Torta za rostni dan-okolica Lj (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Špela -> Torta za rostni dan-okolica Lj (27.12.2004 11:38:32)

Moj sinko praznuje rojstni dan 2.1.-to je nedelja. Na žalost pa nikjer torte ne bodo naredili takrat, povsod mi jo lahko naredijo v petek.:zmeden2: Jaz pa bi za goste rada svežo v nedeljo.:) Zanima me če katera pozna kakšno slaščičarno, morda privat, upokojeno slaščičarko,kogarkoli,preverjenega po možnosti, ki bi naredil :torta: iz prvega na drugega. Da bi bila v nedeljo sveža. Smo iz Domžal, tako da pride v poštev vsa okolica, potrebujem pa informacije do srede. Takrat je zadnji dan, in že kriza, da jo naročim. Imate morda predlog tudi za kakšno obliko?:)-




beti 1 -> Torta za rostni dan-okolica Lj (27.12.2004 12:08:25)

Slaščičarja ti na žalost ne morem svetovati, lahko pa ti predlagam obliko- avto. Jaz sem ga sicer sama naredila, ampak je vseeno ful zažigal.
lp




Bejba -> Torta za rostni dan-okolica Lj (27.12.2004 12:19:27)

V LECLERCU IMAJO ČUDOVITE TORTE IN MISLIM, DA VSAK DAN SVEŽE. NE VEM PA KAKO JE Z NAROČANJEM ŽELJENE OBLIKE. POZANIMAJ SE. SO PA RES OKUSNE, PREVERJENO.

LP, BEJBA




jagoda -> Torta za rostni dan-okolica Lj (27.12.2004 12:48:14)

Se strinjm z bejbo. V Leclercu so dobre torte, sveže vsak dan!




ČITA -> Torta za rostni dan-okolica Lj (27.12.2004 13:02:40)

Pokliči SLAŠČIČARSTVO MARTINA, MARTINA KASTELIC S.P., VELIKO TREBELJEVO 5, (01) 366 91 91,(041) 770 521.
Moj nečak ima rojstni dan 1.1. pa mu vedno ona speče torto. So full okusne in imaš ogromno oblik (nogometna žoga, traktor, polžek, mucek, dalmatinček, ....OGROMNO). Pa tud na dom ti pripelje (nekaj malega doplačas). Tud mojemu sinku je naredila čudovito torto - mucka, pa takooooo dobro. Pa še boljšo mojo poročno!!
Če si bila kdaj na jagodnih ali kostanjevih nedeljah na JANČAH in si si privoščila kakšno sladko dobroto - to peče ona. Je pa običajno na takšnih prireditvah v sekundu prodano njeno pecivo.
Pokliči in vprašaj. Izgubiti ne moreš ničesar. Pa za prevoz vprašaj.




African queen -> Torta za rostni dan-okolica Lj (27.12.2004 13:33:50)

Hojla,
Strinjam se s Čito,tudi mi smo septembra naročili torto v slaščičarni Martina,res imajo dobre torte pa še domov ti jo lahko pripeljejo,če želiš..Full oblik,več velikosti!!!
LP




Špela -> Torta za rostni dan-okolica Lj (27.12.2004 13:48:48)

Hvala vam vsem za pomoč. Vendar mi je gospa Nataša na privat posredovala ime neke slaščičarne v Kranju kjer delajo, kot pravi, dobre :torta:. Tam jo prav res dobim v nedeljo.:bravo: Najlepša hvala gospe Nataši:bravo::bravo:, v slaščičarni so bili tudi zelo prijazni,in so mi obljubili prav posebno torto, da jo bom še sama malo oblikovala.
V slaščišarni Martina nehajo delati v petek, tako da bi torto dobila takrat in ne v nedeljo. Za praznike do ponedeljka ne delajo.




Stran: [1]