|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke iz Slov,Konjic in okolice!!!
11.12.2007 13:08:42   
K_a_t_j_a
Punce jaz sem pa danes zelo user posted image user posted image . Sem bla pri G, ker ko sem bila zjutaj na wc-ju, je bil na wc papirju krvavkast izcedek. G mi je naredla ultrazvok in je še zaenkrat prazna GV. Pregled imam spet čez 1 teden. Dobila sem Dabroston tableta pa rekla je naj počivam,
Dala sem pa že tudi kri za ugotovitev krvne skupine.

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Nosečke iz Slov,Konjic in okolice!!!
11.12.2007 15:25:34   
t*e*j*k*a
Ojej Katja držimo pesti.

Sej se bo pokazalo!!! Itak sploh ne veš kdaj si zanosila, mogoč pa še ni tko veliko in se ne vidi. Držim pesti da bo vse ok!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Evo tuki maš pa vse sorte za srečo. Upam da bo vsaj bo katero pomagalo.

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Nosečke iz Slov,Konjic in okolice!!!
11.12.2007 16:02:29   
K_a_t_j_a
Hvala tejka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Nosečke iz Slov,Konjic in okolice!!!
11.12.2007 16:48:19   
barby78
Sej se bo pokazalo!!! Itak sploh ne veš kdaj si zanosila, mogoč pa še ni tko veliko in se ne vidi. Držim pesti da bo vse ok!!!


Katja,se podpišem pod tole in ti tud js želim ful,ful sreče in da se bo na naslednjem pregledu pokazalo.Bo,bo,boš videla.


_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Nosečke iz Slov,Konjic in okolice!!!
11.12.2007 17:59:41   
K_a_t_j_a
Tudi tebi hvala barby, ker me tako bodriš in mi stojiš ob strani! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Nosečke iz Slov,Konjic in okolice!!!
12.12.2007 15:16:15   
t*e*j*k*a
Katja upam da se ne sekiraš preveč.
Drug tedn pa nas čimprej obvesti kako bo na pregledu. Sej mogoč se pa tam vidiva.

Pri nas še nič ne kaže da bi blo kaj. Vse mirno, user posted image aktiven, jutri mam pregled, pa itak verjetno ne bo nič presenetljivega povedala G.

Men je pa že kr mal tečno čakat, kr mi je ful dolgčas.

PAPA

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Nosečke iz Slov,Konjic in okolice!!!
12.12.2007 15:26:23   
K_a_t_j_a
tejka ne, ne sekiram se več ampak samo pozitivno mislim! Sem danes kar boljše volje, pa še izcedek mi počasi izginja, ker pridno jem Dabroston. Zdaj se mi pa res ne sme več prikazat, ta user posted image izcedek.

Brez skrbi, da ti potem ne bo več dolgčas, ko pride vajina user posted image na svet. Z user posted image si privoščita še kakšno večerjo v dvoje, pa kak sprehod... user posted image Sej veš pol ne bo več tak.


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Nosečke iz Slov,Konjic in okolice!!!
13.12.2007 9:12:38   
kastanjeta
Ojla punce

Tudi jaz sem iz Konjic, vendar priseljena. To je moja 3.user posted image . Zdaj pričakujemo user posted image (21.5.2008). 

Pozdravček vsem

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Nosečke iz Slov,Konjic in okolice!!!
13.12.2007 9:30:43   
barby78
Ojla punce!

Najprej dobrodošlica kastanjeti,pa upam,da se večkrat oglasiš.

Katja,tako je prav.Samo pozitivno misli in bo vse OK.Če pa ti že gre na bolje,kot praviš,pol pa itak da bo user posted image !

Tejka,ti kr vrjamem,da ti je že tečno čakat.Tisti zadnji dnevi se najbolj vlečejo.Pa saj bo hitro minilo,pol boš pa že naenkrat doma iz P in se ti bo zdelo,kako hitro je bilo vse skupaj. Pa res ne pozabit javit!!!

