|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
27.11.2007 10:41:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Zasavske nosečke :)))
27.11.2007 10:42:50   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Mojcej

Jst sem skor 29.... Špelin@ nisi bla moja sošolka!

Naprej...



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
27.11.2007 10:57:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Zasavske nosečke :)))
27.11.2007 11:01:26   
natasa34
Pozdravček vsem!
Mat kurja je danes lep dan user posted image
Jaz sem 34 let, v originalu Hrastničanka, zdaj pa živim v dosti lepšem Zagorju. user posted image

Špelin, tudi meni je šotor dosadil že par let nazaj, isti razlogi, najbolj me pa motijo petarde ...

Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zasavske nosečke :)))
27.11.2007 11:03:50   
Bubamaraa
živjooooo Zasavske nosečke..... user posted image user posted image user posted image

da ne bo pomote jaz nisem noseča sem pa Zagorjankaaaa....user posted image

in vas lepo pozdravljam in vas vabim, da se tudi pridružite na čveku pri Zasavčankah!!!!user posted image


aja pa še to: šotora baje letos ne bo!!!!! tko sm slišala...ne vem pa če je res....user posted image




_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu natasa34)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Zasavske nosečke :)))
27.11.2007 11:40:51   
nima
oh saj mene tudi moti....samo enkrat pa grem pa čeprav le za kakšno urco....ma pa saj nima veze...pač ljudje smo si različni najbolj važno pa je da smo si v tem iste da pričakujemo zasavske nosečke user posted image .....
Drugače pa sem stara 25 let....ko se bo pikica rodila bom 26.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Zasavske nosečke :)))
27.11.2007 11:57:21   
lukec
Hej špelin@ si pol moja letnica? Se poznamo?

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu nima)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Zasavske nosečke :)))
27.11.2007 12:13:48   
netki
Evo še mene. Tud jst sem zasavčanka in pričakujemo drugega sončka v začetku julija. Aja, stara sem pa 27 let.

A ve se že vse poznate? Osebno? Ali vas je forum združil?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
27.11.2007 12:23:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu netki)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Zasavske nosečke :)))
27.11.2007 12:29:00   
Yasminka
Pa nas je kr velik Zasavk...in to zelo velik julijkuser posted image user posted image user posted image .
Jaz zelo redko prihajam domov v Trbovlje, večino na obisk k mami, bratu in sestri ter kolegom. Če delaš in ževiš v LJ hitro spremeniš narečje na "uradnega", ko pa govorim z mamo po telefono pa takoj preklopm na trboveljščino user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Zasavske nosečke :)))
27.11.2007 13:39:02   
špelin@
netki, saj me se v bistvu (še user posted image ) ne poznamo. No, mogoče se, pa tega ne vemo user posted image  
Sem pa preko forumov spoznala že kar lepo dvomestno število krasnih punc in bom z veseljem še kakšno user posted image
 
lukec, nikol se ne ve user posted image
 
Joj, natasa34, ne spominjaj me na petarde... user posted image  Najbolj grozno je, ko cel december in pol januarja ponoči med bloki odmeva kot na fronti user posted image  Nam jih stari osli mečejo na igrala direkt pod oknom in je user posted image user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Zasavske nosečke :)))
28.11.2007 9:28:50   
netki
oj user posted image

Kje ste pa danes vse? Polno zaposlene?

No jaz se danes malo bolje počutim, mogoče tudi zato ker sem včeraj svojim staršem povedala veselo novico user posted image user posted image user posted image user posted image
Zdaj moram pa še tašči povedat.

Kdaj boste pa ve povedale oz. ste že???

papa


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   [Brisano sporočilo]
28.11.2007 9:53:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu netki)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Zasavske nosečke :)))
28.11.2007 10:11:02   
netki
Ja mene je že dolgo srbel jezik, kar takoj sem hotela vsem povedat. In potem me je samo moj user posted image  doma poslušal kako sem jamrala da mi je slabo in kako se mi nič ne da.....

