Luna (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Maxica -> Luna (26.12.2004 22:18:28)

A pri vaših malčkih kaj vpliva luna? Pri nas je bilo danes kr pestro. Smo zelo malo spali, jedli (se še vedno polno dojiva) smo le trikrat po par minutk cel dan in bilo zelo tečni. Sem že tuhtala, kva za vraga mu je, pol pa pogledam na koledar in jo zagledam, hinavko. Luna je:zmeden:. Upam, da bo jutri bolje.
Drugače vam pa vsem želim en lep teden, zadnji v tem letu.:sloncek:




Jančika_ -> Luna (26.12.2004 22:23:51)

Uh, a to je blo:ups:. Jaz sem že cel dan tečna ko:hudicek:, Joe nabija računalniške igrice in ne govori (njegova oblika tečnobe, še dobro, da imava vsak svoj kompjuter, sicer adijo RR), mali pa je bil sicer večino dneva pravi:angel:, popoldan pa je imel en napad neizmerne tečnobe.

Še dobro, da lahko okrivimo koga drugega:)-.




Anonimen -> Luna (26.12.2004 22:33:15)

Hja, pri nas je blo zlo pestro..pa nismo več :duda:.
:(




Anonimen -> Luna (26.12.2004 22:36:19)

Pri nas je imel pa samo Tibor en napad aktivnega hiper plesa z metanjem po tleh in petjem do onemoglosti. Uno je pel: Mojster Miha, bomo zmogli? Mojster Miha, bomo, ja! Sicer smo pa dan preživeli dokaj mirno, sploh nisem vedela, da je polna luna.




maja24-2 -> Luna (26.12.2004 22:47:11)

Jaz sem že cel dan tako tečna da sama sebe težko tpenašam je oli danes bol z miškico ker se mi zdi da to tečnobo prenašam okoli:hudicek:




Anonimen -> Luna (26.12.2004 22:48:34)

Tale lunca je bila pri nas na "ta dolgem" obisku, od srede se že potepa okoli nas in našega :duda:, sicer drži, da je že dolgo ni bilo na spregled, ampak sinoči je odpeketala in smo bili danes spet vsi :):):):):):)...




Stran: [1]