Jaz imam pa še zmeraj dokaj strogo ležanje.Čeprav se je mater. vrat potegnil malce gor in se je tud vse skupi mal zaprlo,ampak vseeno.Če bi se pa že zdaj začela odpirat,pol bi pa res bilo vsega konec.Je še ful prehitro.Drugače pa je naš user posted image  OK,čeprav še G ni potrdila ali je res user posted image ,tako kot so mi rekli na NS.Bomo videli.Kar bo pač bo,samo da bo vse vredu.

Punce uživajte in se čujemo,
PA-PA

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu kastanjeta)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Nosečke iz Slov,Konjic in okolice!!!
13.12.2007 9:46:22   
kastanjeta
barby78 hvala za dobrodošlico. Seveda se bom še oglasila, ker mi je namreč full dolgčasuser posted image .  Bom kr celo user posted image na bolniškiuser posted image .

Pa lep pozdrav

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Nosečke iz Slov,Konjic in okolice!!!
13.12.2007 9:54:00   
barby78
Kastanjeta,pol sva pa kar na istem.
Kako dolgo pa že živiš v Konjicah,pa koliko si stara,če ni skrivnost?
Jaz sem drugače iz Oplotnice,vendar sem 20 let živela v Konjicah in sem še vedno ful navezana nanje,tak da sem kr dosti tam.

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu kastanjeta)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Nosečke iz Slov,Konjic in okolice!!!
13.12.2007 19:27:40   
aisha84
Za vse tiste, ki ste iz Slov.Konjic oz.bližnje okolice in vas zanima. To SOBOTO (15.12.) se začne materinska šola za zgodnjo nosečnost v ZD Slovenske Konjice, na oddelku fizioterapije (mislim, da je to v kletnih prostorih). Šola se začne ob 8h zjutraj.

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Nosečke iz Slov,Konjic in okolice!!!
13.12.2007 22:03:20   
barby78
aisha84,pozdravljena!

Me zanima za tole MŠ,ko si rekla,da je za zgodnjo nosečnost-a to pride prav bolj za prve 3 mesece al kako?

LP

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu aisha84)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Nosečke iz Slov,Konjic in okolice!!!
13.12.2007 22:06:53   
barby78
 aisha84 Sem te pozabila vprašat,če si ti iz Konjic?
Pa se mi zdi,da si ti tud pri aprilčicah, ne?

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Nosečke iz Slov,Konjic in okolice!!!
14.12.2007 10:17:51   
aisha84
Iz Slov.Konjic sem ja in malo iz Zreč, in tudi aprilčica. Jaz sem v 23.tednu in grem na začeten tečaj, ker prej nisem nič šla. Drugače pa imajo polno tečajev, tudi za pozno nosečnost. Imajo tudi tečaj za bodoče očke, ki želijo biti zraven pri porodu.

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Nosečke iz Slov,Konjic in okolice!!!
14.12.2007 13:46:58   
t*e*j*k*a
Pozdravljene Kastanjeta in aisha 84!!!!

Jaz sem še kr tuki v enem kosu, včeri bi mogla iemti pregled pri G, pa je zbolela, tko da ga mam zdej v  torek, če bo ženska že zdrava.

Se slišmo čao

(odgovor članu aisha84)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Nosečke iz Slov,Konjic in okolice!!!
14.12.2007 14:28:22   
K_a_t_j_a
tejka a naša G je pa zbolela? Kdaj pa maš v torek G? Jaz jo imam ob 11.30. Imam zdaj drugič pregled po tem krvavkastem izcedku. Je rekla, da morm prit na kontrolo.

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Nosečke iz Slov,Konjic in okolice!!!
14.12.2007 16:01:33   
t*e*j*k*a
Ja Katja naša G je zbolela. Me je najprej od včeri naročila na danes, dans me je pa spet  klicala sestra, da naj pridem v torek.
V torek imam ob 8.30 Ctg in pregled. A ti maš tud v torek, a nisi mela v četrtek najprej?
PAPA

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Nosečke iz Slov,Konjic in okolice!!!
14.12.2007 17:00:55   
K_a_t_j_a
Ja sem imela v četrtek, sam sem bila v torek 11. tam nujno, ker sem imela zjutraj krvav izcedek. Pa me je potem kar čez en teden naročila, tak da imam zdaj 18. Upam, da bom že vidla mojo user posted image !



