Barva otroškega blata po umetnem mleku (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Karina&Laura -> Barva otroškega blata po umetnem mleku (27.12.2004 19:58:24)

Prosim za pomoč. Hčerko sem dojila 3 mesece in ni bilo problemov z prebavo. Sedaj sem ji mesec dni dajala Aptamil in je blato postalo zelenkaste barve in je izgledalo kot mokra mivka. Ker je kakala na 2-3 dni in se je matrala ji sedaj dajemo Conformil 1 teden, vendar na škatli piše da bi se blato moralo obarvati rumeno oz. postati tako kot pri dojenju, vendar je ostalo zelenkaste barve mogoče še malo bolj kot prej.

Kakšne so vaše izkušnje ali je to ok ali ne, tudi v lekarni sem že vprašala pa mi niso znali nič odgovoriti.

Hvala za vaša mnenja in lepe novoletne praznike





dory -> Barva otroškega blata po umetnem mleku (27.12.2004 20:02:19)

Ko je imel nas mali krce je bilo blato zelenkasto...drugace pa bolj rumenkasto..sicer pa vsak otrocek drugace...pomoje to se ni razlog za skrb,ce je otrocek drugace zadovoljen,zdrav in se lepo razvija...moje mnjenje...




ZARA -> Barva otroškega blata po umetnem mleku (27.12.2004 20:02:31)

oj,mozno je da je blato zelenkasto od krcev...
...jst takih izkusenj z Aptamilom nimam...

pa-pa




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (27.12.2004 20:51:43)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Anonimen -> Barva otroškega blata po umetnem mleku (27.12.2004 21:40:40)

Naše blato tudi zelo smrdi... he, he. Ej, sori, ampak to se mi je zdelo tako smešno. Saj vem, da sploh ni, ampak ne morem si kaj.




Limona -> Barva otroškega blata po umetnem mleku (27.12.2004 22:44:55)

Moja 1 mesec in pol stara :duda: Je imela tudi zelenkasto blato, po Aptamilu, potem pa sem ugotovila, da je bila žejna, ponudila sem ji čajčeka, takrat se pa je tudi barva blata spremenila.
Lp Limona




Vidov ati -> Barva otroškega blata po umetnem mleku (28.12.2004 10:34:47)

Blato špinačno zelene barve je posledica krčev in vetrov. Pri nas je mali imel takšno blato, ko ni vedno podrl kupčka, po tem pa ga je napenjalo.

Po Conmformilu ima blato rumeno do oranžno, pa vetrove ima še vedno, vendar nima več krčev.




KIRA -> Barva otroškega blata po umetnem mleku (28.12.2004 10:35:57)

tudi moja dobiva comformil, vendar ima zeleno blato. najbrž zaradi čaja. krčev pa nima več odkar dobiva komformil, le napenja jo še vedno... LP




Stran: [1]