Pozno zunaj (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


DaniNeli -> Pozno zunaj (28.11.2007 19:11:12)

Nekaj me zanima,in sicer: Ali se vam zdi pozna ura,če greste s svojimi malčki v nakupovalni center,z avtomobilom,okoli 19h,samo skočit po par stvari in nazaj domov ob tem letnem času? Ali pa če ste ob taki uri v kakšni restavraciji na večerji? Moja ima 9,5 mes. spat pa hodi ob 21h.




PAJO -> RE: Pozno zunaj (28.11.2007 19:31:18)

ne meni se ne zdi pozno.tud mi smo hodil z nasim.
zdej je pa star ze 11 mescov in gremo povsod.sej zdej je itak ze fulll hitr tema zunej.




Anonimen -> RE: Pozno zunaj (28.11.2007 19:32:05)

Če gre kot običajno spat do devetih, mi je ok.




DaniNeli -> RE: Pozno zunaj (28.11.2007 19:38:40)

To me je mal zanimalo,ker ko smo kje nas kakšni mal spod čela gledajo. Kot,da je smrtni greh bit ob taki uri zunaj.Da ne govorim o reakciji tašče ko smo ob takih urah zunaj.




lelaval -> RE: Pozno zunaj (28.11.2007 20:18:22)

Ne, ni prepozno. Če bi hodila spat npr. ob 19,00, bi pa bilo.




Pinkyca -> RE: Pozno zunaj (28.11.2007 20:18:59)

Ti najboljše veš in če ne moti vašega spalnega ritma je ziher ok. Jaz ne grem ven tako pozno samo zato ker takrat že spi in ker imamo pač tak ritem.




Brbs -> RE: Pozno zunaj (28.11.2007 21:15:52)

tudi mi se kdaj pa kdaj (ampak res redko) zadržimo zunaj do kakih 20ih, naš 8m pa hodi okoli 20ih spat. Grdih pogledov smo bili sploh deležni takrat, ko se je začel na veliko dret, če smo prestopili njegovo mejo tolerance (npr. če smo že nekaj časa skakali okoli, pa mu je bilo dovolj, ker ko smo po hitrem postopku prišli domov, se je veselo smejal in ni hotel še it spat)[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Anonimen -> RE: Pozno zunaj (29.11.2007 0:36:52)

Dokler upoštevaš otrokov ritem, je vse ok. Mi smo včasih, če ne gre drugače, tudi ob 21h še v trgovini, ko jo zapirajo, samo naša tamala žal ne zaspi pred 22. uro, tamali pa težko da pred 23. uro.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley24.gif[/image]




Bonnie_RR -> RE: Pozno zunaj (29.11.2007 7:34:31)

Mi, ko je bil še manjši,  po 18h nismo več hodili naokrog (kakšen obisk se je kdaj mogoče zavlekel, ampak bolj redko), ker je naš tamali hodil spat okrog 19h.

Zdaj pa ima že kar nekaj časa bioritem tak, da zaspi nekje okrog 20h in se nas tud ob tej uri še najde kje naokrog. Potem pa zaspi med vožnjo in ga doma samo prestavimo v posteljo, ali pa v spanju previjemo, če je to potrebno. Zdaj smo pač na te ure tud že malo manj pozorni, ker ne dela težav, če smo kje malo dlje, pa tud tema je že sredi dneva in se mi zdi škoda od takrat pa noter čepet.

Lp




Bubilu -> RE: Pozno zunaj (29.11.2007 8:19:56)

IZVIRNO SPOROČILO: DaniNeli

To me je mal zanimalo,ker ko smo kje nas kakšni mal spod čela gledajo. Kot,da je smrtni greh bit ob taki uri zunaj.Da ne govorim o reakciji tašče ko smo ob takih urah zunaj.


Ti jih pa nazaj spod čela poglej[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image].




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (29.11.2007 9:22:44)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]