo zamahnila z roko. No poskrbela sem, da je dobil več drugih mlečnih izdelkov. Zelo rad ima sir, pa fruhzverge, opsrgarden, sadno skuto(ali skuta s sadjem;saj je vseeno) in pa sadni jogurt.Navadnega videt noče, prav tako ne mara, če mu navadno skuto zmešam s sadjem. Mleka in ostalih mlečnih kašič(čokolešnik, hippove, milupine,...) pa ni maral do pb. dveh mesecev nazaj. No saj jih tudi zdaj nima rad, spije jih edino med spanjem po steklenički, če mu jih dam na žličko noče niti poskusit. Prav tako noče navadnega mleka.

Jaz se s tem sploh ne obremenjujem več.Gledam, da poje več mlečnih idelkov in verjemi nič mu ne manjka.

Lp




sašaš -> punce pomagajte prosim (28.12.2004 10:51:16)

Ah Janca, ne se tok sekirat! Saj veš, da si bla sama ista, ko si bla dojenček - pa poglej kakšna babnca si dons! :love:

Sej veš kdo sem,ne? :zmeden:

Lp :muca:




sašaš -> punce pomagajte prosim (28.12.2004 20:27:55)

Kje si že cel dan, da se nič ne oglasiš??? ;)


:muca:




Stran: [1]