_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Nosečke iz Slov,Konjic in okolice!!!
16.12.2007 10:54:26   
karmi25
hej punce,
tudi jaz sem nekako iz okolice Konjic, no da razložim, moja mami je bla doma v Žičah, jaz sem drugače iz Rač, potem sva z mojim dragim živela na Ptuju, zdaj pa že leto in pol nekje na sredini med vsemi temi kraji, tako da se lahko prištejem  tudi k vam, če me seveda hočete.

Sem drugič user posted image , moj mali Omen Gabriel je star 1 leto, PDP pa imam 24. 7. 2008.

Lp vsem in se kaj tipkamo

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Nosečke iz Slov,Konjic in okolice!!!
16.12.2007 11:01:31   
barby78
Pozdravljene punce!

Tejka,ti še verjetno kar čakaš.Zdaj je pa res še čist mal do tvojega PDP-ja.Po moje boš mal prej rešena.Držim pesti zateuser posted image user posted image user posted image !!!

Katja,V torek boš pa verjetno že videla svojo pikico.In to so res nepozabni trenutki in občutki.Pa čuvaj se in čim več počivaj user posted image !!!

Kastanjeta in aisha84,ku-ku user posted image javita se, kako in kaj!!!

Uživajte,se čujemo
PA-PA

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Nosečke iz Slov,Konjic in okolice!!!
17.12.2007 19:57:57   
t*e*j*k*a
karmi 25 seveda te sprejmemo.

barby78 upam da imaš prav in bom res prej rešena. Še 11 dni do PDP.

Katja jutri pa držim pesti da bo srček tam in da bo veselo utripaluser posted image . Jaz mam tud jutri CTG in UZ, sporočim kaj bom izvedela.

Uživajte, čao

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Nosečke iz Slov,Konjic in okolice!!!
17.12.2007 20:33:13   
K_a_t_j_a
tejka hvala, ker držiš pesti zame! user posted image Tudi jaz upam, da bo jutri že tik-takal srček. Že komaj čakam, da vidim mojouser posted image !!Danes hvalabogu ni bilo nič izcedka, ne na sp. hlačah in ne na wc papirju. Saj zdaj bi pa že res lahko prenehal. Sem kar boljše volje, pa še delni izpit iz podjetništva sem dobila 8. Moja user posted image se že zdaj uči.user posted image


karmi25 ti se nam kar pridruži!user posted image Dobrodošla!




_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Nosečke iz Slov,Konjic in okolice!!!
18.12.2007 9:56:42   
barby78
Ojla punce!

Karmi25,dobrodošla.Me veseli,da se nam bo pridružila še ena user posted image .

Katja,danes držim pesti zate,pa poročaj ko se vrneš s pregleda.

Tejka,ti pa sedaj že odštevaš dneve.Še 10 dni user posted image ! Pa te že kaj matra?


Halo najsi,kje si? A si se zgubila?

Se čujemo,LP

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Nosečke iz Slov,Konjic in okolice!!!
18.12.2007 16:45:31   
t*e*j*k*a
Evo mene, sem uspešno prestala pregleduser posted image .

user posted image raste, imamo okoli 2800-3100g, rok čez 10 dni. Ampak sej pravim mene nič ne matra, nič ne špika, razen trebuh imam včasih trd, to je pa tud vse.
Sem dans vpašala G če bo kej prej, pa je rekla sam da je to zelo težko napovedovat.
Tko da, ko bo bo.

Kako pa kaj Katja?? Se ni nič oglasla od pregledauser posted image . Upam da je vse vredu!!

Se še beremo kaj papa

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?