No zdaj lahko vsem to razlagam oz. še bom....kmalu

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Zasavske nosečke :)))
28.11.2007 11:01:14   
špelin@
Hojla user posted image
 
Mi smo tudi že povedali, kar nekaj ljudem. No, prijateljice so me itak predčasno razkrinkale na forumu, tudi anonimnost ni kaj dosti pomagala user posted image  Povedala sva že mojim staršem, ki sta se zelo razveselila in mi to ogromno pomeni user posted image  Čaka naju še posredovanje novice tašči in tastu, za katera pa se user posted image  boji, da ne bosta tako navdušena user posted image  Ah, pustimo se presenetiti... user posted image
 
Naša velika pika se je ravno odpeljala z avtobusom, otroški pevski zbor Cicido bo kot edini otroški PZ nastopal na koncertu Klic dobrote, otroci so izredno ponosni, mi starši pa tudi user posted image user posted image
 
Žal pa mi je včerajšnji dan zagrenila slaba novica o smrti sorodnice, ki je bolehala za levkemijo in se je dolgo vztrajno in pogumno borila, po zadnji kemoterapiji pa ji je organizem enostavno odpovedal user posted image user posted image  Zdajle ob 11h bo pogreb, zelo sem si želela iti, ampak žal se časovno ni izšlo, ker sem morala pospremiti veliko piko. V mislih sem z njenim možem (brat mojega pokojnega starega ata), z njunima hčerkama in vsemi ostalimi user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Zasavske nosečke :)))
28.11.2007 11:37:10   
Naty*
Živjo zasavčanke!!! Sicer že devet let ne živim več v Zagorju, sem pa kr skor vsak vikend doma pri naših na kosilu user posted image . Tko da....tud po parih letih na štajerskem pa zdej ko sm doma na notranjskem, sm še vedno zagorjanka in to se ne bo spremenilo.

Me veseli, da ste odprle to temo, da vidim, če kero poznam user posted image . Drgač bom pa drug mesec stara 29, bi znal bit da še res kako sošolko tuki najdem user posted image .

No uživajte z bušiji, pa se še kej beremo.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Zasavske nosečke :)))
28.11.2007 11:39:35   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
Živjo zasavčanke!!! Sicer že devet let ne živim več v Zagorju, sem pa kr skor vsak vikend doma pri naših na kosilu user posted image . Tko da....tud po parih letih na štajerskem pa zdej ko sm doma na notranjskem, sm še vedno zagorjanka in to se ne bo spremenilo.


In pol te najdem tuki user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   [Brisano sporočilo]
28.11.2007 11:45:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
28.11.2007 11:55:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Zasavske nosečke :)))
29.11.2007 12:09:14   
natasa34
Na, pa smo izginile iz prve strani user posted image
Naty, potem mora pa kdaj kakšna kavica ali pa čaj padit, ko boš na kosilu v naših koncih.

Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Zasavske nosečke :)))
29.11.2007 12:25:27   
Naty*
In pol te najdem tuki
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Ja špelin@ mejhn j svet user posted image user posted image user posted image !

natasa34 komod pade kaka kavica. V soboto grem verjetn mal domov, ampak še ne vem kdaj. Sporočimuser posted image

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Zasavske nosečke :)))
29.11.2007 13:02:44   
natasa34
Ja, ti kar sporoči, da kakšno rečemo user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Zasavske nosečke :)))
29.11.2007 15:04:18   
špelin@
Naty* in natasa34, jaz se vama z veseljem pridružim - lahko res že to soboto, če se ne bo moj user posted image  odločil, da bi rad ravno takrat v Ikeo, je prejle telefonsko najavil razmišljanje v tej smeri user posted image  Samo prej bo premeril avto user posted image user posted image user posted image  Karavan pride šele januarja user posted image user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu natasa34)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Zasavske nosečke :)))
29.11.2007 15:09:20   
natasa34
Če boš v Zagorju, ti kar javi, bomo malo dež klicale. user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Zasavske nosečke :)))
29.11.2007 19:36:35   
Mbee
Zdravo vsem, no jst sm uradno še vedno prijavljena v občini Zagorje čeprou stanujem že pet let na gorenjskem, ampak zavijat po zagursk pa še mal znamuser posted image  a je katera tle 83 letnica....d vidm če katero poznam?

_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)

(odgovor članu natasa34)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?